Seksas gamtoje: privalumai ir trūkumai

499.jpeg
 
2 komentarai
Seksas gamtoje – vienas tų reiškinių, kurie tik teoriškai atrodo labai viliojantys ir žavūs. Praktikoje tai gali baigtis dideliu nusivylimu. Aptarsime dažniausiai pasitaikančius pliusus ir minusus.

Ko tikėtis?

Seksui gamtoje galima priskirti du svarbiausius pliusus: tai artumas gamtai ir adrenalinas dėl baimės būti užkluptiems. Tiesa, abu šie pliusai, panagrinėti atidžiau, gal virsti dideliais minusais. Pradėkime nuo gamtos. Be abejo, seksas – vienas natūraliausių dalykų pasaulyje, ir užsiimti juo natūraliomis sąlygomis, gamtos apsuptyje – jaudinanti patirtis. Žolės kvapas, į krantą teliūskuojančios bangos, lengvas vėjelis – ar įmanoma išgalvoti geresnį foną? Kino ekranuose seksas gamtoje atrodo labai spontaniškas ir užvedantis: pagauti aistros, herojai nuplėšia vienas kito rūbus, krenta į žolės kilimą (šieno kupetą, ant pajūrio smėlio) ir glamonėjasi, mylisi. Antrame plane, už jų – saulėlydis, krentančios žvaigždės ar netgi visas fejerverkas.

Realybė.

Ir vis dėlto kaip tai atrodo realybėje? Jei esate bandę mylėtis gamtoje, neabejotinai išvardytumėte mažiausiai du minusus. Visų pirma tai – vabzdžiai, kurie įsigudrina lįsti visur. Ne paslaptis, kad viso kūno repelentais neišsitrinsite, o ir ne visus vabzdžius jie atbaidys. Taigi, orgazmo metu galite šaukti ne iš palaimos, o iš skausmo įgėlus vapsvai. Be abejo, su šiais minusais galima apsiprasti: tereikia iš anksto apgalvoti ir suplanuoti, kur ir kada tai darysite.

Adrenalinas.

Antrasis sekso gamtoje pliusas – tai jau minėtas adrenalinas. Daugelį žmonių užveda tikimybė, kad jie gali būti užklupti – kvėpavimas sutankėja, kraujas užverda, visi pojūčiai maksimaliai paaštrėja ir viskas gali baigtis itin stipriu orgazmu. Jei, žinoma, jūsų neužtiks pareigūnai ir pačiame meilės žaidimų įkarštyje nepateiks baudos kvito už viešosios tvarkos pažeidimą.

Miškas.

Labiausiai tikėtina aplinka – palapinė ant ežero ar upės kranto. Šiek tiek priedangos ir privatumo jūsų meilės žaidimams suteiks jaukumo. Svarbiausia – nepamiršti priemonių nuo uodų ir kitų vabzdžių. Nors jūsų seksui gali sutrukdyti ne tik jie. Tam, kad seksas būtų išties malonus, jums praverstų šioks toks turistinių žinių bagažas: jei jūs kada nors esate statę palapinę, tikriausiai žinote, kaip sudėtinga miške rasti lygia vietą, o ją radus būtina kruopščiai išvalyti, kad neliktų kankorėžių, didesnių šakų, akmenų. Tad neskubėkite kristi į minkštučiukus samanų patalus, kaip vaizdžiai miško paklotę apibūdino A.Baranauskas. Samanose gali būti visko – nuo aštrių spyglių, iki tuščių butelių ir skardinių.

miškas, pora

Parkas.

Vieta idealiai tinkama erotiniams filmams, tačiau tai – vienas tų atvejų, kai veiksmas gražiai atrodo ekrane ir anaiptol ne toks malonus realybėje. Miesto parkuose dažniausiai apstu ne tik entuziastų pakvėpuoti grynu oru, bet ir šiukšlių, keturkojų žolytėje paliktų „dovanėlių“. Be to, tikimybė būti užkluptiems tvarkos sergėtojų – net labai didelė. Todėl jei neturite savo privataus parko – geriau šios minties atsisakyti.

Kaimo romantika.

Ir kas gi nesvajojo atsiduoti pirmapradei romantikai bei pasimylėti tiesiog šieno kupetoje? Šviežiai nupjautos žolės aromatas, žvaigždėtas dangus virš galvos, nakties garsai... Jau vien tokia patirtis verta išvykos į kaimą. Tačiau nepamirškite pasiimti ir minkšto patiesalo: sausa žolė visai nemaloniai badosi, be to, joje apstu vabaliukų, skruzdėlių.

Paplūdimys.

Tai viena stipriausiai atostogomis dvelkiančių patirčių. Bangos teliūškuoja į krantą, aplink jus – tik minkštas pajūrio smėliukas... Tiesa, ar žinojote, kad tas pats minkštas smėliukas virsta gana kieta abrazyvine medžiaga, kai smiltelė patenka ant intymiausių jūsų kūno paviršių? Todėl geriau jei turėsite šezlongą ar pripučiamą čiužinį, paprastas paplūdimio rankšluostis jūsų tikrai neapsaugos nuo įkyrių smiltelių.

jūra, pora

Vandens telkinys.

Kitas atostogų sekso variantas. Tiesa, įmanomas ir baseine, jei jame – tik judu du, ir nieko daugiau. Tačiau ir čia esama povandeninių srovių – tai faktas, kad vanduo išplauna iš lytinių organų natūralią lubrikaciją, taigi trintis gali tapti itin nemaloni. Todėl vanduo labiau tinka meilės žaidimų įžangai, o kulminaciją geriau pasiekti jau sausumoje.

Seksas gamtoje: esate tai darę?
 
fantazijos
Komentarai (2)
VISUR TINKA
NORIU MILETIS SU SENIU ARBA MOTERIM MANO NR867793167
Naujas komentaras