Pirmasis masturbatorius: kaip išsirinkti?

Masturbation-Coaching-for-men.jpg
 
2 komentarai
Kalbant apie vyriško malonumo tyrinėjimą ir seksualinio gyvenimo įvairinimą, nėra nieko geriau, nei masturbatorius. Jis ne tik suteikia neįtikėtinus, su niekuo nesulyginamus pojūčius, bet ir leidžia geriau save pažinti.

Šiais laikais masturbatorių įvairovė tiesiog stulbina: jau seniau priblokšdavo faktas, kad sekso žaislą galima valdyti mobiliąja programėle, iš bet kurio pasaulio kampelio. Tačiau šiandien yra ir tokių masturbatorių, kuriuos valdo dirbtinis intelektas, o skirtingus intensyvumo lygius galima keisti tiesiog pasakant balso komandą!

Šiame tekste dalinamės patarimais, kaip nepasiklysti sekso žaislų pasaulyje ir į ką atkreipti dėmesį renkantis savo pirmąjį masturbatorių.

Pirmasis masturbatorius: į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Naudojant masturbatorių galima pasiekti kur kas intensyvesnius ir malonesnius orgazmus nei masturbuojantis įprastai. Jie taip pat gali padėti padidinti ištvermę, pagerinti seksualinę sveikatą ir paįvairinti rutiną miegamajame, tad juos įsigyti tikrai verta kiekvienam.

Tad į ką atkreipti dėmesį renkantis masturbatorių?

Masturbatoriaus tipas

Šiuo metu rinkoje yra labai daug skirtingų masturbatorių vyrams, kurių kiekvienas siūlo skirtingą patirtį. Štai keletas dažniausiai naudojamų tipų.

Makštį primenantis masturbatorius: tai į rankovę panašus prietaisas, sukurtas imituoti makšties pojūtį. Paprastai jis pagamintas iš minkštos ir tamprios medžiagos, tokios kaip TPR arba silikonas.

Vibruojantis masturbatorius: šio tipo masturbatoriuose yra įmontuotas variklis, kuris vibruodamas stimuliuoja varpą. Jie gali būti įvairių formų ir dydžių, kai kurie netgi atkartoja tikrus makšties susitraukimus.

Penio pompa sukuria vakuumą aplink varpą, kad suaktyvintų kraujotaką ir sustiprintų erekciją. Kai kurios penio pompos taip pat turi vibracinę funkciją papildomai stimuliacijai.

Tenga kiaušiniai: tai maži, diskretiški ir vienkartiniai masturbatoriai, skirti naudoti vieną kartą – dažniausiai po naudojimo juos reikia išmesti. Šie kiaušiniai pagaminti iš tamprios medžiagos, kuri priglunda prie varpos ir dovanoja įdomias tekstūras ir itin malonius pojūčius.
 
Ir galiausiai, prostatos masažuokliai, kurie skirti stimuliuoti būtent prostatą. Paprastai jie yra lenktos formos, kad būtų lengviau pasiekti visus malonumo taškus, ir įvairių vibracijos modelių bei intensyvumo lygių.

Svarbu priminti, kad nors šie prietaisai gali sustiprinti seksualinį malonumą, juos reikia naudoti atsakingai ir laikantis gamintojo nurodymų.

Tinkama ir saugi medžiaga

Masturbatoriai gaminami iš įvairių medžiagų, įskaitant silikoną, TPE ir kt. Aptarkime keletą dažniausiai pasitaikančių:

  • Silikonas: ši medžiaga yra minkšta, lanksti ir lengvai valoma. Tai vienas saugiausių variantų, kalbant apie sekso žaislų medžiagas. Silikonas gerai išlaiko šilumą, todėl visi pojūčiai masturbuojantis atrodo dar tikroviškesni. Bet to, jis neporėtas, tad ant masturbatoriaus paviršiaus nesirinks bakterijos ir bus saugu mėgautis žaidimais.
  • TPE (termoplastinis elastomeras): ši medžiaga taip pat yra minkšta ir lanksti, tačiau ji yra mažiau patvari nei silikonas ir dažnai naudojant laikui bėgant gali susidėvėti.
  • Lateksas: ši medžiaga yra minkšta ir tampri, tačiau netinkama lateksui alergiškiems žmonėms.
  • „CyberSkin“: ši medžiaga sukurta taip, kad jaustųsi kaip tikra oda ir suteiktų tikroviškesnę patirtį. Tačiau ji yra akyta ir gali būti sunkiai valoma. Akytose medžiagose dažniau kaupiasi bakterijos, tad valant iš šios medžiagos pagamintus masturbatorius reikia ypatingo dėmesio ir kruopštumo.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad nesvarbu, kokia yra masturbatoriaus medžiaga, tinkamas valymas ir priežiūra yra būtini siekiant užkirsti kelią bakterijų atsiradimui ir žaislo ilgaamžiškumo išlaikymui.

Masturbatoriaus dydis

Skirtingi masturbatorių dydžiai kuriami tam, kad tiktų kiekvienam kūno tipui ir atsižvelgtų ir skirtingus žmonių pageidavimus. Juk ne visiems patinka tokia pati stimuliacija, tad svarbu, kad renkantis sekso žaislą būtų iš ko pasirinkti.

Pavyzdžiui, yra tokių masturbatorių, kurie telpa į kišenę (maždaug 10 centimetrų ilgio). Juos dažnai renkasi mėgstantys keliauti ir naudoti paprastus, bet malonumą užtikrinančius sekso žaislus.

Kiek didesni vibratoriai yra vadinami rankiniais – jų dydis varijuoja nuo 12 iki 20 centimetrų. Jie dovanoja šiek tiek tikroviškesnę patirtį nei patys mažiausi masturbatoriai.

Natūralaus dydžio masturbatoriai sukurti taip, kad imituotų tikros žmogaus kūno dalies dydį ir formą. Jie yra šiek tiek didesni, paprastai naudojami ant lygaus paviršiaus arba montuojami ant specialaus stovo. Juos renkasi vyrai, kurie nori, kad masturbacijos patirtis kuo labiau primintų seksą su partnere.

Dar yra ir penio rankovės: jos sukurtos taip, kad masturbacijos metu apimtų visą varpą. Jos būna skirtingų ilgių ir pločių, kad atitiktų skirtingus varpos dydžius, ir gali būti pagamintos iš įvairių medžiagų.

Renkantis pirmąjį vyrišką masturbatorių reikia atsižvelgti į daugybę veiksnių, tačiau svarbiausia ieškoti kažko patogaus, paprasto naudoti ir pagaminto iš kūnui saugių medžiagų. O malonumas bet kokiu atveju tikrai bus užtikrintas – juk būtent tam ir sukurti visi šie sekso žaislai vyrams.

 
fantazijos
Komentarai (2)
O man patinka. Labai patinka sex prekių parduotuvėse dirbančias mergaites kalbinti ????
Jeigu tik jos kalba, aišku:-D
Keisčiausia, kad patarinėja, konsultuoja moterys, parduotuvėse, taipat moterys :-D O moteriai paaiškint savo problemas - man, sunkoka, šiek tiek gėda ... man tai privatus ir intymus dalykas, bet nekartą beklausant pardavėjos, net susijaudinau ir teko bėgt kad nepastebėtų, nes su treningais buvau ir pardavėjos, tokios drovutės atrodo, baisu suglumint su perpuošlu klausymu.
Naujas komentaras