5 dalykai, apie kurios turėtum žinoti prieš užsiimant BDSM

Six-Myths-about-BDSM-Debunked-by-Science.jpg
 
2 komentarai
Daugelis porų yra susidūrę su nuoboduliu lovoje. Internete gausu patarimų, kaip sugrąžinti aistrą į lovą, bet bene geriausia patarėja šiuo klausimu būtų britų rašytoja E. L. James. Jos erotinis romanas „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ ne tik privertė dažniau plakti aistros ištroškusias moterų širdis, bet ir į miegamąjį įsileisti naujus erotinius žaidimus.

Gali pasirodyti, kad apie BDSM (t. y. sudėtinė angliška santrumpa, kuri verčiasi taip: BD – bondage & discipline, liet. surišimas ir disciplina; DS – dominance & submission, liet. dominavimas ir nuolankumas; SM – sadism & mazochism, liet. sadizmas ir mazochizmas) jau yra žinoma viskas, bet ar tai tiesa? Žemiau yra pateikti 5 dalykai, kuriuos turėtų žinoti ne tik BDSM pradedantieji, bet ir pažengusieji. 

Pirmas – pasikalbėk su partneriu

Komunikacija yra viena iš sudedamųjų sėkmingų santykių dalių, todėl su savo antrąja puse yra būtina kalbėti apie viską. Jei susidomėjai BDSM ir norėtum tai išbandyti, būtinai pasisakyk savo partneriui. Kas žino, galbūt antroji pusė taip pat yra susidomėjusi BDSM?

Antra – su didele galia ateina didžiulė atsakomybė

BDSM yra dominanto ir pasyviojo vaidmenų pasiskirstymas, todėl yra būtina išsiaiškinti kas jūsų poroje nori būti valdomu, o kas valdančiuoju. Vienas iš svarbiausių BDSM dalykų yra pasitikėjimas, todėl tiek dominuojanti, tiek pasyvioji pusė turi pasitikėti vienas kitu. 

Trečias – bendravimas ir pritarimas yra BDSM pamatas

BDSM santykiai drąsiai gali būti vadinami kaip vieni iš sąžiningiausių santykių, kuriuose ypač svarbus bendravimas. Abi pusės, dominuojanti ir pasyvioji, turi nuspręsti ką jie atliks žaidimo metu. Bendravimas ir pritarimas yra BDSM pagrindas, o vieno iš išvardintų elementų nebuvimas reikštų nepagarbą antrajai pusei.

Ketvirta – saugumas yra svarbiausias prioritetas

Praktikuojantys BDSM pasakys, kad be plakimo, pririšimo, kabėjimo, prirakinimo ir kt. aistrą kurstančių dalykų BDSM nėra įsivaizduojamas, bet čia reikėtų nepersistengti. Būtų labai nesmagu, jei dėl stipraus plakimo tekstų važiuoti į greitąją, todėl svarbu būti atsargiam. Būtina nepamiršti saugos žodžio.

Penkta – pasilinksmink

Visi žmonės daro klaidų, todėl svarbu nepradėti savęs kaltinti vien dėl to, jog kažką ne taip padarei kas buvo rašoma internete. Svarbu prisiminti, kad jūsų pora BDSM pasirinko tam, kad atrastų dar nepatirtus malonumus. Drąsiai išbandyk tai, kas jūsų porai yra priimtina ir nežabokite savo fantazijos!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Jei jau į lovą atėjo nuobodulys, tai jau niekas nebepades...jei du žmonės tikrai stipriai traukia vienas kitą tai tas nuobodulys niekada neateis....
Gero tad filmas, banalybe. Beje, jei zmones yra seksualiai atsibode vienas kitam, joks bdsm ju neisgelbes
Naujas komentaras