Moterų masturbacija: ką svarbiausia žinoti?

moteru-masturbacija(1).jpg
 
1 komentaras
Dažnai moteriai kalbėti apie masturbaciją – tabu. Tai, žinoma, nereiškia, kad jos to nedaro. Masturbacija – sveika ir maloni bet kuriai lyčiai. O ką reikėtų žinoti apie moters masturbaciją?

Tai daro visos.

Masturbuojasi visos moterys, tik anaiptol ne kiekviena tai pripažįsta. Tiesa, būna periodų, kai moteris to nenori, arba jai tiesiog nelieka laiko sau palepinti, tačiau tai nereiškia, kad ji to nėra dariusi anksčiau ar nedarys ateityje. Pasak statistikos, masturbuojasi maždaug 9 moterys iš 10, daugelis tai daro vidutiniškai tris kartus per savaitę.

Savęs patenkinimas – daugiau nei seksas.

Moterys teigia, kad masturbacijos procesas nėra tik atsipalaidavimas, seksualinės energijos išlaisvinimas. Kartais jos turi ir daugiau priežasčių, pavyzdžiui, kai sunku užmigti. Greitas ir galingas orgazmas – tai patys natūraliausi raminamieji, padedantys greičiau nukeliauti į sapnų karalystę. Be to, tai padeda atsikratyti streso ir per dieną susikaupusios įtampos.

Žaisliukas geriau nei ranka.

Nors daugelis vyrų patikimiausiu masturbatoriumi vadina savo ranką, moterys su šia pozicija nesutinka. Taigi, jei joms prisireikia vaginalinio malonumo, dauguma mieliau renkasi sekso žaislus nei savo pirštus. Kodėl? Viskas slypi fiziologijoje. Daugeliui moterų orgazmą pasiekti užtrunka ilgiau nei vidutiniui statistiniui vyrui, todėl visą laiką darbuotis vien ranka – pernelyg varginantis ir monotoniškas užsiėmimas. O štai pasitelkus į pagalbą vibratorių galima kur kas geriau atsipalaiduoti, atsiduoti ne tik kūniškiems malonumams, bet ir fantazijoms.

Kartais tai... kaip darbas.

Nors daugumai žmonių savęs tenkinimas, o konkrečiai – masturbacija, yra galimybė patirti malonumą, kai kada tai virsta užsiėmimu, panašesniu į darbą. Dėl jau minėtos priežasties – moterims orgazmą pasiekti yra sunkiau nei vyrams, o kartais apskritai jo nepavyksta „prisišaukti“. Taigi, stimuliuoti savo klitorį ar makštį vis tikintis, kad šį kartą jau tikrai pavyks – jau tikrai nebe malonumas. Kam to reikia? Tam, kad moteris išmoktų, pajustų, kas jai teikia didžiausią malonumą, ir paskui šias žinias galėtų panaudoti mylėdamasi su partneriu – juk pažinus save bus paprasčiau parodyti, kas atveda iki didžiojo O.

Jos to nesureikšmina.

Daugybei moterų masturbacija yra taip pat įprasta kaip valytis dantis ar ryte išgerti puodelį kavos. Vyrams, įsivaizduojantiems, kad moterys tai daro tik šilkiniuose pataluose, užsidegę aromatinių žvakių ir apsibarstę rožių žiedlapiais, tokia žinia – tikras nusivylimas. Ir vis dėlto metas išlipti iš šių fantazijų: moterys tai daro tada, kai joms patogu, dažnai – tiesiog savo lovoje, be jokios ypatingos aplinkos. Ir netgi pačios to nesureikšmina, tai joms – tiesiog būdas pradėti ar pabaigti dieną. 

Moteris pati nežino, kaip tai daro kitos moterys.

Rimtai. Ar jos besimasturbuodamos naudoja įsiskverbimą, ar stimuliuoja tik klitorį? Ar liesdamos makštį ir klitorį jos glamonėja savo krūtis, ar ne? Kiek moterų – tiek būdų save pamaloninti ir tai, kas tinka vienoms, gali visai netikti kitoms. Štai kodėl moterys dažnai nė nenutuokia, kaip tai daro jų draugės ar kolegės. Tiesa, atlikus apklausas nustatyta, kad dauguma moterų besimasturbuodamos makšties stimuliavimo ir įsiskverbimo nepasigenda. Jos tik daro tai, kas greičiausiu būdu padeda pasiekti orgazmą – liečia klitorį.

Masturbacija suteikia laimės.

Seksas, tik seksas ir nieko daugiau, kai nereikia sukti galvos, ar malonu partneriui, stengtis įtikti ir patikti, jokios baimės dėl nepageidaujamo nėštumo ar lytiniu keliu plintančių ligų – štai kur tikrasis atsipalaidavimas ir paprastas būdas suteikti savo gyvenimui daugiau spalvų. Masturbacija padeda moterims jaustis geriau. Seksas su savimi padeda atsipalaiduoti, be to, tai yra puiki treniruotė dubens dugno raumenims. 

 
Komentarai (1)
Na cia nustebino kad tiek daug moteru taip save tenkina. Bet info gera.
Naujas komentaras