Moterų masturbacija: ką svarbiausia žinoti?

moteru-masturbacija(1).jpg
 
1 komentaras
Kai kurioms moterims kalbėti apie masturbaciją – vis dar tabu. Tai, žinoma, nereiškia, kad jos to nedaro, tačiau draugai, partneriai ar kita aplinka kartais verčia to gėdytis. Visgi masturbacija – sveika ir maloni bet kuriai lyčiai. O ką reikėtų žinoti apie moters masturbaciją?

Tai daro visos.

Masturbuojasi visos moterys, tik anaiptol ne kiekviena tai pripažįsta. Tiesa, būna periodų, kai moteris to nenori, arba jai tiesiog nelieka laiko save palepinti, tačiau tai nereiškia, kad ji to nėra dariusi anksčiau ar nedarys ateityje. Pasak statistikos, masturbuojasi maždaug 9 moterys iš 10, daugelis tai daro vidutiniškai tris kartus per savaitę.

Savęs patenkinimas – daugiau nei seksas.

Moterys teigia, kad masturbacijos procesas nėra tik atsipalaidavimas, seksualinės energijos išlaisvinimas. Kartais jos turi ir daugiau priežasčių, pavyzdžiui, kai sunku užmigti. Greitas ir galingas orgazmas – tai patys natūraliausi raminamieji, padedantys greičiau nukeliauti į sapnų karalystę. Be to, tai padeda atsikratyti streso ir per dieną susikaupusios įtampos.

Sekso žaislas – geriau nei ranka.

Nors daugelis vyrų patikimiausiu masturbatoriumi vadina savo ranką, moterys su šia pozicija nesutinka. Norėdamos sau suteikti malonumą, dauguma mieliau renkasi sekso žaislus. Kodėl? Viskas slypi fiziologijoje. Daugeliui moterų orgazmą pasiekti užtrunka ilgiau nei statistiniui vyrui, todėl viską atlikti ranka – pernelyg varginantis ir monotoniškas užsiėmimas. O štai pasitelkus į pagalbą vibratorių galima kur kas geriau atsipalaiduoti, atsiduoti ne tik kūniškiems malonumams, bet ir fantazijoms.

Kartais tai... kaip darbas.

Nors daugumai žmonių savęs tenkinimas, o konkrečiai – masturbacija, yra galimybė patirti malonumą, kai kada tai virsta užsiėmimu, panašesniu į darbą. Dėl jau minėtos priežasties – moterims orgazmą pasiekti yra sunkiau nei vyrams, o kartais apskritai jo nepavyksta „prisišaukti“. Taigi, stimuliuoti savo klitorį ar makštį vis tikintis, kad šį kartą pavyks – jau tikrai nebe malonumas. Kam to reikia? Tam, kad moteris išmoktų, pajustų, kas jai teikia didžiausią malonumą, ir paskui šias žinias galėtų panaudoti mylėdamasi su partneriu – juk pažinus save bus paprasčiau parodyti, kas atveda iki didžiojo „O“. 

Moteris pati nežino, kaip tai daro kitos moterys.

Rimtai. Ar jos besimasturbuodamos naudoja įsiskverbimą, ar stimuliuoja tik klitorį? Ar liesdamos makštį ir klitorį jos glamonėja savo krūtis, ar ne? Kiek moterų – tiek būdų save pamaloninti ir tai, kas tinka vienoms, gali visai netikti kitoms. Štai kodėl moterys dažnai nė nenutuokia, kaip tai daro jų draugės ar kolegės.

Tiesa, atlikus apklausas nustatyta, kad dauguma moterų besimasturbuodamos makšties stimuliavimo ir įsiskverbimo nepasigenda. Jos daro tai, kas greičiausiu būdu padeda pasiekti orgazmą – liečia klitorį.

Masturbacija suteikia laimės.

Seksas, tik seksas ir nieko daugiau, kai nereikia sukti galvos, ar malonu partneriui, stengtis įtikti ir patikti, jokios baimės dėl nepageidaujamo nėštumo ar lytiniu keliu plintančių ligų – štai kur tikrasis atsipalaidavimas ir paprastas būdas suteikti savo gyvenimui daugiau spalvų. Masturbacija padeda moterims jaustis geriau. Seksas su savimi padeda atsipalaiduoti, be to, tai yra puiki treniruotė dubens dugno raumenims. 

 
fantazijos
Komentarai (1)
Na cia nustebino kad tiek daug moteru taip save tenkina. Bet info gera.
Naujas komentaras