Erotiniai sapnai: reikšmės

sleeping_on_your_stomach-min.jpg
 
Juk kiekvienas iš mūsų sapnuojame tokio pobūdžio sapnus, tačiau ar kada nors susimąstėme, kokia tikroji jų reikšmė? Dažniausiai sapnuojamų erotinių sapnų ir tikrosios jų reikšmės – būtinai paskaitykite!

Sapno metu išduodate, apgaudinėjate savo antrąją pusę.

Tai reiškia du dalykus: pirma, Jūs jaučiate kaltę (tai nebūtinai turi būti susiję su apgavyste). Galbūt dėl per mažai rodomo dėmesio mylimam žmogui ar neišpildytų lūkesčių jo(s) atžvilgiu. Antra – Jūsų santykiuose trūksta aistros, kurią žūtbūt reikia atgaivinti. Todėl pasąmonė Jums bando pranešti apie šią problemą.

Partneris Jums neištikimas.

Didelė tikimybė, jog net ir turėdami antrąją pusę jaučiatės vienišas, trūksta jo(s) dėmesio. Toks sapnas taip pat gali atspindėti ir pasitikėjimo mylimuoju stoką ar net savigarbos sau pačiam trūkumą.

sapnai

Seksas su žinomu žmogumi.

Būkime realistai: kuri iš merginų slapčia nepasvajojo apie laukinį, nepamirštamą seksą su Ryan Gosling arba Justin Tiberlake. O vyrai apie naktį su seksualiąja Beyone ar Jenifer Lopez? Nors galimybių, kad šie norai išsipildys beveik nėra, tačiau svajoti niekas nedraudžia. Analizuojant šį sapną įdėmiau, galima pasakyti tik viena – seksą su garsenybe sapnuojantys žmonės paprasčiausiai giliai pasąmonėje siekia pripažinimo ir šlovės.

Sapnuojate, kad patiriate orgazmą.

Ar kada nors teko nubusti, lydint jausmo, jog ką tik sapne patyrėte orgazmą? Juk nieko nėra geriau nei gulėti lovoje ir visiškai be jokių pastangų patirti neapsakomą malonumą ar ne? Tačiau tokių sapnų sapnuotojai turėtų atkreipti dėmesį į savo seksualinį gyvenimą, kuris ko gero pastaruoju metu nėra labai geras. Paprastai tai reiškia, kad Jums tiesiog trūksta sekso.

orgazmas, miegas

Seksas su draugu ar drauge.

Jei sapnuojate, jog mylitės su drauge/drauge, tai dar nereiškia, kad trokštate tai padaryti iš tikrųjų. Tai tiesiog atskleidžia jus siejantį stiprų tarpusavio ryšį, kuris sapne išreiškiamas sekso pavidalu. Todėl išsigąsti dėl šių sapnų tikrai nereikia.

Seksas su buvusiuoju.

Mylėtis su buvusiu partneriu reiškia, jog pagaliau turite jį/ją ištrinti iš savo gyvenimo, kitaip tariant – paleisti. Ypač jei jau pradėjote puoselėti santykius su kitu žmogumi, tačiau vis tiek sapnuojate savo buvusįjį? Tai reiškia, jog nerimaujate, jog esamas partneris gali turėti tokių pat neigiamų savybių kaip ir prieš tai buvęs. Tačiau nerimas krūtinėje kyla tikrai be reikalo, juk jei nepabandysite ir nesužinosite, kuo viskas gali baigtis.

Oralinis seksas.

Sapnuoti, jog su mylimuoju užsiimate oraliniu seksu – geras ženklas, reiškiantis, jog Jūsų santykiai teisingame kelyje. Taip pat šis sapnas atskleidžia tai, jog esate kūrybiška ir artistiška asmenybė. Tačiau neskubėkite džiaugtis, nes sapnas, jog oraliniu seksu tenkinate patys save – nežada nieko gero. Dažniausiai tai reiškia, kad esame nepatenkinti savimi, savo išvaizda, elgesiu ar dvasine savijauta.

Ar dažnai sapnuojate erotinius sapnus?
 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras