Speneliai – jautri vieta. BDSM žaidimai

boobsss.jpg
 
Spenelių suspaudimas, tempimas ir įvairios kitos manipuliacijos yra antras pagal populiarumą žaidimas po pėrimo BDSN praktikuojančių porų erotiniame repertuare. Laižymas, čiulpimas, tampymas, spaudimas – visa tai, ir dar daugiau, gali tapti jaudinančia erotine patirtimi.

Ypatingos priemonės, didinančios spenelių jautrumą ar keliančios maloniai skausmingus pojūčius, gali būti taikomos tiek vyrams, tiek moterims. Tiesa, moterų speneliai paprastai būna kiek jautresni nei vyrų. Svarbiausia taisyklė – kaip ir daugumoje sekso sričių: pradėkite palengva, o tada intensyvumą didinkite, bet tik tiek, kol žaidimas teiks malonumą abiems.

Vienas paprasčiausių būdų išnaudoti spenelius sekso žaidimuose – pasinaudoti spenelių spaustukais. Tačiau kad poveikis būtų didesnis, o erotinė įtampa tarp jūsų išsilaikytų kuo ilgiau, vis dėlto geriau spenelių spaustukus derinti su ypatinga disciplina.


•   Pipiriukai pirštų galuose. Prieš išbandant spaustukus, spenelių jautrumas paprastai sužadinamas įvairiai stimuliuojant juos pirštų galiukais: suspaudžiant, žnybiant, ištempiant, pasukiojant. Ypatingų pojūčių gali sukelti ne tik šis manipuliacijos su speneliais, bet ir įžnybimai, spaudymai aplink juos.

•   Aštresnių pojūčių triukas. Aštresnių pojūčių sukelia tie patys veiksmai, tik atliekant juos ne pirštų galiukais, o nagais. Toks pažnaibymas paprastai sukelia spenelių sujautrėjimą ilgesniam laikui – galbūt net keletui dienų. 

•   Jaudinanti disciplina. Jei BDSM žaidimus praktikuojate nuolat – efektyvus metodas nuolankiajam partneriui liepti pačiam stimuliuoti savo spenelius keletą dienų, tam tikromis serijomis, specifiniu metu. Pavyzdžiui, 10-20 kartų įžnybti sau į spenelius tam tikru metu (gavus dominanto SMS žinutę, ką tik pabudus, prieš rengiantis, po valgio, prieš miegą, prieš seksą, atsidarius dominanto elektroninį laišką, ir pan.).

•  Šiurkštūs prisilietimai. Speneliai gali būti stimuliuojami tiesiogiai, nuogi, arba per rūbus. Tiesą sakant, rūbai netgi gali dar labiau padidinti spenelių jautrumą. Pavyzdžiui, jei vienas iš įsakymų bus dėvėti vilnonį rūbą ant nuogo kūno, arba įdėti aštrios vilnos įdėklą į liemenėlę – speneliai taps ypatingai jautrūs ir skausmingi.
 

Kam reikalingas toks įjautrinimas? 

Be to, kad nuolankiajam skausmingi pojūčiai kelia seksualinį susijaudinimą, tai dar ir padeda laikytis atitinkamos disciplinos. Skausmingi ir sujaudinti speneliai vėliau nuo menkiausio judesio – net ir prisilietus švelniam rūbui, primins nuolankiajam apie tai, kad jis turi paklusti ir vykdyti dominanto valią.

Perėjus prie glamonių, bet koks dominanto prisilietimas jaudins stipriau, o stipresnis spenelių timptelėjimas ar bakstelėjimas į juos nago galu aštriu pojūčiu persmelks visą kūną. Bet tai – tik pradžia. Kaip įjautrintus spenelius naudoti erotiniuose žaidimuose?

•    Ir vėl nagučiai. Jais galima tempti spenelį, pasukioti aukštyn, žemyn, į šonus arba stumtelėti gilyn.

•    Žaislai po ranka. Ypatingų pojūčių suteiks ir spenelių masažas kietais dantų šepetėlio šereliais.

•    Spenelių spaustukai – ne tik grožiui. Ant jautrių spenelių įtvirtinus spenelių spaustukus, pojūčiai bus kur kas intensyvesni ir skausmingesni. Tiesa, nepamirškite, kad spaustukais suspaudus spenelį, kiek sutrikdoma kraujotaka, taigi nerekomenduojama po daryti per ilgai – kas 10-15 minučių spaustuką būtina atleisti. Tačiau BDSM žaidimams tai – netgi papildomas bonusas. Nes spaustukų sukeliamas skausmas intensyviausias būtent tada, kai jie nuimami. Turėkite tai omeny ir būkite itin atsargūs. 

Ir, žinoma, nepamirškite stebėti partnerio reakcijų, ar skausmingi pojūčiai netapo pernelyg intensyvūs. Prie šiurkštumo ir per skausmą patiriamo malonumo reikia priprasti palengva.


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras