Antsvorio sukeliami sunkumai ir seksas

pexels-photo-6551059.jpeg
 
1 komentaras
Televizijos seriale „Maikas ir Molė“ (ang. „Mike & Molly) pagrindiniai veikėjai susitinka anoniminių persivalgytojų paramos grupėje ir pradeda romantiškus santykius. Tai neįprastas humoro forma išreikštas žvilgsnis į intymumą tarp didesnių dydžių partnerių. Tačiau viršsvorį turinčių žmonių kiekis vis didėja ir seksas, kai vienas ar abu partneriai yra apkūnūs, tampa tikra problema.

Beveik 34 proc. suaugusių amerikiečių yra nutukę, o dar daugiau turi viršsvorį. Nieko nestebina, kad papildomų kilogramų turintys žmonės nėra patenkinti savo išvaizda ir tai paveikia jų intymius santykius.

Viršsvoris gali sugadinti sekso teikiamą malonumą

Viršsvoris ar nutukimas gali sugadinti reikalus lovoje, teigia Tomas ir Laura. 12 metų susituokusi pora visuomet mėgavosi savo seksualiniu gyvenimu... iki Laura priaugo svorio. Iš pradžių Tomas buvo supratingas – jis žinojo, kad Lauros pasitikėjimas savimi yra sumažėjęs ir jis nenorėjo to dar labiau paaštrinti.

Tačiau po daugybės mėnesių be sekso, jie nusprendė kreiptis į seksologą. Galiausiai, Tomas prisipažino, kad Laura jam nebėra tokia patraukli, kokia buvo anksčiau.

Nesvarbu, ar stambus buvote visada, ar svorio priaugote tik pastaruoju metu, tikriausiai pastebėjote, kad jūsų seksualinis gyvenimas leidžiasi į pakalnę. Neseniai apie nutukusius žmones atliktas tyrimas atskleidė, kad šie vyrai ir moterys yra mažiau patenkinti nei likusi visuomenės dalis.

Kitas tyrimas, atliktas mokslininkų iš Djuko universiteto, atskleidė, kad 30 proc. nutukusių žmonių, kurie siekė pagalbos kontroliuojant savo svorį, darė tai dėl problemų, susijusių su jų libido, aistra ir pasirodymu sekso metu.

Nors pasitikėjimas savimi čia vaidina svarbų vaidmenį, jis nėra vienintelis faktorius. Aplinkybės kaip didelis cholesterolio kiekis, aukštas kraujo spaudimas ir diabetas dažnai eina koja kojon su antsvoriu ir gali susilpninti kraujo tekėjimą į genitalijas, dėl ko gali būti sunku susijaudinti, o vyrams gali atsirasti erekcijos sutrikimų.

Žinoma, ne kiekvienas viršsvorio turintis žmogus yra blogos sveikatos ar neįgalus. Kai kurie tyrimai net sako, kad stambesni žmonės netgi turi daugiau pliusų lovoje: 2008-aisiais atlikto tyrimo „Akušerija ir Ginekologija“ metu buvo stebimi 7000 moterų ir prieita išvados, kad viršsvorio turinčios moterys mylisi šiek tiek dažniau nei lieknos.

Kito tyrimo metu buvo atrasta, kad vyrai su viršsvoriu rečiau turi problemų dėl priešlaikinės ejakuliacijos ir, palyginus su lieknais vyrais, gali tęsti 7,3 minutės ilgiau. Šis skirtumas yra tikriausiai dėl to, kad stambesni vyrai paprastai turi daugiau moteriško sekso hormono estradiolio, kuris nutolina orgazmą.

Kaip mėgautis seksu turint viršsvorio?

Visiškai įmanoma mėgautis seksualiniu gyvenimu tiek sveriant 60 kg, tiek 150. Jei jūs turite antsvorio, o jūsų meilės reikalai stringa, pats laikas imtis veiksmų. Tai nereiškia, kad turite imti laikytis dietų, nors bent kelių kilogramų numetimas gali stimuliuoti sekso hormonus ir pagerinti sveikatą.

Išbandykite naujas pozas

Eksperimentuokite su pozomis, kurios perkelia svorio centrą. Išbandykite šaukštelius susiglausdami šonais, pozą iš nugaros ir modifikuotą misionieriaus pozą, padėjus pagalvę po moters klubais.

Mėgaukitės intymumu

Seksas tai ne vien lytinis aktas. Išbandykite kitas intymumo formas, tokias kaip oralinį seksą, stimuliaciją rankomis ar net bučiavimąsi ir glamones.

Mąstykite originaliai

Tai gal nuskambės ir kvailai, tačiau Tomas ir Laura susigrąžino savo seksualinį gyvenimą pasitelkę paprastą gudrybę. Kitą kartą mylėdamiesi jie pritemdė šviesas ir atsidavė savo fantazijoms. Dabar jie rado kaip sukelti susidomėjimą lovoje visai nekreipiant dėmesio į svorį.

Taigi, atsiminkite, viršsvoris dar nereiškia, kad jūsų seksualinis gyvenimas baigtas. Pasitelkę šiek tiek kūrybiškumo ir prisiderinimo, galėsite tapti ir būti patenkinti.

 
fantazijos
Komentarai (1)
atsiliepia svoris - labiausiai bendrai savijautai.. aktyvesnis laisvalaikis drauge ir sveikesnio maisto gamyba kartu (bent savaitgaliais) tikrai atgaivina inntymu gyvenima ir padeda geriau jaustis
Naujas komentaras