Valentino diena: idėjos įsimylėjėliams

pink-gold-wedding-ideas-24.jpg
 
Kaip elgtis, kad Valentino diena jus dar labiau suartintų? Naujų įsimylėjėlių ir ilgalaikius santykius puoselėjančių porų taktika šiek tiek skiriasi.

Jei jūsų romanas ką tik prasidėjo:

Aistros kūno kalba.

Ne tik žodžiais ir žvilgsniu, bet ir visu kūnu siųskite simpatijos signalus savo partneriui: braukite pirštais savo kokteilio taurę aukštyn-žemyn, palinkite link partnerio kai jis kalba, dažniau apsikabinkite, perbraukite pirštais per jo(jos) plaukus – tai suteiks jūsų antrai pusei pasitikėjimo savimi ir sustiprins pojūtį, kad jūsų santykiai rutuliojasi teisinga linkme.

Sukurkite prisiminimų.

Atkreipkite dėmesį į šios dienos smulkmenas: į kokį klubą ėjote? Kokios muzikos klausėtės? Kokių saldumynų ragavote? Kokiu maršrutu ėjote pasivaikščioti? Vėliau šios smulkmenos gali tapti mielais prisiminimais: “Pameni, per mūsų pirmą Valentino dieną…”

Tebūnie viskas paprasta.

Daugeliui porų Valentino diena tampa kaip tik ta diena, kai pirmą kartą santykiai iš romantiškų virsta intymiais. Be abejo, seksas su nauju partneriu gali kelti šiek tiek nerimo. Tokiu atveju svarbiausia – nesukti sau galvos, kokia sekso technika priblokšti partnerį. Pirmas kartas su nauju žmogumi – savaime jaudinanti ir kitokia nei iki šiol patirtis. Taigi kol kas užteks viską palikti savieigai, svarbiausia – pasitikėkite savimi ir jauskitės laisvai. O jau vėliau galėsite užkurti ir fantazijos varikliuką.

valentino diena

Meilės maistas.

Jei Valentino dienos vakarienė vyksta namuose, nepraleiskite progos palepinti vienas kito afrodiziakais. Tiks bet koks gardus patiekalas su imbiero, čili prieskoniais, taip pat saldumynai su cinamonu, vanile. Pamėginkite valgydinti vienas kitą iš šaukštelio, perduoti uogas vienas kitam burna. Tai sukurs didesnį intymumą tarp jūsų.

Sukurkite savo tradicijas.

Aplankykite vaizdingą vietą jūsų mieste ir nusifotografuokite, užsisakykite ypatingą kokteilį ar kartu sudarykite kūrinių, kurie skambės visa vakarą, sąrašą. Darykite tai, ką kitais metais galėtumėte pakartoti ir palyginti jūsų poros nueitą kelią.

Malonumo paieškos.

Vienas efektyviausių erotinių žaidimų naujoms poroms – vienas kito lietimas, glamonės įvairiais būdais, įvardijant pagal jūsų susikurtą skalę, kiek tai malonu: taškais, apibūdinimu (šalta-karšta) ar spalvomis. Kai tokį tyrinėjimą paversite azartišku žaidimu, pažinti vienas kitą bus greičiau ir paprasčiau, o kartu – ir įdomiau.

Jei jūsų santykiai – ilgalaikiai:

Susigrąžinkite romantišką kalbą.

Daugelis porų, esančių ilgalaikiuose santykiuose, visai pamiršta malonius, mandagius ir jausmingus žodžius, kuriuos buvo taip natūralu sakyti ir rašyti santykių pradžioje. Nagi, prisiminkite juos: užuot žinute patikslinus laiką: Vėluoju. Grįšiu 19.30, pridėkite: Vėluoju. Bet nekantrauju tave išbučiuoti – efektas bus tikrai didesnis. Be to, nepamirškite komplimentų vienas kitam!

Pasielkite netikėtai.

Jei Valentino diena jums atrodo nuobodi ir skirta tik hormonų audrų kamuojamiems paaugliams, tai dar nereiškia, kad jūs turėtumėte jos nešvęsti visai. Švęskite savaip, padarykite ką nors netikėto, kas suteiks jums komforto: užsisakę į namus picą, pažiūrėkite siaubo filmą (jei romantinės melodramos jums – ne prie širdies), išsiruoškite į žirgyną pajodinėti, paprasčiausiai išeikite vakare pasivaikščioti gryname ore. 

valentino diena idėja

Išmokite masažo technikos.

Masažas – puiki dovana vienas kitam, nes ji tiesiog negali nepatikti. Ir vis dėlto šį kartą padovanokite mylimam žmogui ne paprastą masažą “kaip moku – taip glostau”, bet pasimokykite kokio nors specifinio masažo subtilybių, nustebinkite!

Pakeiskite aplinką.

Valentino diena leidžia fantazuoti. Ir jei kitomis dienomis tokia iniciatyva pasirodytų kiek keistai, Valentino dieną netgi labai tinka. Taigi susikurkite savo namuose neįprastą erdvę: išdėliokite vakarienės maistą ant grindų, patys įsitaisykite ant pagalvėlių; suimprovizuokite vidury kambario palapinę ar pakabinkite virš lovos baldakimą – nauja scena jūsų miegamajame įkvėps naujiems scenarijams!

Prisiminkite pirmus kartus.

Valentino dieną atgaivinkite jums abiems brangius prisiminimus; pasivaikščiokite kadaise mėgtais maršrutais, apsilankykite kavinėje, kurioje dažnai susitikdavote, nuvažiuokite į judviem reikšmingas vietas.

Meilė kitu žvilgsniu.

Užsisakykite poros fotosesiją, skirtą Valentino dienai. Tai, kaip jūsų santykius pamatys ir užfiksuos profesionalaus fotografo akis, gali nustebinti netgi jus pačius!

Kaip ruošiatės nustebinti antrąją pusę Valentino dieną?
 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras