Masturbatorius: kurį pasirinkti?

8(2).jpeg
 
1 komentaras
Vyrų masturbacija gali pasirodyti labai monotoniška atsižvelgus į tai, kiek įvairių sekso žaislų yra sukurta specialiai moterų masturbacijai. Tačiau tiesa kiek kitokia – šiuo metu yra siūloma daugybė priemonių, kurios gali padėti vyrams pasiekti didesnį malonumą masturbacijos metu. Nuo penio žiedų iki įvairiausių pojūčius stiprinančių gelių. Tačiau vienas iš populiariausių sekso žaislų, skirtų vyrams, yra masturbatorius. Paprastas žaislas, dovanojantis nepaprastus orgazmus. Kokių jų būna? Į ką atsižvelgti renkantis masturbatorių? Pabandykime tai aptarti šiame tekste.

Masturbatorius: kokių jų būna?

Nors apie sekso žaislus vyrams kalbama mažiau, nei apie skirtus moterims, tų žaislų tikrai yra – juk kai kuriuos gali naudoti abi lytys vienodai. Vis dėlto, yra keletas masturbatorių, skirtų tik vyrams. Kokios yra tokių sekso žaislų kategorijos?

Penio movos

Nors jų pasirinkimas nėra itin didelis, tikrai galima rasti movų, kurios skiriasi savo dydžiu, forma, tekstūra ar paskirtimi. Yra movų, kurios skirtos tik masturbacijai, tačiau yra ir tokių, kurias galima naudoti ir sekso su partnere (-iu) metu. Masturbacijai skirtos movos dažniau pagamintos iš kietesnės medžiagos išorėje (pavyzdžiui, ABS plastiko), ir švelnios, minkštos medžiagos viduje, kad patirtis būtų malonesnės ir labiau primintų lytinį aktą. Viduje esantys rumbeliai pagerina patirtį stimuliacijos metu ir leidžia patirti daug intensyvesnį orgazmą.

Masturbatoriai kiaušiniai

Jei jums tiesiog įdomu išbandyti vyrams skirtą masturbatorių ir nenorite išleisti daug pinigų, kol nesate tikri, ko tiksliai norite, tokie kiaušiniai yra tai, ko jums reikia. Visiškai paprasto naudojimo kiaušiniai malonumą dovanoja dėl savo vidinės tekstūros: įvairių griovelių, išlinkimų ir kitokių panašių dalykų, kurių dėka stimuliacija yra efektyvesnė ir pasiekia giliausias malonumo kerteles. Dažniausiai gaminami iš minkštos ir švelnios medžiagos, pavyzdžiui, medicininio silikono, tad lengvai ir standžiai apgaubia bet kokio dydžio penį. Taip pat toks masturbatorius yra gana kompaktiškas, tad galima drąsiai imti į keliones – jis tikrai neužims daug vietos lagamine.

masturbatorius, tenga, egg

Masturbatorius „Tenga Egg Crater“

Vibruojantys masturbatoriai

Populiariausi masturbatoriai yra vibruojantys. Įvairiausių dydžių, pasižymintys funkcijų ir vibracijų įvairove, puikiai prisitaikantys prie įvairiausių dydžių penių, valdomi mobiliąja programėle arba mygtuku...Tiek daug pasirinkimo! Daugelis jų pasižymi ir dar įdomesnėmis savybėmis. Pavyzdžiui, tam skirtu pulteliu galima reguliuoti masturbatoriaus šilumą, kuri suteikia daugiau panašumo į tikrą seksą. Jie taip ir sukurti – kad kuo labiau primintų įsiskverbimą į makštį. 

masturbatorius, vibracija

Masturbatorius „Aukšta klasėr“

Smagu ir tai, kad naudojant tokio tipo masturbatorių nieko nereikia daryti pačiam, tik atsipalaiduoti ir mėgautis nepamirštamu malonumu. Tegul vibracijos ir spaudimo režimai visą darbą atlieka už jus. Be to, dažniausiai tokie žaisliukai veikia pakankamai tyliai. Ko dar norėti?

Sekso lėlės

Sekso lėlės atsirado jau XVI amžiuje, tad nieko keisto, kad pamažu išeina iš mados. Tais laikais toks išradimas atrodė neįtikėtinas, tačiau dabar, kai sekso prekių parduotuvės lentynos užkrautos įvairiausiais, daug įspūdingesniais žaisliukais vyrams, sekso lėles renkasi vis mažesnė jų dalis. Tačiau pirkėjų vis dar yra ir tikėtina, kad ši nostalgija dar ilgai trauks ištroškusius naujų pojūčių.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis masturbatorių?

Yra keletas detalių, į kurias verta atkreipti dėmesį, jeigu renkatės pirmąjį masturbatorių. 

Iš kokios medžiagos jis pagamintas

Tai, iš kokios medžiagos pagamintas sekso žaislas, gali daug pasakyti apie jo kokybę, saugumą ir patogumą. Pavyzdžiui, iš medicininio silikono pagaminti sekso žaislai yra daug saugesni nei tie, kurie gaminami iš gumos, nes silikonas savyje neturi porų ir jame nesikaupia bakterijos taip, kaip kaupiasi gumoje. Bet to, silikoniniai žaislai daug malonesni liesti bei geriau pamėgdžioja tikrus lytinius organus.

realistiškas masturbatorius

Realistiškas masturbatorius Main Squeeze

Žaislo įkrovimas, valymas, suderinamumas su lubrikantais

Jeigu jūsų pasirinktam sekso žaislui reikia baterijų, išsiaiškinkite kokių, nes dažniausiai originalioje pakuotėje baterijų nebūna. Tiesa, jeigu žaislas įkraunamas, kroviklis tikrai bus pridėtas.

Taip pat rinkitės žaislą, kurį lengva valyti – netinkamai prižiūrimas masturbatorius gali kaupti bakterijas, kurios pateks ant jūsų lytinių organų, kai to mažiausiai norėsis. Brangesni ir inovatyvesni masturbatoriai dažniausiai sukurti taip, kad jums kuo mažiau reikėtų sukti galvą, tad galbūt visai verta investuoti į savo malonumą šiek tiek daugiau.

Jeigu masturbacijai naudojate sekso žaislus, atidžiai perskaitykite masturbatoriaus aprašymą – ar jame kas nors parašyta apie lubrikanto ir sekso žaislo nesuderinamumą? Pavyzdžiui, silikoninių sekso žaislų negalima naudoti su silikono pagrindo lubrikantais, kadangi jie gali lengvai pažeisti žaislo paviršių ir taip sutrumpinti jo galiojimo laiką.

 

 

 
 
fantazijos
Komentarai (1)
Naujas komentaras
Naujas komentaras