Kodėl žmonės masturbuojasi?

pexels-photo-6568112.jpeg
 
Kas jus motyvuoja masturbacijai? Kartais tai labai paprasta: esate užsivedęs ir nieko nėra šalia. Tačiau masturbacija gali kiek daugiau, nei tik nuslopinti seksualinę įtampą, o sekso žaislų gamintojo kompanija „TENGA'S 2019 Self-Pleausure Report“ rodo, jog žmonės tą žino: 74 procentai respondentų sako, jog masturbacija yra dalis rūpinimosi savimi, o 54 procentai sako, jog ji pagerina jų bendrą sveikatą ir gerbūvį. Be to, 80-90 procentų mano, jog masturbacija daro teigiamą įtaką daugumai gyvenimo aspektų.

Šie žmonės tikrai teisūs. Tiesa, kad masturbacija gali būti sveika tiek jums, tiek jūsų santykiams. Savęs pamaloninimas gali padėti suprasti, kas verčia jus susijaudinti, kas jus užveda ir kas priverčia patirti orgazmą. Tai suteikia pakankamai informacijos apie jūsų kūną ir kaip geriau komunikuoti lovoje. Norėdami patirti sėkmę seksualiniame gyvenime, turite leisti partneriui žinoti, kas jus užveda ir kas priveda iki orgazmo.

Net jei nesimylite su niekuo kitu, masturbacija suteikia daug naudos: ji gerina širdies veiklą, stiprina imunitetą ir gerina nuotaiką. Kartu su reguliariu sportu, sveika mityba ir geru miegu, masturbacija yra svarbus rūpinimosi savimi aspektas, kuri taip pat sustiprina reakciją į malonumą ir didina susidomėjimą seksu. Susitelkiant į erotinę savo gyvenimo pusę, darote visą savo gyvenimą aistringesnį.

Ką dar žinome apie masturbaciją? Štai dar keli dalykai iš „TENGA“ apžvalgos:

Didžioji dalis žmonių masturbuojasi

Turbūt nenuostabu, kad didžioji dauguma vyrų (91%) ir moterų (78%) masturbuojasi. Taigi, nesijauskite nenormaliai, jei tą darote ir jūs.

Žmonės daugiau fantazuoja apie eks, nei apie dabartinius partnerius

Ir taip yra todėl, kad su dabartiniu partneriu patiriate realaus gyvenimo seksą. Daugeliui masturbacija yra fantazijos laikas apie tai, kas uždrausta, o fantazuojame ir apie tuos žmones, kurie mums iš tikro nieko nereiškia. Žmonės taip pat fantazuoja apie įžymybes (pačios populiariausios fantazijos susijusios su Jennifer Lopez, Jennifer Aniston, Jennifer Lawrence, Johnny Depp, Jason Momoa ir Justin Bieber).

Daugelis slepia savo masturbacijos įpročius

Nepaisant to, kad masturbacija plačiai paplitusi ir yra visiškai normalus reiškinys, 42 procentai respondentų niekada nėra kalbėję su partneriu apie tai, o 40 procentų apie tai net melavo. Jei jūs su partneriu norėtumėte atskleisti vienas kitam daugiau apie savo masturbacijos įpročius, galite pradėti nuo pokalbio apie tai bei išbandyti bendrą masturbaciją.

Sekso žaislai pagerina solo žaidimus

Didžioji dauguma vyrų ir moterų teigė, jog sekso žaislai pagerino jų orgazmus, jų masturbacijos patirtis, jų seksualinį pasirodymą ir net jų ryšį su partneriu.

Žmonės linkę manyti, jog masturbacija yra vienas iš maloniausių būdų malšinti stresą

Maloniausiu užsiėmimu žmonės išrinko seksą (solo seksas taip pat yra seksas). Nominuota buvo buvimas su mylimais žmonėmis ir mastrubacija. Masturbacija laimėjo antrąją vietą tarp labiausiai stresą mažinančių užsiėmimų.

Masturbuotis turėtumėte tik tada, kai pats to norite ir esate tam nusiteikęs, o ne todėl, kad kažkas jums pasakė, kad tai sveika. Tačiau, jei tai mėgiamas jūsų užsiėmimas, nesikuklinkite ir tęskite! Nauda akivaizdi.

Ar masturbuojatės?
 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras