Pažinčių klubas: vyrų, kuriuos ten galite sutikti, tipai

 
Pažinčių klubas yra ta vieta, kurioje verta apsilankyti tuo atveju, jei norite praplėsti pažįstamų asmenų ratą, pageidaujate rasti antrą pusę ar tiesiog domina neįpareigojantys santykiai. Vis dėlto, jei domina antrasis ar trečiasis variantai, turite žinoti, jog būtent pažinčių klube galite rasti pačių įvairiausių tipų vyriškosios lyties atstovų: nuo itin savimi pasitikinčio, žodžių kišenėje neieškančio pagyrūno iki drovaus mamyčiuko. Taigi, kokie yra vyrų, kuriuos galite sutikti pažinčių klube, tipai ir ko tikėtis?

REGISTRUOKIS SUAUGUSIEMS.LT PAŽINTYSE

Pagyrūnas

Vargu, ar galima rasti kitą tokią erdvę, kurioje būtų tiek daug pagyrūnų. Reikia pastebėti, jog yra net kelios priežastys, kodėl būtent čia gausu pasigirti mėgstančių vyrų: visų pirma, tam tikra dalis ir taip jau yra nusipelnę šio titulo, o internetinė erdvė suteikia puikią progą dar labiau sustiprinti šį įvaizdį, o antra priežastis yra ta, jog būtent tokiame klube informaciją apie save gali pagražinti ir tie, kurie to realybėje tiesiog nenorėtų daryti dėl tam tikrų priežasčių. Vis dėlto, reikia pabrėžti, jog pagyrūnų tipas yra tas tipas, kuris vilioja tik tas dailiosios lyties atstoves, kurioms rimta draugystė nei motais.

Mamyčiukas

Būtent pažinčių klubas yra ta vieta, kurioje, drovus, žodžio kišenėje ieškantis mamyčiukas gali sužibėti visai kitokiomis spalvomis ir netgi sukurti tikro mačo įvaizdį. O kur gi kitur, jei ne šiame klube, tylus bei drovus mamos sūnelis gali pasigirti neesamomis asmeninio gyvenimo detalėmis bei apsukti galvą dailiosios lyties atstovei? Tol, kol yra bendraujama virtualioje erdvėje, drovus, o galbūt netgi ir kompleksų turintis vyrukas, turi puikią progą įtikinti, jog yra pats gražiausias, pats šauniausias bei pats seksualiausias. Maža to, reikia pastebėti, jog būtent taip užsimezga nemaža dalis virtualių draugysčių, tačiau belieka tik spėlioti, kas būna tuomet, kai pažintis persikelia į realybę. Na, o kokias merginas gali sužavėti šio tipo vyrai? Viskas priklauso nuo to, ko ieško gražiosios lyties atstovė – tuo atveju, jei pageidauja tik įsimintino nuotykio, vargu, ar toks jaunuolis gebės pateisinti jos lūkesčius, tuo tarpu, jei tikslas yra vienas – siekiama rasti pašnekovą neįpareigojančiomis temomis ir nekeliami jokie kiti reikalavimai, visko gali būti, lūkesčiai išsipildys.

Ieškantis tikrosios gyvenimo meilės

Vyras, ieškantis tikrosios gyvenimo meilės – daugelio vienišų moterų svajonė, tačiau kyla klausimas, kiek tokių stipriosios lyties atstovų galima rasti pažinčių klube. Kita vertus, svarbu prisiminti, egzistuoja posakis – visokių yra, visokių reikia, tad būtent šį pasakymą būtų galima perfrazuoti į kiek kitokį – visur galima rasti visokių žmonių, tad kas gali garantuoti, jog pažinčių klube nėra vyrų, norinčių rasti vienintelę?

Nuotykių ieškotojai

Nereikia būti pažinčių klubo senbuve, kad suprastum, jog būtent šio tipo vyrų tokiuose klubuose yra daugiausia. Nieko keista, kodėl būtent šis vyrų tipas yra populiariausias – pagyrūnai yra įsitikinę, jog jų iškalba bei fantazija gali jiems padėti susirasti merginą bet kur ir bet kada, dalis mamyčiukų net nežino, koks turėtų būti profilis, kad juo susidomėtų šauni bei žavi mergina, o norinčių rasti tą vienintelį – tai pat ne per daugiausia. Būtent todėl čia daugiausia tų, kurie ieško trumpalaikių bei neįpareigojančių santykių ar tiesiog karšto vienos nakties nuotykio. Taigi, jei pageidaujate smagių akimirkų, toks klubas yra bene geriausia vieta rasti tam tinkamą partnerį.

Širdžių ėdikai

Yra ir dar vienas vyrų tipas, kurio atstovų rasite užsukusios į bet kurį pažinčių klubą. Tai – širdžių ėdikai, sukūrė anketas tik dėl sportinio intereso. Sunku pasakyti kieki, tačiau tikrai galima konstatuoti faktą, jog yra tokių, kurių tikslas – apsukti galvą, suvilioti ir... palikti. Maža to, reikia pastebėti, jog būtent dėl tokių asmenų neretai yra galimi ir finansiniai nuostoliai.

Kaip matyti, vyrų kontingentas bet kuriame pažinčių klube yra labai margas: nuo pagyrūno, besipuikuojančio naujausio modelio automobiliu, iki vyro, turinčio tik vienintelį tikslą – rasti savo gyvenimo moterį. Na, o kokį pasirinkti, belieka spręsti jums, mielosios, kur kas svarbiau žinoti, jog čia galite rasti įvairių tipų vyrų, tad belieka juos gerai pažinti ir teisingai pasirinkti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras