Naudingi sekso patarimai, išgaravus aistrai

seksas(17).jpg
 
Lytinis potraukis – tai meilės ir laimingo šeimyninio gyvenimo garantas. Tačiau su laiku potraukis gali išblėsti ar net visiškai išnykti. Jog taip nenutiktų, kiekvienas turi būti pasiruošęs imtis atsakomųjų veiksmų, kol dar ne vėlu. Keletas patarimų, kurie padės pažadinti norą mylėtis:

Imti taip pat malonu kaip ir duoti.

Negaunate pakankamai dėmesio iš savo partnerio? Parodykite jam, kad esate suinteresuoti suteikti jam ar jai malonumą lovoje. Jei nežinote partnerio norų, vargu ar pavyks gauti maksimalų pasitenkinimą. Paklauskite partnerio, kokios fantazijos jį žavi ir išpildykite jas. Matydamas jūsų pastangas, asmuo tikrai neliks apatiškas ir jūsų pageidavimams.  

Prisiminimai

Jei aistra su laiku kažkur išgaravo, seksologai rekomenduoja prisiminti praeitį. Kur buvo judviejų pirmasis bučinys? Kokiose vietose mylėdavotės draugystės pradžioje? Pakartokite tai iš naujo, nors ir po daugelio metų! Taip pat puiki alternatyva pažadinti meilę iš naujo, tai peržiūrėti senas judviejų fotografijas ir video medžiagą. Praeitis padės atkurti  lytinį potraukį.

prisiminimai

Pokalbiai apie seksą.

Bendras erotinių filmų, seksualių nuotraukų aptarimas gali būti labai įdomus. Nebijokite paklausti savo antrosios pusės, ką ji mano apie erotinio kino aktorę ar modelį iš seksualios reklamos. Taip pat drąsiai išreikškite ir savo nuomonę. 

Nustebinkite ir priblokškite.

Nustebinkite savo mylimą žmogų netikėtu elementu. Seksuali tatuiruotė (vienkartinis lipdukas), intymios vietos aksesuaras, krūtų puošmena ar viliojantis apatinis trikotažas bus tai, ko jūsų partneris nesitikėjo!

Gamindami, nepamirškite prieskonių.

Naudokite natūralius afrodiziakus ruošiant romantišką vakarienę. Tokie produktai, kaip karštas šokoladas, čili, cinamonas, salieras  teigiamai veikia potenciją ir seksualinę sveikatą. 

Apšvietimo efektas

Naudokite šviesą siekiant sustiprinti savo pranašumą. Raudonas apšvietimas, raudoni drabužiai stipriai stimuliuoja nervų sistemą ir pažadina potraukį bei seksualinę agresiją. Atminkite, jog raudona yra aistros spalva ir gali jūsų seksą padaryti dar karštesniu.

 

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras