Jis nenori, kad naudočiau vibratorių. Ką daryti?

6(2).jpeg
 
4 komentarai
Sekso žaislų būna įvairių formų, spalvų, dydžių, siūlančių įvairiausias vibracijų variacijas. Be viso to, jie sukurti taip, kad patenkintų skirtingus poreikius. Išgirdote teisingai – poreikius! Retas atvejis, kai sekso metu moterims užtenka įprasto įsiskverbimo orgazmui pasiekti. Tiksliau, netgi labai retas.

Kodėl moterys naudoja žaisliukus?

Indianos universitete atlikto tyrimo rezultatai parodė, kad iš visų apklausoje dalyvavusių moterų, tik 18 procentų patiria orgazmą sekso metu be jokios papildomos stimuliacijos. Tad tikrai nereikėtų nustebti, jeigu jūsų draugė, pažįstama ar partnerė savo naktinio staliuko stalčiuje laiko vibratorių. Ir teisingai elgiasi – savo poreikių tikrai nereikia ignoruoti. Jeigu juos patenkinti padeda vibratorius – valio! Vis dėlto, esame girdėję daugybę nusiskundimų dėl to, kad poroje vyras prieštarauja partnerės vibratoriaus naudojimui ar net yra griežtai prieš. Kodėl jis nenori, kad partnerė naudotų vibratorių ir kaip tokį mąstymą pakeisti?

Kodėl jis nenori, kad naudočiau vibratorių ir ką dėl to daryti?

Iš tiesų, egzistuoja kelios dažniausiai pasitaikančios priežastys, kodėl vyrai priekaištauja savo partnerėms dėl sekso žaislo (ypač primenančio penio formą) naudojimą. Aptarkime keletą iš jų.

Vyras jaučia konkurenciją vibratoriui

Atrodo, kad toks teiginys skamba pernelyg išpūstai, kad būtų tiesa. Juokas juokais, tačiau toks mąstymas yra dažniausiai pasitaikanti priežastis, kodėl vyras jaučiasi nepatogiai žinodamas, kad miegamojo stalelio stalčiuje guli vibratorius. Jeigu jis galvoja, kad vibratorius yra pakaitalas jo lytiniam organui, reikėtų jį mandagiai informuoti, kad to tikrai nebus. Paaiškinkite jam, kad joks iš plastiko ar silikono pagamintas žaislas neatstos sekso tarp dviejų žmonių. Vibratorius nepaglostys, nepabučiuos, nepažiūrės į akis intymiausią akimirką. Vibratorius yra naudingas abiems partneriams: jo dėka sekso metu abu galės patirti orgazmą ir nesijausti kalti, kad kažkuriam jo pasiekti nepavyko. Jeigu jis mano, kad greitas „įkišti-ištraukti“ veiksmas prives jo partnerę prie orgazmo, tikėtina, kad vyras visiškai neišmano moters anatomijos. Tik viena iš keturių moterų patiria orgazmą vien tik vaginaliniu būdu. Kitoms reikia klitorio stimuliacijos. Tokia jau ta statistika ir nieko dėl to nepadarysite. Na, nebent į savo sekso žaidimus įtrauksite vibratorių.

Išeitis – vibratoriai poroms

Dar vienas geras būdas nuraminti savo partnerį yra pasiūlymas įsigyti poroms skirtą vibratorių. Seksas abiems bus dar malonesnis – juk ir moterų rankos nevirpa 200 kartų per sekundę (kitaip nei kai kurie masturbatoriai vyrams). Sekso žaislų pagalba žmogus gali pajusti tokį malonumą, kokio fiziškai tiesiog nesuteiks kitas žmogus. Ir nieko čia blogo. Geriausia tiesiog numoti į tai ranka ir mėgautis sekso žaislų teikiamais privalumais.

vibratorius poroms

Vibratorius porai „Double Love“

Jį liūdina faktas, kad negali patenkinti partnerės

Matydamas, kad vibratoriaus pagalba partnerei yra lengviau pasiekti orgazmą negu mylintis įprastai, vyras bijo prarasiąs pasitikėjimą savimi, pergyvena, kad vibruojantis žaislas atliktų geresnį darbą už jį. Tokiu atveju geriausia yra jį nuraminti ir sakyti ką nors panašaus į: „Aš norėjau į mūsų seksualinį gyvenimą įnešti kažką naujo. Mes galime jį naudoti kartu, pamatysi, nėra, ko baimintis“. Moters anatomija yra pakankamai sudėtinga ir orgazmui pasiekti reikalinga ilga ir tiksli stimuliacija. Kitam žmogui gali būti sunku įveikti tą malonumų labirintą ir nepavargstant bei nenukrypstant intensyviai stimuliuoti TĄ tašką, tad vibratorius tiesiog palengvina šį darbą. O kai vienam malonu, kitam irgi yra gera.

Tai, kad moteris savo spintelėje laiko vibratorių tikrai nėra nei keista, nei neįprasta. Kaip rašo „The Journal of Sexual Medicine“, 81 procentas moterų į miegamąjį nešasi sekso žaislą. Iš tiesų tai gali būti netgi naudinga jūsų santykiams – kai pradedame atvirai kalbėti apie seksą ir savo poreikius, suartėjame, drąsiau kalbamės įvairiomis temomis. Tad vibratorius gali ne tik pagerinti seksą, bet ir jūsų santykius už miegamojo ribų.

Jam nepatinka mintis, kad vibratorių naudojate ir tada, kai jo nėra šalia

Visi žmonės vienu ar kitu gyvenimo momentu pradeda masturbuotis – tai tikrai nėra paslaptis. Ir visi mėgsta tai daryti skirtingai. Vieni fantazuoja, kiti žiūri suaugusiems skirtus filmus, treti skaito erotinius romanus, o dar kiti naudoja vibratorius ir masturbatorius. Jeigu partneriui nepatinka, kad masturbacijai naudojate vibratorių, paaiškinkite, kad toks masturbacijos būdas jums teikia daugiausiai malonumo ir yra priimtiniausias. Jeigu jis vis tiek prieštarauja – reikėtų susirūpinti dėl jo sunkiai paaiškinamo, savanaudiško elgesio. Taip pat galite išbandyti abipusę masturbaciją – vienu metu masturbuokitės ir stebėkite vienas kitą. Matydamas, kokį malonumą patiriate naudojant sekso žaislą jis turėtų suprasti, kad jaudinosi be reikalo. 

Tačiau pats geriausias patarimas tokiose situacijose – daug ir atvirai kalbėtis. Tegu partneris pasako, kas konkrečiai jį neramina ir bandykite tai išspręsti pokalbiu. Gero seksualinio gyvenimo paslaptis yra efektyvi komunikacija, tad nustumkite į šalį nejaukumą ir griebkite jautį už ragų. 

 
fantazijos
Komentarai (4)
lai su vibratorium nei su kitu vyru
Ramutis aš ir taip galvojau deje nepasiteisino. Dabartinė žmona turi porą kuriuos padovanojau ne tam, kad mane pakeistu kai nėra, bet tam kad paįvairint gyvenimą, tai kiek žinau nenaudoja nė vieno nei kito likus.
kai jus galvojate
as uz kad moteris taip datrytu vazinejau i uzsieni dirbti ir nupirkes palikau vibratoriu geriau su juo isdikauja negu su kitu vyru
Naujas komentaras