BDSM žaidimai: speneliai

465.jpeg
 
Spenelių suspaudimas, tempimas ir įvairios kitos manipuliacijos yra antras pagal populiarumą žaidimas po pėrimo BDSM praktikuojančių porų erotiniame repertuare.

Speneliai – jautri erogeninė zona.

Ypatingos priemonės, didinančios spenelių jautrumą ar keliančios maloniai skausmingus pojūčius, tokios, kaip spenelių spaustukai, gali būti taikomos tiek vyrams, tiek moterims.Tiesa, moterų speneliai paprastai būna kiek jautresni nei vyrų. Svarbiausia taisyklė – kaip ir daugumoje sekso sričių: pradėkite palengva, o tada intensyvumą didinkite, bet tik tiek, kol žaidimas teiks malonumą abiems.

Pipiriukai pirštų galuose.

Prieš išbandant spaustukus, spenelių jautrumas paprastai sužadinamas įvairiai stimuliuojant juos pirštų galiukais: suspaudžiant, žnybiant, ištempiant, pasukiojant. Ypatingų pojūčių gali sukelti taip pat ir įžnybimai, spaudymai aplink juos.

Aštresnių pojūčių triukas.

Aštresnių pojūčių sukelia tie patys veiksmai, tik atliekant juos ne pirštų galiukais, o nagais. Toks pažnaibymas paprastai sukelia spenelių sujautrėjimą ilgesniam laikui, tik žinoma – būkite ypač atsargūs.

Šiurkštūs prisilietimai.

Speneliai gali būti stimuliuojami tiesiogiai, nuogi arba per rūbus. Tiesą sakant, rūbai netgi gali dar labiau padidinti spenelių jautrumą. Perėjus prie glamonių, bet koks prisilietimas jaudins stipriau, o stipresnis spenelių timptelėjimas aštriu pojūčiu persmelks visą kūną.

Spenelių spaustukai – ne tik grožiui. 

Ant jautrių spenelių uždėjus spenelių spaustukus, pojūčiai bus kur kas intensyvesni ir skausmingesni. Tiesa, nepamirškite, kad spaustukais suspaudus spenelį, kiek sutrikdoma kraujotaka, taigi nerekomenduojama to daryti per ilgai – kas 10-15 minučių spaustuką būtina atleisti. Tačiau BDSM žaidimams tai – netgi papildomas pliusas, nes spaustukų sukeliamas skausmas intensyviausias būtent tada, kai jie nuimami. Turėkite tai omeny ir būkite itin atsargūs.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras