30 idėjų superseksui

pexels-photo-1450155(2).jpeg
 
Visi norime, kad seksualinis gyvenimas būtų ryškus ir kupinas įspūdžių. Dėl to ieškome vis naujų receptų, kaip paįvairinti savo intymųjį pasaulį, eksperimentuojame, fantazuojame. Štai 30 idėjų, kurios padės paįvairinti meilės žaidimų meniu!

Jei esate romantiškas

Pasitikėkite savimi. Liaukitės abejojęs savo seksualiniu patrauklumu. Glamonėkite partnerį. Skirkite dėmesio kiekvienam jo kūno centimetrui, kad pats pajustumėte, koks jis / ji jums mielas / miela  ir seksualiai patrauklus.

Dažniau kalbėkitės apie seksą. Papasakokite savo mylimajam, kas būtent jums patinka ir kodėl. Ir tuo pačiu užsiminkite apie bent vieną savo erotinę fantaziją.

Nenuvertinkite preliudijos. Pasikalbėkite su partneriu, kiek laiko kiekvienam jūsų reikia įžanginėms glamonėms, ir... kartkartėmis šį laiką prailginkite.

Nustebinkite partnerį. Apsirenkite seksualiais apatiniais po darbo ir laukite jo grįžtančio į namus. Kuo ilgiau neleiskite jam jūsų liesti – kalbėkitės, vakarieniaukite, gundykite vienas kitą, kol geismas pasieks viršūnę.

Išgerkite kavos. Moksliškai įrodyta, kad puodelis stiprios kavos padeda kilstelėti libido. Net jei tai nesuveiks šimtu procentų, kofeinas pagerins dėmesio koncentraciją, o tai gana svarbu jei abu norite patirti kuo stipresnį orgazmą.

Išjunkite televizorių. Net jei jūs dievinate serialus ar pokalbių šou, televizoriui jūsų miegamajame – ne vieta. Geriau skirkite dėmesio vienas kitam.

Sušokite striptizą. Striptizas nebūtinai turėtų būti profesionalus, užtenka tiesiog erotiškai judėti pagal muziką, tuo pačiu lėtai vieną po kito nutraukiant nuo savęs rūbus. Ir neleiskite savęs liesti kol visai nenusirengsite – tai dar labiau pakurstys partnerio aistrą.

Išsirinkite tinkamą muziką. Gerai parinkta melodija nuteiks romantiškai ir dovanos puikų foną jūsų meilei.

Žaiskite kontrastais. Jei ketinate pereiti prie oralinio sekso, pasirūpinkite iš anksto stikline labai šalto vandens ir puodeliu karštos arbatos. Atlikdama minetą ar atlikdamas kunilingą, gurkšnokite pakaitomis tai iš vieno, tai iškito – ir partneriui dovanosi nepamirštamų pojūčių.

Paskanaukite afrodiziakų. Ne paslaptis, kad kai kurie produktai sustiprina seksualinį geismą. Todėl paruoškite vakarienei ko nors ypatingo. Pavyzdžiui – lašišos. Vitaminai, baltymai ir riebiosios omega-3 rūgštys ne tik užkraus energijos, bet ir sustiprins libido.

Išjunkite šviesą. Kad sustiprintumėte kūniškus pojūčius, mylėkitės visiškoje tamsoje. Arba užriškite partneriui akis.

Nelieskite TEN. Kad dar stipriau sugundytumėte, pasistenkite kuo ilgiau neliesti jautriausios jo / jos vietelės, glamonėkite visas kitas erogenines zonas.

Jei esate aistringas

Nusiųskite SMS. Nuteikite partnerį vakarui nusiųsdamas SMS jam dieną – pasvajokite, kokius eksperimentus šį kartą darysite miegamajame

Sudejuokite. Vos jis jus palies, sudejuokite iš malonumo. Jis supras užuominą. Taip net atsitiktinis prisilietimas gali virsti meilės žaidimų pradžia.

Aukšti kulniukai. Tikriausiai nėra vyro, kurio negundytų gražios aukštakulniais apautos moters kojos. Apsiaukite savo svaiginančius aukštakulnius kai pasitiksite jį namuose – triukas tikrai suveiks!

Lyžtelėkite jo / jos pirštą. Padarykite tai kai būsite tarp žmonių, bet taip, kad niekas nepastebėtų. Paimkite jo mažąjį pirštą ir lėtai aplaižykite. Gal iš pirmo žvilgsnio tai atrodys ir keistokai, bet, patikėkite, partnerį tai užves!

Papasakokite erotinę istoriją. Sugalvokite bet kokį pikantišką siužetą, kurio herojais galėtumėte būti jūs. Papasakokite ją savo partneriui, detaliai nupiešdamas visas erotines smulkmenas.

Pamaitinkite vienas kitą. Darykite tai rankomis, paversdami valgymo procesą įžanginiu žaidimu.

Būkite nepaklusnus. Žaismingai jį atstumkite, imkitės iniciatyvos pats, erzinkite ir kartkartėmis lėtinkite tempą.

Romantiškas vakaras. Išjunkite šviesą, uždekite žvakes, patieskite kilimėlį, pridėkite aplinkui daug pagalvių, prileiskite vonią vandens ir abu išsimaudykite... Improvizuokite ir susikurkite romantiškų filmų atmosferą – net jei ekrane tai matėte tūkstantį kartų, bus visai kas kita kai patys tai išbandysite.

Dušas dviems. Nuprauskite vienas kitą. Kempine ir dušo želė, neliesdami erogeninių zonų. Ir tik pakankamai įkaitinę vienas kitą leiskitės į aistringesnius žaidimus.

Jei mėgstate eksperimentuoti

Fotografuokite. Nusiųskite mylimajam MMS‘u pikantišką savo fotografiją. Patikrintas būdas sugundyti!

Suriškite jį. Panaudokite tam šalį, kojinę ar šilkinę skarelę, pririškite jo rankas prie lovos ar kėdės, o dabar – pasinaudokite jo susijaudinimu ir pasitenkinkite.

Pakutenkite plunksnele. Preliudijos metu švelnus kutenimas plunksnele – puikus gundantis manevras.

Nurenkite vienas kitą. Nurengdami vienas kito rūbus susijaudinsite abu. O jei esate azartiški – būtinai pažaiskite kortomis ar kauliukais iš nusirenginėjimo.

Padovanokite masažą. Pamaloninkite vienas kitą masažu su kvapiaisiais aliejais. Visą kūną, nuo galvos iki pirštų galiukų. Dar erotiškesni pojūčiai užplūs jei masažuosite vienas kitą tuo pat metu.

Bučiuokite. Nuberkite visą mylimojo kūną bučiniais, vos liesdamas odą lūpomis ir liežuviu. Genitalijas palieskite paskiausiai.

Pakeiskite aplinką. Tikriausiai net ir jūsų bute yra vietų, kur jūs dar TO nedarėte. O galbūt verta šiam vakarui užsisakyti viešbutį?

Pamaloninkite save. Stebint partneriui.

Išbandykite visai naują pozą. Paieškokite internete ar žurnaluose, kokią pozą norėtumėte išmėginti, ir parodykite partneriui.

Atgaivinkite pojūčius. Prieš oralinį seksą sučiulpkite mėtinį ledinuką.

Pasimylėkite prieš veidrodį. Seksas prieš veidrodį nepaprastai jaudina. Jei miegamajame neturite veidrodžio – keliaukite į kitą kambarį arba vonią. Svarbiausia – kad galėtumėte kartkartėmis žvilgtelėti į aistroje susijungusius savo kūnus iš šono. Tai bus dar vienas stiprus dirgiklis jūsų akims ir širdims.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras