Kam reikalinga masturbacija?

0132(1).jpeg
 
Savęs patenkinimas – natūrali seksualinės energijos realizacijos forma. Daugybė vyrų ir moterų nemano turį atsisakyti fizinio malonumo ir psichinės bei emocinės iškrovos vien todėl, kad nėra sutikę tam tinkamo partnerio ir neturi reguliarių lytinių santykių. Jie paprasčiausiai renkasi masturbaciją.

Didesnis libido. 

Masturbacija ne tik suteikia ramybę ir pasitenkinimą, bet ir pagerina poros santykius. Ji leidžia pažinti savo erotinius pomėgius, pasiruošti artumui, nusiteikti meilės žaidimams, ypač jei partneris elgiasi pasyviai, jam trūksta žinių, ir jei abiejų nuotaika nesutampa. Moterims masturbacija gali tapti svarbiu priedu prie lytinio akto – ne paslaptis, kad dauguma moterų apskritai nepasiekia orgazmo be klitorio stimuliacijos. Be to, žmogui, kuris masturbuojasi, labiau norisi ir sekso su partneriu: jo lytinis aktyvumas auga, kraujyje padaugėja testosterono. 

Masturbacija naudinga moterų sveikatai.

Tik nedaugelis žino, kad masturbacija – tai dar ir sveikatai naudingas užsiėmimas, užkertantis kelią kai kurioms ligoms. Moterims, patenkinančioms save, tai – puikus būdas palaikyti intensyvią kraujotaką dubens organuose. Užsistovėjęs kraujas čia gali sukelti pilvo, nugaros skausmus, dėl sutrikusios kraujotakos ir genetinio polinkio vystosi gimdos miomos, o visame likusiame organizme susidaro kraujo balastas.

Būdas pabėgti.

Tiesa, esama ir situacijų, kai masturbacija poros santykiams trukdo – tai ypač pastebima tada, kai vienam iš partnerių masturbacija tampa būdu pabėgti, atitolti nuo kito. Tuo metu savęs tenkinimas leidžia kreipti mažiau dėmesio į poroje atsiradusią įtampą, kilusias problemas: sumažinus geismą, kuris kaip tik ir skatina pamiršti nesutarimus bei ieškoti kompromisų, motyvacija susitaikyti mažėja, jausmai praeina.

Ar dažnai masturbuojatės?
 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras