5 dalykai, apie kuriuos turėtum žinoti prieš užsiimant BDSM

Six-Myths-about-BDSM-Debunked-by-Science.jpg
 
2 komentarai
Gali pasirodyti, kad apie BDSM jau yra žinoma viskas, bet ar tai tiesa? Žemiau yra pateikti patarimaii, kuriuos verta žinoti ne tik BDSM pradedantiesiems, bet ir pažengusiems.

Pasikalbėkite su partneriu

Komunikacija yra viena iš sudedamųjų sėkmingų santykių dalių, todėl su savo antrąja puse yra būtina kalbėti apie viską. Jei susidomėjote BDSM ir norėtumėt tai išbandyti, būtinai pasisakykite savo partneriui. Kas žino, galbūt antroji pusė taip pat yra susidomėjusi BDSM?

Pasitikėjimas

BDSM yra dominanto ir pasyviojo vaidmenų pasiskirstymas, todėl yra būtina išsiaiškinti kas jūsų poroje nori būti valdomu, o kas valdančiuoju. Vienas iš svarbiausių BDSM dalykų yra pasitikėjimas, todėl tiek dominuojanti, tiek pasyvioji pusė turi pasitikėti vienas kitu. 

Bendravimas ir susitarimas yra BDSM pamatas

BDSM santykiai drąsiai gali būti vadinami kaip vieni iš sąžiningiausių santykių, kuriuose ypač svarbus bendravimas. Abi pusės, dominuojanti ir pasyvioji, turi nuspręsti ką jie atliks žaidimo metu. Bendravimas ir susitarimas yra BDSM pagrindas, o vieno iš išvardintų elementų nebuvimas reikštų nepagarbą antrajai pusei.

Saugumas yra svarbiausias prioritetas

Praktikuojantys BDSM pasakys, kad be plakimo, pririšimo, kabėjimo, prirakinimo ir kt. aistrą kurstančių dalykų BDSM nėra įsivaizduojamas, bet čia svarbu atsargumas ir saugumas. BDSM neturi žaloti. Būtų labai nesmagu, jei dėl stipraus plakimo tekstų važiuoti į ligoninę, todėl svarbu nepersistengti. Būtina nepamiršti saugos žodžio.

Pasilinksminkite

Visi žmonės daro klaidų, todėl svarbu nepradėti savęs kaltinti vien dėl to, jog kažką ne taip padarėte. Kitą kartą pavyks geriau. Svarbu prisiminti, kad jūsų pora BDSM pasirinko tam, kad atrastų dar nepatirtus malonumus. Drąsiai išbandykite tai, kas jūsų porai yra priimtina ir nežabokite savo fantazijos!

 
fantazijos
Komentarai (2)
Jei jau į lovą atėjo nuobodulys, tai jau niekas nebepades...jei du žmonės tikrai stipriai traukia vienas kitą tai tas nuobodulys niekada neateis....
Gero tad filmas, banalybe. Beje, jei zmones yra seksualiai atsibode vienas kitam, joks bdsm ju neisgelbes
Naujas komentaras