Seksas per mėnesines: taip ar ne?

pexels-a-b-5907696.jpg
 
2 komentarai
Nėra vienos bendros nuomonės apie seksą per mėnesines – vieniems jis atrodo visiškai nepriimtinas, o kitiems apskritai nesvarbu, kuriuo moters ciklo metu mylėtis. Bet kokiu atveju, jeigu tik yra noro, tikrai nereikėtų savęs varžyti – seksas per mėnesines yra saugus ir mes galime drąsiai sakyti jam TAIP. Šiame tekste pasidalinsime keletu minčių, kodėl taip galvojame.

Priežastys, kodėl seksui mėnesinių metu sakome „taip“

Mėnesinės pasirodo kartą per mėnesį ir dažniausiai „svečiuojasi“ 4-7 dienas. Nebūtina šokti į linksmybes pirmomis mėnesinių dienomis, kai kraujuojama labiausiai, tačiau mėnesinių pabaiga seksui tikrai nesutrukdys. Jeigu šiuo metu moteris jaučiasi gerai ir nori mėgautis seksu – kodėl gi ne? 

Seksas per mėnesines gali būti malonesnis

Kai kurioms moterims seksas per mėnesines sukelia netgi daugiau malonumo, nei mylintis kitomis dienomis. Prie to prisideda ir geresnė lubrikacija – slydimas, be to, kai kurioms moterims būtent mėnesinių metu stipriai padidėja noras mylėtis, kūnas tampa jautresnis prisilietimams.

Palengvina mėnesinių skausmus

Pilvo skausmai atsiranda dėl to, kad mėnesinių metu gimda susitraukia, kad atsilaisvintų gleivinė. Kai patiriamas orgazmas, susitraukia ir gimdos raumenys, o tada „atsileidžia“. Būtent tas atsipalaidavimas gali palengvinti skausmą.

Be to, sekso metu išsiskiria endorfinai – geros savijautos hormonai, tokie kaip oksitocinas ir dopaminas, kurie gerina nuotaiką ir mažina skausmą. Ir žinoma, pats veiksmas gali padėti bent trumpam užsimiršti ir atsiduoti vien tik malonumui.

menstruacijos

Gali sutrumpinti mėnesinių laiką

Nors moksliškai tai neįrodyta, manoma, kad seksas gali paskatinti mėnesinių kraują pasišalinti greičiau, todėl pačių menstruacijų laikas automatiškai sutrumpėja.

Nauji būdai suartėti

Kas sakė, kad seksas visuomet yra vien tik apie lytinį aktą? Juk yra daug kitokių stimuliacijos būdų – oralinis seksas, stimuliavimas ranka, pirštais, erotiniai masažai, glamonės, bučiniai. Tad jeigu nesinori „netvarkos“, rinkitės kitus suartėjimo būdus – juk jie irgi gali būti ne mažiau malonūs.

Kaip pasiruošti seksui per mėnesines?

Daug ypatingo pasiruošimo tam tikrai nereikia, tačiau turime kelis paprastus patarimus.

Visų pirma, seksui geriausiai tinka lengviausios mėnesinių dienos – tai padės išvengti nepatogumo ir netvarkos. Geriausia poza – misionieriaus, nes gulėjimas ant nugaros gali sumažinti kraujo tekėjimą.

Kad apsaugotumėte lovą ir patalynę nuo sunkiai išsiplaunančių kraujo dėmių, pasitieskite rankšluostį (geriausiai, tamsios spalvos). Šalia pasidėkite ir paprastų arba drėgnų servetėlių (kuris nedirgintų intymių vietų). Taip pat galite išbandyti seksą duše – ten tikrai nereikės rūpintis dėl pratekėjimų, dėmių ir kitų panašių dalykų.

Sekso metu nepamirškite naudoti prezervatyvo – ir ne tik dėl to, kad norite išvengti neplanuoto nėštumo (tikimybė pastoti šiuo metu yra maža, tačiau ne nulinė, tai tikrai įmanoma). Atsiranda didesnė lytiniu keliu plintančių infekcijų, pvz., ŽIV ar hepatito, perdavimo rizika. Šie virusai gyvena kraujyje ir gali plisti per sąlytį su užkrėstu menstruaciniu krauju. Prezervatyvų naudojimas gali padėti sumažinti užsikrėtimo riziką. Be to, reikia nepamiršti, kad mėnesinių metu gimdos kaklelis yra atviresnis, todėl padidėja infekcijų rizika. 

Apibendrinant, nereikėtų leisti mėnesinėms sustabdyti savo seksualinio gyvenimo. Seksas gali būti toks pat malonus per tas penkias dienas, kaip ir likusią mėnesio dalį – o gal net ir malonesnis. Neturi būti jokios gėdos ir nepatogumo jausmo – mėnesinės yra visiškai natūralus dalykas, kuris jokių būdu neturi būti rodiklis, neleidžiantis mylėtis.

 

 
fantazijos
Komentarai (2)
Sveiki :) Ieškau vyro maloniems susitikimams. Kviečiu tave pas save. Arba aš ateisiu pas tave. Gerai praleisime laiką -> http://vipgirl.store/id8723
no,there are other way )..
Naujas komentaras