Masturbacija santykiuose: ar ji reikalinga?

mergina-malonumas-700x500.jpg
 
Masturbacija dažnai tebėra apipinama gėdos ir nepatogumo jausmais. Yra daugybė nepagrįstų mitų, susijusių su masturbacija, vienas populiariausių: jei santykiai sveiki ir laimingi, neturėtumėte norėti masturbuotis. Ar tai tiesa?

Masturbacija nėra gėdinga

Ar kada girdėjote gandus, kad dėl masturbacijos ant jūsų delnų užaugs plaukai? Mes tikrai norėtume, kad tai tebūtų nekaltas pokštas, tačiau būtent taip ai kuriuos vaikus augina tėvai. Nuo jauno amžiaus daugelis mūsų yra mokomi nesimasturbuoti, dažnam dėl to gėda, tuo labiau nesmagu daryti tai priešais partnerį. Kai esame mokomi, kad masturbacija yra nešvarus ir blogas dalykas, o vienintelis geras dalykas yra „tikras seksas“ tarp heteroseksualių žmonių santuokoje, mūsų galvose susiformuoja neteisingos nuostatos apie tai, kas normalu, o kas ne.

Masturbacija santykiuose yra normalu

Visų pirma, didelė dalis vyrų ir moterų masturbuojasi net palaikydami santykius. Tai – labai dažnas ir visiškai normalus reiškinys. Masturbacija, kai esate santykiuose, nereiškia, kad jūs nesimėgaujate seksu su partneriu (-e). Tiesą sakant, tyrimai rodo, kad žmonės masturbuodamiesi dažnai galvoja apie partnerį. Žinoma, turime fantazijų ir nesusijusių su santykiais, tačiau labai dažnai žmonės įsivaizduoja praėjusius lytinius santykius su žmogumi, kurį myli, arba tai, ką nori išbandyti su juo. Tyrimai rodo, kad masturbacija – ne tik sveika fizinei ir psichologinei sveikatai, tačiau taip pat stiprina libido, todėl, tikėtina, norėsite daugiau intymių santykių ir su partneriu (-e).

Masturbacija gali suteikti daugiau malonumo, kai mylitės su partneriu (-e)

Masturbacija yra puikus būdas tyrinėti vienas kito kūnus ir suprasti kas jus ir partnerį (-ę) priverčia patirti orgazmą. Kitas žmogus neskaito minčių, lygiai kaip ir jūs. Masturbacija atveria duris dar detalesnei vienas kito malonumo pažinčiai. Jei masturbuositės kartu, gausite progą pamatyti kaip partneriui (-ei) patinka būti liečiamam (-ai). Tai – puiki proga mokytis, nes kas gali geriau žinoti, kaip jums patirti orgazmą, jei ne jūs pats (-i)?

Laimės hormonai

Masturbacija ir visi kiti sekso aktai, kurie suteikia malonumą ir orgazmą, leidžia smegenims išskirti oksitociną ir dopaminą. Tai padeda jausti artimesnį ryšį su partneriu. Masturbacija yra gražus, pažeidžiamas ir natūralus dalykas. O galėdami su partneriu (-e) tuo pasidalinti, kuriate pasitikėjimą. Labai svarbu prieiti tašką, kai santykiuose partneriai jaučiasi patogiai. Nejauskite gėdos dėl masturbacijos ir nebūkite su žmogumi, kuris verčia jus to gėdytis!

Įtaka santykiams

Nėra nieko blogo, jei masturbuojatės santykiuose, tačiau būtina rasti balansą. Pasikalbėkite su partneriu (-e). Kai sau pasiliekame tai, kas kelia mums seksualinį diskomfortą, negalime rasti tinkamų atsakymų. Tegu intymumas su partneriu (-e) būna jūsų prioritetas. Jei masturbacija tai atima, pagalvokite apie priežastis. Turite rasti bendrą sprendimą, kad nuskriausta nesijaustų nė viena pusė.

Ar masturbuojatės, jei nesate vienišas?
 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras