30 idėjų superseksui

 
Visi norime, kad seksualinis gyvenimas būtų ryškus ir kupinas įspūdžių. Dėl to ieškome vis naujų receptų, kaip paįvairinti savo intymųjį pasaulį, eksperimentuojame, fantazuojame. Štai 30 idėjų, kurios padės paįvairinti savo meilės žaidimų meniu!

Romantikei

>>  Pasitikėk savimi. Liaukis abejojusi savo seksualiniu patrauklumu – ir tai jau savaime pavers tave gundytoja vilioke!•    Glamonėk jį. Skirk dėmesio kiekvienam jo kūno centimetrui, kad pati pajustum, koks jis tau mielas ir seksualiai patrauklus.

>> Dažniau kalbėkitės apie seksą. Papasakok savo mylimajam, kas būtent tau patinka ir kodėl. Ir tuo pačiu užsimink apie bent vieną savo erotinę fantaziją,.•    Nenuvertink preliudijos. Pasikalbėkite su partneriu, kiek laiko kiekvienam jūsų reikia įžanginėms glamonėms, ir... kartkartėmis šį laiką prailginkite.

>> Nustebink partnerį. Apsirenk seksualiais apatiniais po darbo ir lauk jo grįžtančio į namus. Kuo ilgiau neleisk jam tavęs liesti – kalbėkitės, vakarieniaukite, gundykite vienas kitą, kol geismas pasieks viršūnę.•    Išgerkite kavos. Moksliškai įrodyta, kad puodelis stiprios kavos padeda kilstelėti libido. Net jei tai nesuveiks  šimtu procentų, kofeinas pagerins dėmesio koncentraciją, o tai gana svarbu jei abu norite patirti kuo stipresnį orgazmą.

>> Išjunkite televizorių. Net jei tu dievini serialus ar pokalbių šou, televizoriui jūsų miegamajame – ne vieta. Geriau skirkite dėmesio vienas kitam.

>> Sušok striptizą. Striptizas nebūtinai turėtų būti profesionalus, užtenka tiesiog erotiškai judėti pagal muziką, tuo pačiu lėtai vieną po kito nutraukiant nuo savęs rūbus. Ir neleisk savęs liesti kol visai nenusirengsi – tai dar labiau pakurstys jo aistrą.

>> Išsirink tinkamą muziką. Gerai parinkta melodija nuteiks romantiškai ir dovanos puikų foną jūsų meilei.

>> Žaisk kontrastais. Jei ketini pereiti prie oralinio sekso, pasirūpink iš anksto stikline labai šalto vandens ir puodeliu karštos arbatos. Atlikdama minetą gurkšnok pakaitomis tai iš vieno, tai iškito – ir partneriui dovanosi nepamirštamų pojūčių.

>> Paskanaukite afrodiziakų. Ne paslaptis, kad kai kurie produktai sustiprina seksualinį geismą. Todėl paruošk vakarienei ko nors ypatingo. Pavyzdžiui – lašišos. Vitaminai,baltymai ir riebiosios omega-3 rūgštys ne tik užkraus energijos, bet ir sustiprins libido.

>> Išjunk šviesą. Kad sustiprintum kūniškus pojūčius, mylėkitės visiškoje tamsoje. Arba užrišk partneriui akis.

>> Neliesk TEN. Kad dar stipriau sugundytum jį, pasistenk kuo ilgiau neliesti jautriausios jo vietelės, glamonėk visas kitas erogenines zonas.

Aistringajai

>> Nusiųsk SMS. Nuteik jį vakarui nusiųsdama SMS jam dieną – pasvajok, kokius eksperimentus šį kartą darysite miegamajame

>> Sudejuok. Vos jis tave palies, sudejuok iš malonumo. Jis supras užuominą. Taip net atsitiktinis prisilietimas gali virsti meilės žaidimų pradžia.

>> Aukšti kulniukai. Tikriausiai nėra vyro, kurio negundytų gražios aukštakulniais apautos moters kojos. Apsiauk savo svaiginančius aukštakulnius kai pasitiksi jį namuose – triukas tikrai suveiks!

>> Lyžtelėk jo pirštą. Padaryk tai kai būsite tarp žmonių, bet taip, kad niekas nepastebėtų. Paimk jo mažąjį pirštą ir lėtai aplaižyk. Gal iš pirmo žvilgsnio tai atrodys ir keistokai, bet, patikėk, jį tai užves!

>> Papasakok erotinę istoriją. Sugalvok bet kokį pikantišką siužetą, kurio herojais galėtumėte būti jūs. Papasakok ją savo partneriui, detaliai nupiešdama visas erotines smulkmenas.

>> Pamaitinkite vienas kitą. Darykite tai rankomis, paversdami valgymo procesą įžanginiu žaidimu.

>> Būk nepaklusni. Žaismingai jį atstumk, imki iniciatyvos pati, erzink ir kartkartėmis lėtink tempą. Jam patiks bloga mergaitė.

>> Romantiškas vakaras. Išjunk šviesą, uždek žvakes, patiesk kilimėlį, pridėk aplinkui daug pagalvių, prileisk vonią vandens ir abu išsimaudykite... Improvizuok ir susikurk romantiškų filmų atmosferą – net jei ekrane tai matėte tūkstantį kartų, bus visai kas kita kai patys tai išbandysite.

>> Dušas dviems. Nuprauskite vienas kitą. Kempine ir dušo želė, neliesdami erogeninių zonų. Ir tik pakankamai įkaitinę vienas kitą leiskitės į aistringesnius žaidimus.

Eksperimentuotojai

>> Fotografuok. Nusiųsk jam MMS‘u pikantišką savo fotografiją. Patikrintas būdas jį sugundyti!

>> Surišk jį. Panaudok tam savo šalį, kojinę ar šilkinę skarelę, pririšk jo rankas prie lovos ar kėdės, o dabar – pasinaudok jo susijaudinimu ir pasitenkink.

>> Pakutenk plunksnele. Preliudijos metu švelnus kutenimas plunksnele – puikus gundantis manevras. Jei neturi plunksnelės – gali kaip erotinį žaisliuką panaudoti savo boa (įsigyk jį stilingame butike – ir pasipuoši, ir sugundysi!).

>> Nurenkite vienas kitą. Nurengdami vienas kito rūbus susijaudinsite abu. O jei esate azartiški – būtinai pažaiskite kortomis ar kauliukais iš nusirenginėjimo.

>> Padovanok masažą. Pamaloninkite vienas kitą masažu su kvapiaisiais aliejais. Visą kūną, nuo galvos iki pirštų galiukų. Dar erotiškesni pojūčiai užplūs jei masažuosite vienas kitą tuo pat metu.

>> Bučiuok. Nuberk visą mylimojo kūną bučiniais, vos liesdama odą lūpomis ir liežuviu. Genitalijas paliesk paskiausiai.

>> Pakeiskite aplinką. Tikriausiai net ir jūsų bute yra vietų, kur jūs dar TO nedarėte. O galbūt verta šiam vakarui užsisakyti viešbutį?

>> Pamalonink save. Jam stebint. Patikėk, vyrus tai nepaprastai jaudina.

>> Išbandykite visai naują pozą. Paieškok internete ar žurnaluose, kokią pozą norėtum išmėginti, ir parodyk jam.

>> Atgaivink pojūčius. Prieš oralinį seksą sučiulpk mėtinį ledinuką.

>> Pasimylėkite prieš veidrodį. Seksas prieš veidrodį nepaprastai jaudina. Jei miegamajame neturite veidrodžio – keliaukite į kitą kambarį arba vonią. Svarbiausia – kad galėtumėte kartkartėmis žvilgtelėti į aistroje susijungusius savo kūnus iš šono. Tai bus dar vienas stiprus dirgiklis jūsų akims ir širdims.

 
Komentarai
Naujas komentaras