Nepamirštamam mergvakariui: dovanos šiuolaikiškai nuotakai

uuu(1).jpg
 
Mergvakaris - viena seniausių švenčių, kuria siekiama atsisveikinti su nerūpestingu ir valiūkišku būsimos nuotakos gyvenimu. Tai savotiškos jaunystės išlydėtuvės ir pasirengimas naujam gyvenimo etapui – santuokai. Senovėje mergvakariai būdavo apdainuojami raudomis, kurios reiškė prarastą laisvę ir gražaus gyvenimo pabaigą. Ir nieko keisto, juk anuomet vestuvės buvo grindžiamos materialine nauda ir tik retais atvejais jos simbolizuodavo dviejų žmonių meilę ir norą amžinai būti kartu.

Tačiau šiandien, vargu ar kas nors galėtų priversti jauną merginą tekėti už žmogaus, kurio ji visai nemyli, negerbia ir nieko jam nejaučia. Šiuolaikinė moteris dažniausiai prie altoriaus žengia savo noru ir tik iš didžiulės meilės.  Tad ir mergvakarių tradicijos pasikeitė. Atsisveikinimas su nepriklausomu ir laisvu gyvenimu tapo smagia pramoga,o tokios šventės nusipelno kiekviena nuotaka

Tad jei Jums atiteko svarbi užduotis, surengti mergvakarį – padarykite jį nepamirštamą bei kupiną džiaugsmo ašarų. Keletas dovanų idėjų nerealiam ir pašėlusiam merginų vakarui!


Dovana Nr. 1 - Auksinė naktis
 

Viena svarbiausių užduočių, tenkančių būsimos jaunosios draugėms bei seserims, tai nuotakos paruošimas pirmajai nakčiai. Juk lovos reikalai bei intymios akimirkos yra viena stipriausių gijų, padedančių išlaikyti sėkmingą santuoką ir laimingus santykius su vyru. Prisidėkite prie kunkuliuojančio ir aistringo jaunavedžių  seksualinio gyvenimo bei padovanokite jai erotiškas kelnaites -stringus „Jaunoji“. Tai itin aukštos kokybės kelnaitės su vėliumu, kurios yra dėvimos tik kartą gyvenime. Nepraleiskite šios progos, lai būsima nuotaka  būna pati gražiausia ne tik savo vestuvių dieną, bet ir  pirmąją savo vestuvių naktį!

 


Dovana Nr. 2 - Gilios tradicijos ir keliaraištis
 

Keliaraištis – viena svarbiausių vestuvinių dovanų. Tačiau ar žinojote, iš kur yra kilusi keliaraiščio dovanojimo tradicija ir kokia yra tikroji šio koketiško kojos žiedo reikšmė? Dar XIX amžiuje, Amerikoje kurtizanės ant šlaunų nešiodavo keliaraiščius tam, jog šios galėtų saugiai susidėti už šokius gautus pinigus, tačiau jei vyras vien šokiu nepasitenkindavo ir užsigeisdavo vesti kurtizanę, jis privalėdavo už ją sumokėti pačiam viešnamio savininkui, o viešai nuo moters kojos numautas keliaraištis reikšdavo, jog nuo šiol moteris priklauso tik vienam vyrui. Juk tokia ir yra tikroji sužadėtuvių ir santuokos esmė.

 

Dovana Nr. 3 - Didysis išbandymas
 

Senasias dainų ir raudų tradicijas senose bakūžėse keičia šiuolaikiškos pramogos už namų ribų. Nesugalvojate kokią modernią ir originalią atrakciją išmėginti mergvakario proga? Mes rekomenduojame apsilankyti pabėgimo kambariuose. Tai smagi pramoga priverčianti mąstyti ir veikti komandiškai. Jei jūsų merginų kompanija mėgsta veikti kaip vienas, užsukite į “Hot Room”! “Hot Room”, tai sekso prekių parduotuvė iš kurios privalote pasprukti per valandą laiko. Sex  shop`o savininkė Lolita turi parengusi jums keletą seksualių ir galvą pasukti priverčiančių užduočių. Tik įminus jas, galėsite pasprukti iš karštojo kambario! Jei to padaryti jums nepavyks, ką gi, vadinasi vestuvėms laikas dar neatėjo, nes jūsų motyvacija sekso žaisliukams greičiausiai yra didesnė už norą ištekėti. 
 

Dovana Nr. 4 - Neįkainojamas prisiminimas
 

Kad ir koks gražus ir džiaugsmingas  bebūtų vedybinis gyvenimas, metai bėga, o jaunystė blėsta. Neleiskite, jog laikas iššvaistytų nuotakos grožį, seksualumą ir jaunystę bei prisidėkite prie gražiausių gyvenimo akimirkų išsaugojimo. Menininkas Mindaugas Tendziagolskis siūlo Jums nepakartojamą pramogą ir puikų laiko praleidimą - profesionalią fotosesiją. Atnaujinkite savo kolekciją stilingomis, seksualiomis nuotraukomis, bei pajuskite erotikos dvelksmą. Šis prisiminimas ilgam išliks ne tik jaunosios širdyje, bet ir foto albume!

 

Dovana Nr. 5 - Ištikima, laiminga  ir  nepriklausoma!

Seniau santuoka moterims reikšdavo tikrą kalėjimą ir visišką priklausomybę nuo vyro. Jaunos merginos būdavo priverstos laukti ir geisti vyro, kada šis grįš iš medžioklės ar karo. Tačiau šiandien apie nepatenkintą aistrą galite pamiršti, o kaimynas – mūsų močiučių praeitis. Jei rūpinatės savo draugės ar sesers teisingo gyvenimo keliu ir siekiate, kad būsima žmona visada jaustųsi laiminga ir patenkinta, padovanokite jai linksmą ir žaismingą vibratorių. Lai nuotaka suformuoja tokį penį, kokio ji norėtų geidulio akimirką pati. Nuklydimo rizika ženkliai sumažės!www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras