Patarimai išbandantiems žaidimus vaidmenimis

unnamed(18).jpg
 
Vienas populiariausių seksualinių pomėgių (fetišų) yra žaidimas vaidmenimis. Visa esmė, kad partneriai pasirenka tam tikras roles ir į jas įsikūnija. Tai gali būti: mokinė ir mokytojas, policininkė ir nusikaltėlis bei daugybė kitų, pačių įvairiausių rolių. Emocijoms ir malonumui sustiprinti galima pasiruošti teminę aprangėlę, tinkamai sustatyti baldus ir kita. Tikimės, kad tiek norintiems išbandyti, tiek jau bandžiusiems šis straipsnis suteiks naudingos informacijos apie žaidimą vaidmenimis.

Neperspauskite

Žaidimai vaidmenimis turi būti smagūs ir malonūs abiems partneriams. Tai nėra aktorystės ar kitų įgūdžių demonstravimas, o tiesiog pikantiškas būdas praleisti laiką. Tikrai rasite paprastų rolių ir vaidmenų, kurie tiks abiem partneriams. Gali būti, jog pradžioje tai kels juoką ar jausitės nejaukiai - nieko tokio. Visko nemeskite ir vienas kitą padrąsinkite, laikui bėgant tikrai priprasite ir įsijausite į ritmą.

Išvaizda ir kiti įkvėpimo šaltiniai

Norėdami sujaudinti partnerį – truputėlį pasiruoškite šiam žaidimui. Apranga bei kai kurios klišinės frazės labai tinka tam įgyvendinimui. Taip pat galite pažiūrėti serialus, filmus ar TV laidas kartu su partneriu(-e), jeigu įkvėpimo semiatės iš jų. Taip gausite daugiau žinių ir patarimų bei galbūt net galėsite pradėti nieko nelaukdami.

Galvokite tik apie tai, kas jus jaudina

Kiekviena fantazija turi išskirtines savybes ir detales. Tuo metu kai ją įgyvendinate arba ruošiatės tai daryti, galvokite tik apie tai, kas konkrečiai toje fantazijoje jus užveda. Tam tikri elementai gali būti įgyvendinti vis kitaip, todėl būkite pasiruošę išklausyti ir savo partnerius.

vaidmenų žaidimai

Suderinkite realius įvykius

Jeigu apturėjote prastą dieną darbe ir viršininkas jus labai nuvaikė, tai nėra priežastis liūdėti. Grįžę namo galite viską apsukti kitaip ir sužaisti „viršininko-pavaldinės“ žaidimą, kur jūs būsite viršininkas(-ė). Taip pat ir nuovargį bei kitas asmeninio gyvenimo detales galima paversti labai pikantiškų žaidimų prieskoniais ir paįvairinti santykius.

Ribos

Nors abu norite, kad viskas būtų sklandu ir smagu, nuspręskite ir sutarkite kur bus ribos. Galbūt saugus žodis arba kiti ženklai parodys partneriui(ei) kada sustoti ir ko nedaryti. Tą geriau aptarti prieš, nes žaidimo metu, o ypač pirmais kartais, nutrauktas aktas gali gana ilgam atbaidyti net nuo bandymo netolimoje ateityje. Todėl būkite dėmesingi vienas kitam, pasiruoškite ir garantuotai mėgausitės laiku, kurį praleisite kartu.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras