Kaip nusiteikti seksui po darbo dienos?

pora-82049093.jpg
 
1 komentaras
Nauji santykiai, nauja aistra – kurį laiką toks menkniekis, kaip fizinis ir psichologinis nuovargis po darbo dienos jūsų santykiams jokios įtakos nedaro. Tačiau prabėga metai, ir įtemptas darbas, dieną patirtas stresas tampa viena pagrindinių priežasčių, kodėl vakare nesinori mylėtis. Ir jei iki šiol nebuvote aktyvūs aštrių pojūčių ir sekso naujovių ieškotojai, tikėtina, kad meilės žaidimų repertuaras jau kurį laiką tapęs vienu tų nuobodžių šeimyninių malonumų, kurie – tarsi savaime suprantami, bet tuo pačiu ir mažai jaudinantys, monotoniški.

Streso įtaka.

Pervargimas, stresai, namų rūpesčiai – visa tai neturėtų daryti įtakos jūsų seksualiniam gyvenimui. Tačiau jei seksas tapo rutina, vien mintis, kad jums neleis ramiai užmigti, gali neduoti ramybės anaiptol ne gerąja prasme. Kaip tik dabar turėtumėte prisiminti seną tiesą: apetitas atsiranda bevalgant. Kartais tereikia pradėti, kad nebegalėtumėte sustoti!

stresas

Kovokite su nuovargiu.

Nuovargis slopina mumyse viską, netgi geismą. Jūs galite susijaudinti, jums norisi erotikos, bet... ne dabar. Dabar – tingite. Tingite atiduoti savo energiją, tingite nustebinti, tingite specialiai ruoštis seksui. Nuovargis gali tapti vienu iš veiksnių, griaunančių jūsų santykius. Todėl su juo kovoti būtina. Ir jei jau taip visai racionaliai prabilome apie seksą – pagalvokite: na, kas tos 10-15 minučių, kai visa likusi naktis bus skirta miegui? Juolab ne paslaptis, kad po sekso miegas būna gilesnis, taigi ir pailsėsite per trumpesnį laiką geriau.

Teisingas nusiteikimas.

Jei neliepsnojate noru praleisti su mylimuoju aistringą naktį, tiesiog pasistenkite sąmoningai įskelti savyje geismo kibirkštį. Galvokite apie tai, kas jus seksualiai jaudina. Tai gali būti ir jūsų partneris, ir aktorius, personažas. Mintimis nusikelkite į aplinką, kuri jums kaitintų kraują ir nuteiktų erotiniams nuotykiams. Turėkite prie lovos pasidėjusi erotinę knygą ar žurnalą. Prireikus - pavartykite, paskaitykite, pažiūrėkite erotinį filmą.

Skirkite tam laiko.

Nepersistenkite su darbo ir buities reikalais. Nusistatykite tokią valandą, kada visi darbai, grožio procedūros baigiami. Turėtų būti likusi ne mažiau kaip valanda iki miego. Jei kartais tą dieną ir nesimylėsite - jums bus likę laiko mėgstamai knygai ar filmui prieš miegą, taigi rytoj pabusite geriau pailsėjusi, atsipalaidavusi.

Atsipalaiduokite.

Netiesa, kad jūsų miegamajame neturėtų būti nei kompiuterio, nei televizoriaus. Viskas priklauso nuo to, kaip juos naudosite. Jei vakare žiūrėsite ne žinias ir ne darbo dokumentus, o ką nors atpalaiduojančio ar geidulingo – viskas puiku. Be to, televizoriaus blykčiojimas – puikus apšvietimas jūsų meilės žaidimams.  Aromaterapija – dar vienas puikus atsipalaiduoti ir nusiteikti erotiškai. Padarykite vienas kitam masažą su eteriniais aliejais. 

masažas

Tegul seksas tampa įpročiu.

Tiesiog žinokite, kad vakare jūsų laukia ne tik dušas ir dantų šepetėlis, bet ir seksas. Nebūtinai kiekvieną naktį. Bet jei žinosite, kad vakare vienas kitą turite palepinti artumu, švelnumu ir kitais malonumais – natūraliai dažniau nusiteiksite karštai nakčiai. Ir sunki darbo diena nebetaps priežastimi atsisakyti sekso. Atvirkščiai, mylėjimasis taps puikia priemone stresui pašalinti ir atsipalaiduoti!

 
fantazijos
Komentarai (1)
Pridekite patarimu, kaip igyvendinti visus straipnsio patarimua turintiems vaiku...
Naujas komentaras