Kuo naudinga masturbacija?

pexels-deon-black-5915417.jpg
 
Dauguma žmonių supranta jog visavertis seksualinis gyvenimas – svarbi santykių dalis, tačiau apie masturbaciją garsiai kalbėti vis dar nėra priimtina. Neretai galvojama, jog masturbacija – tai kažkas gėdingo ir nešvaraus, tačiau tai tėra mitas, ji ne tik maloni, bet dar ir itin naudinga. Šiandien apžvelgsime pagrindinius masturbacijos privalumus.

Masturbacija — galimybė geriau pažinti savo kūną

Moters seksualumas gana sudėtingas, ir dažnai prireikia nemažai laiko ir pastangų atrasti, kas ją užveda, kas patinka ir padeda pasiekti orgazmą. Jei nepavyksta pasiekti didžiojo „O“ su partneriu, problema gali būti tame, jog nepakankamai gerai pažįsti savo kūną, o tai neleidžia ir  ir parodyti partneriui, kas tau malonu. Masturbacija padės artimiau susipažinti su savo kūnu, rasti jautriausias erogenines zonas, suprasti, kas tave labiausiai jaudina ir suteikia didžiausią malonumą. Vėliau mylintis su partneriu bus žymiai paprasčiau pasiekti orgazmą, pritaikius šią informaciją.

Puikus būdas įveikti stresą

Kiekvienas žmogus nuolat patiria didesnį ar mažesnį stresą ar įtampą – tam turi įtakos greitas gyvenimo tempas, darbai, buities rūpesčiai. Masturbacija – puikus būdas išsikrauti ir numalšinti įtampą. Orgazmo metu mes patiriame emocinę iškrovą, kūnas atsipalaiduoja, taip pat ima gamintis hormonai, mažinantys stresą ir nerimą, bei skatinantys gerą nuotaiką. Taigi, jei nuolat jauti įtampą, tavo gyvenimas yra kupinas streso, masturbacija – puikus būdas atsipalaiduoti.

Nauda sveikatai

Tiek moterims, tiek vyrams, reguliari masturbacija duoda pastebimos naudos sveikatai. Be jau anksčiau minėtos naudos valdant stresą ir įtampą, masturbacija taip pat padeda stiprinti imunitetą: orgazmo metu organizmas gamina hormonus kurie mums padeda būti atsparesniems įvairiems susirgimams ir virusams. Negana to – gausiai išsiskiria endorfinų ir dopamino: vadinamųjų „laimės hormonų“ – jų pagalba pagerėja nuotaika, jaučiamės laimingesni, ramesni labiau atsipalaidavę.

Laikas tik sau. 

Ar kada teko pagalvoti, kad per mažai laiko skiriate sau? Darbas, šeima, vaikai, namų ruoša ir begalė kitų reikalų. Tad kartais tiesiog nelieka laiko sau. Tačiau surasti bent keletą minučių masturbacijai yra kur kas lengviau nei sulaukti tos ypatingos progos seksui su antrąja puse.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras