Masturbacijos nauda moterims

0130.jpeg
 
1 komentaras
Vienas geriausių būdų patenkinti seksualinį geismą yra masturbacija. Masturbacijos dėka jūs galite sumažinti stresą, įgyti naujos patirties ir išmokti tam tikrų seksualinių subtilybių. Be viso to masturbacija gali pagyvinti jūsų seksualinį gyvenimą.

Istorijos įtaka

Dar senų senovėje masturbacija buvo laikoma visiškai saugiu ir normaliu reiškiniu, daugelyje pasaulio šalių šiam maloniam procesui buvo naudojami specialūs sekso žaislai, o apie pačią savęs patenkinimo meno šaką buvo rašomi traktatai ir net buvo vedami specialūs masturbavimosi mokymai. Deja, su krikščionybės plitimu, apie masturbaciją buvo vis mažiau atvirai kalbama, o ypač smerktinas reiškinys anuomet buvo moterų masturbacija. Pasak bažnyčios, lytiniai santykiai turi turėti vieną vienintelį tikslą – tai vaisingumą ir palikuonis, o santykiavimas vardan malonumo – viena didžiausių blogio apraiškų. 

Žinoma, krikščionybės įtaka stipriai paveikė žmonijos mąstymą ir net ir šiandien masturbacijos tema daugeliui moterų yra tabu. Tačiau, pasak seksologų ir gydytojų, moterų masturbacija, visai kaip ir vyrų, nėra gėdinga ar smerktina, tai visiškai normalus fiziologinis aktas, kuris padeda sumažinti lytinę ir emocinę įtampą.

Masturbacija – saugiausias būdas patenkinti lytinius poreikius

Masturbacija užsiima visi – tiek vyrai, tiek moterys. Pareiga masturbacijai dažniausiai vienija paauglius, kada jų sekso troškimas viršija visus kitus norus ir tik patenkinus svarbiausią poreikį, galima užsiimti mokslais ir visais kitais dalykais. Svarbu pabrėžti, jog paauglių masturbacija yra vienas saugiausių būdų patenkinti fiziologinius poreikius. 

Kūno pažinimas

Masturbacijos dėka moteris gali geriau pažinti savo kūną ir išmokti kontroliuoti orgazmą. Visa tai suteikia naujų pojūčių ir emocijų. Anot seksologų, net ir brandžioms moterims, masturbacija padeda pasiekti orgazmą su partneriu, kai iki tol to padaryti nepavykdavo. 

Masturbacija atgaivina poros gyvenimą

Masturbacija gali padėti atgaivinti nusistovėjusius santykius, sustiprinti išblėsusius jausmus ir pakurstyti naują aistrą. Daugelis seksologų rekomenduoja poroms dalytis masturbacijos sesijomis, sukurti glaudesnius tarpusavio santykius. Taip sužadinsite jausmus ir atkursite susidomėjimą vienas kitu. Jei moteris nebijo masturbuotis žiūrint partneriui, tai gali būti ne tik labai erotiška ir įdomi patirtis – taip pat tai vertėtų išbandyti toms, kurios sekso su partnerio metu negali pasiekti orgazmo ar jį vaidina. Neabejokite, jūsų partneris nepraleis nei vienos detalės ir atidžiai pasimokys jūsų kūno kalbos.

Nekenksminga miego piliulė

Masturbacija mažina įtampą ir stresą, suteikia kūnui reikalingą fizinę ir emocinę iškrovą, todėl ženkliai pagerėja miego kokybė. Po orgazmo kūnas atsipalaiduoja, nervai nurimsta ir atslenka gilus ir ramus miegas. Tad jei negalite užmigti, meskite avių skaičiavimą iš galvos ir griebkite savo mylimiausią vibratorių!
 

Ar dažnai masturbuojatės?
 
fantazijos
Komentarai (1)
yra keletas labai graziu lekciju TED'e apie moteris ir ju masturbavimasi
Naujas komentaras