Mintetas: išmok suteikti nepamirštamą malonumą

lingerie-girls-babe-brunette.jpg
 
Oralinis seksas suteikia ne tik fizinį pasitenkinimą, tai pasitikėjimo ir abipusių jausmų simbolis, padedantis sutvirtinti dviejų žmonių santykius.

Pasiruošimas.

Kai vyras ir moteris žengia į naują santykių etapą, partneriams kyla šiokia tokia įtampa, ir ne tik seksualinė. Tad prieš pasineriant į oralinio sekso nuotykį su nauja partnere, svarbu yra  įsidėmėti du dalykus. Pirma,  moteris įgaus daugiau drąsos atlikti minetą, kai pati bus patenkinta kunilingu. Tai joks egoizmas ar vyrų išnaudojimas. Taip  pasielgti turėtų  kiekvienas džentelmenas. Antra, ką reikėtų žinoti prieš oralinio sekso pritvinkusią meilės naktį, tai jauki ir atpalaiduojanti atmosfera. Lai jūsų dama pasijaučia ypatingai ir atsipalaiduoja. Įtampa kaip mat sumažės padarius jai masažą, pripildytą natūraliais eteriniais aliejais. Taip pat nepamirškite pasirūpinti užkandžiais, šampanu bei žvakių šviesa!

Kaip pradėti minetą?

Prieš pradėdamos daryti oralinį, galite šiek tiek paerzinti jo daikčiuką. Švelniai paimkite pirštais apyvarpę ir lėtai tempkite ją žemyn, aukštyn, vėl žemyn. Kai darysite judesį aukštyn, galite pirštų galiukais apėmus apyvarpę ja šie tiek užspausti penio galvutę. Jokiu būdu šiam žaidimui nenaudokite nagų ir per ilgai neužsižaiskite. Po to pereikite prie varpos kamieno ir pradėkite lėtai masturbuoti. Tada  visu kūnu judėkite žemyn ir patogiai įsitaisykite  jam tarp kojų ar būkite pasisukusios šonu. Jei jis sėdi, galite atsiklaupti, o po keliais nepamirškite pasidėti pagalvėlės. Viena iš priežasčių, kodėl moteris gali nutraukti oralinio sekso seansą, tai pačios nepatogi laikysena. Taigi, įsitaisykite taip, jog nejaustumėte diskomforto.

Drėgmė.

Sudrėkinkite lūpas, įsitikinkite, kad jūsų burna pakankamai drėgna. Kuo daugiau drėgmės – tuo didesnis malonumas partneriui. Galite atsigerti šalto vandens (gazuotas mineralinis vanduo taip pat puikiai tiks) arba naudokite oraliniam seksui skirtus lubrikantus. 

Technika.

Pradėkite veiksmą nuo liežuvio ir lūpų technikos aplink varpą. Palaižykite galvutę ir lūpomis, išilgai varpos, atlikite veiksmą - aukštyn žemyn. Lyg atsitiktinai, liežuviu perbraukite palei sėklidžių vidurį ir kilkite ties lyties organo viršaus. Šią zoną  intensyviai stimuliuokite lūpomis. Nenustebkite jeigu pačios pajusite neapsakomą džiaugsmą. Lūpos turi daugybę nervų galūnėlių, o stimuliuojant jas organizme pasigamina laimės hormonas – oksitocinas. 

Naudokite ne tik burną.

Apžiojus varpą, neskubėkite didinti tempo, naudokite liežuvį bei rankas. Susitelkite į visą lyties organą, o ne tik galvutę. Nėra tokios taisyklės, jog oralinis privalo būti atliktas su deepthroat" elementais. Tad jei patiriate diskomfortą atliekant gilų minetą, apžiokite varpą tiek, kiek galite, o apatinę jos dalį ir sėklides stimuliuokite pirštais arba naudokite pastarąją techniką. Klaida! Viena didžiausių moterų daromų klaidų, kodėl joms nepavyksta patenkinti mylimojo gilesniu oraliniu, tai skubėjimas. Neskubėkite ir nesistenkite „suvalgyti“ jo daikčiuko iškarto. Darykite tai palaipsniui. 

Keletas mažų paslapčių, kurios išves Jį iš proto:

Mineto metu, pabandykite pažvelgti  partneriui į akis. Nebijokite fantazuoti. Taip geriau įsijausite į procesą , o svarbiausia – visiškai atsipalaiduosite ir būsite savimi. Jam bus neapsakomai malonu kai oralinį seksą sujungsite su analine stimuliacija. Šiam reikalui naudokite analinį kaištį ar prostatos masažuoklį (jog viskas eitųsi sklandžiai, nepamirškite naudoti lubrikanto). 

Mėgaukitės tuo, ką darote

Nėra vienos aiškios taisyklės, kaip  atlikti minetą, tačiau egzistuoja viena vienintelė tiesa, tai mėgavimasis tuo, ką darote. Jei manote, jog tai yra per purvinas reikalas, paklauskite savo partnerio, ką jis mano apie oralinį seksą? Jeigu jis yra tokių pat pažiūrų kaip ir jūs, puiku! Klasikinis seksas gali būti ne mažiau įdomus. Tačiau jei mylimasis to trokšta, kodėl gi neišpildžius šios jo svajonės? 

Ar mėgaujatės kai darote minetą/kunilingą?
 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras