Vaidmenų žaidimai: teminiai vakarėliai ir kraują kaitinanti apranga

277.jpeg
 
1 komentaras
Kartais taip norisi paįvairinti nusistovėjusį lovos gyvenimą ir suteikti intymiems santykiams naują prasmę. Vaidmenų žaidimai gali tapti veiksmingu įrankiu, kuris pakurstys aistrą, padidins libido ir suteiks audringų emocijų tiek poroms, tiek vienišiems asmenims.

Įsikūnijimas į galingus personažus

Pasaulyje vis labiau populiarūs tampa teminiai erotiniai karnavalai. Ir net jei esate kuklūs ir santūrūs, vertėtų sudalyvauti tokiame renginyje. Neretai atsisakoma kvietimo sudalyvauti erotinėje puotoje dėl baimės sutikti pažįstamą žmogų ar tiesiog nesinori paviešinti savo asmeninio gyvenimo detalių. Tačiau nėra jokio pagrindo bijoti, nes erotinis karnavalas suteikia puikią galimybę užsimaskuoti, persikūnyti ir pasivadinti kitu vardu! Galbūt visuomet svajojate  patirti savo kailiu ką reiškia būti Kleopatra ar Jakaterina antroji, o gal norėtumėte daugiau paslapties ir mistikos? Transformuokitės į  kraugerišką vampyrę, seksualią raganą ar pakerėkite kitus undinėlės kerais. Vyrams daugiau jėgos ir galių suteiks Drakulos, Hanibalo, Heraklio ar Napaleono vaidmuo. Žinoma, toks teatrališkas renginys nusipelno būti įamžintas ir nufilmuotas, o tokį video būtinai įtraukite slaptąjį archyvą savo kompiuteryje. Jei esate drąsūs ir kūrybiški, toks video  gali tapti puikiu meniškos ir organizuotos asmenybės įrodymu. 

Atsiskyrėliams arba vienišiams

Galbūt manote, kad tokie vakarėliai ne Jums, nes dar neturite pakankamai seksualinės patirties ir drovitės žmonių bei kalbų intymiomis temomis? Būtent dėl šios priežasties visu kūnu ir siela vertėtų pasinerti į tokią pramogą. Ir tai tikrai nebus tiesiog vienos nakties nuotykis. Didelė tikimybė, jog išdrįsę persirengti geidžiamą kostiumą, su juo įgausite ir daugiau pasitikėjimo savimi, dominančio herojaus savybių, o kas svarbiausia, pritrauksite tuos asmenis, kuriuos domintų pažintis su jums artimu personažu. Tad ar erotinis karnavalas ne puikus būdas užmegzti pažinti su tuo tikrai artimu žmogumi?

teminiai kostiumai

Populiariausi kostiumai

Nesvarbu ar Naujųjų naktį leisite laiką dviese, ar dalyvausite svingerių ar draugų vakarėlyje, erotiškas kostiumas padės sukurti savitą charakterį ir pabrėš jūsų seksualumą. Pirmiausia ką turite padaryti, tai nuspręsti kokiame vaidmenyje jausitės geriausiai. Galbūt mėgstate imtis iniciatyvos ir rizika yra jūsų moto? Tuomet vertėtų pagalvoti apie seksualios gaisrininkės ar gaisrininko apdarus. Jeigu nesiekete nieko traukti iš ugnies žabangų, vertėtų pasvarstyti apie  „įsidarbinimą“ paslaugų sektoriuje. Seksuali seselė, skrydžio palydovė, kambarinė padės atskleisti paslaugios, paklusnios personos charakterį. Na, o jei norite dar daugiau provokuojančio seksualumo, kuo puikiausia fiesta lauks erotiškų zuikučių, katyčių, vorių ir, žinoma, snieguolių.

Didžiausiems begėdžiams

Manote, kad populiariausi kostiumai Jums primins tik vaikų žaidimą? Tada drąsiai griebkitės botagėlio, latekso drabužių, kaukės ir pančių.  Vis daugiau žmonių trokšta išbandyti fetišo žaidimus, tad teminis vakarėlis BDSM tematika bus įdomi patirtis. Jeigu nesate bandę BDSM žaidimų, tačiau trokštate patirti tokį nuotykį, vertėtų pasidomėti plačiau prieš pasineriant į šias fantazijas.  Neskubėkite ir atminkite,jog tinkamas pasiruošimas ir domėjimasis BDSM tematika leis išvengti šoko, kuris neretai ištinka tuos svajotojus, kurie stačia galva pasineria į neįprastą sekso nuotykį. Tad domėkitės ir nevenkite paskaityti literatūros šia tematika.

Kur vyksta vakarėlis?

Kiekvienas smalsuolis ar nuotykių ieškotojas turi teisę sudalyvauti tokioje puotoje apie kokią visada svajojo. Nežinote kur vyksta toks erotiškas ir žaismingas renginys? Sukurkite jį patys arba pasidairykite  po tam skirtas forumų temas internete bei dalinkitės idėjomis, norais ir slapčiausiais savo  troškimais.  Jeigu neturite su kuo sutikti Naujųjų, tačiau norite šio to ekstravagantiško, seksualaus ir jaudinančio, tikrai rasite bendraminčių pažintyse suaugusiems.

 
fantazijos
Komentarai (1)
Ar norėtumėte sudalyvauti erotiniame karnavale?

Ne, bet labai norėčiau.


Nėr logikos..

Naujas komentaras