Tobuli G taško vibratoriai

8.jpeg
 
Visi esame girdėję apie G tašką – mistinį mygtuką, kurį paspaudus kūną sudrebina neįtikėtinas, ypač intensyvus malonumas. Jį rasti pasiseka tikrai ne kiekvienam. Kartais tam pritrūksta žinių, kartais – paieškoms skirtų žaisliukų. Šiame tekste aptarsime viską, ką reikia žinoti apie G tašką ir pasidalinsime geriausiais vibratoriais G taško orgazmui pasiekti.

Kas yra G taškas? 

Pasaulį su G tašku 1981 metais supažindino daktarė Beverly Whipple, sužinojusi, kad pirštų judesys „ateik čia“ (du pirštai judinami į delno pusę) išilgai makšties sienelės sukelia fizinį atsaką. Ji tikėjo, kad ši jautri vieta gali būti raktas į moterų orgazmą vaginalinio sekso metu. Tiesa ta, kad jokio stebuklingo mygtuko iš tiesų nėra. G taškas nėra kažkoks iškilimas ar kitoks atskiras plotas makštyje. Iš tiesų, staigmena – jis yra klitorio tinklo dalis! Tai reiškia, kad stimuliuodami G tašką, jūs iš tikrųjų stimuliuojate dalį klitorio, kuris yra daug didesnis nei mes manome.

lelo gigi 2

Pažink savo kūną

Kol vienos moterys itin mėgaujasi G taško stimuliacija, kitoms ji gali pasirodyti nemaloni. 2015 metais atliktame tyrime buvo nustatyta, kad be jokių papildomų stimuliacijų vaginalinį orgazmą patyrė tik 18 proc. moterų. Kitoms orgazmui pasiekti prireikė ir išorinės klitorio stimuliacijos. Kartais intensyvi G taško stimuliacija gali sukelti moterų ejakuliaciją. Vienintelis kelias vedantis G taško link yra artima pažintis su savo kūnu. Esame įpratę, kad į įvairias keliones visuomet reikia pasiimti tam tikrų priemonių. Kelionėje G taško orgazmų link šį kartą jums pagelbės G taško vibratoriai. 

G taško vibratoriai, skirti vidinei stimuliacijai

Dalinamės keletu fantastiškų G taško vibratorių, kurie leis į savo seksualinį gyvenimą įtraukti dar daugiau malonumo.  

Kiškučio vibratorius „Satisfyer Mono Flex“

Rabbit vibratoriai yra ypatingi tuo, kad turi dvi atšakas, kurios vienu metu stimuliuoja ir klitorį, ir G tašką. Rezultatas? Mišrūs orgazmai! Du galingi varikliai, itin švelnus ir kūnui saugus silikonas bei galimybė valdyti žaisliuką mobiliąja programėle – tikras perlas, kurį rekomenduojame turėti savo naktinio staliuko stalčiuje. „Satisfyer“ prekinis ženklas pasižymi dviem labai svarbiais kriterijais: aukšta kokybe ir prieinama kaina. Tad jeigu ieškote pirmo vibratoriaus G taško paieškoms, „Satisfyer Mono Flex“ yra puikus pasirinkimas.

vibratorius, zuikuitis

Vibratorius „Satisfyer Mono Flex“   

G taško vibratorius „Dante“                                                    

Dėka nelygumų ant savo paviršiaus, „Dante“ stimuliuos ne tik G tašką, bet ir makšties sieneles. Kuo daugiau stimuliacijos, tuo geriau, tiesa? Vibratoriaus galvutė yra pagaminta iš silikono, tad yra labai lanksti ir puikiai prisitaiko prie kūno. Net 10 vibracijos režimų leis atrasti sau priimtiniausią intensyvumą, o atsparumas vandeniui suteiks galimybę G taško paieškas perkelti į vonią arba dušą. Nebrangus, galingas ir labai malonus prisilietimams. Argi ne puiki kombinacija?

g taškas, vibratorius

G taško vibratorius „Dante"

Vibratorius „Mini Romeo 2“ 

Dviese smagiau, nei po vieną – šį ypatingą žaisliuką galima naudoti ne tik masturbacijai, bet ir seksui poroje. Nepamirškime ir dvigubo malonumo – vienu metu stimuliuojamas ne tik G taškas, bet ir klitoris. Iš tiesų, klitorio stimuliacija padidina šansus patirti ir G taško orgazmą, tad verta apsvarstyti pirkinį, kuris būtų kuo efektyvesnis. Šis žaisliukas ypatingas ir tuo, kad jį galima valdyti per atstumą nuotolinio valdymo pulteliu. Atiduokite kontrolę savo partneriui(-ei), atsipalaiduokite ir mėgaukitės. Lai paieškos prasideda jau dabar.

vibratoriius, mini romeo 2

 Vibratorius „Mini Romeo 2"

Vibratorius G taškui „Arc Ice“

Tikrai geras G taško vibratorius pasižymi viena paprasta savybe – šiek tiek kitokia savo forma. „Arc Ice“ išsiskiria unikalios, kampu kirstos formos išraiškinga galvute, kuri padės atrasti ir stimuliuoti G tašką. Galvutė gali stimuliuoti didesnį plotą nei įprasti vibratoriai, tad jo dėka bus lengviau atrasti tą slaptą malonumų kertelę. Vibratorius pagamintas iš itin minkšto ir švelnaus silikono, tad ant jo paviršiaus nesikaupia bakterijos, jį daug lengviau prižiūrėti nei iš kitų medžiagų pagamintus vibratorius ir svarbiausia – jis tinka net ir patiems jautriausiems.

vibratorius, g taškas

 Vibratorius G taškui „Arc Ice“

Pulsatorius „Fun Factory Sundaze“ 

Pabaigai norime supažindinti su išskirtiniu žaisliuku, kuris turi daugybę gerbėjų visame pasaulyje – ir tikrai ne veltui. Naujos technologijos vibratorius „Fun Factory Sundaze“ išsiskiria savo judesiais: jis pats gali judėti pirmyn ir atgal, keisti greitį nuo mažo iki didesnio, švelniai, bet labai maloniai baksėti ir visaip kitaip imituoti lytinio aktu metu juntamus judesius. Smagu tai, kad šio vibratoriaus pačiam nei laikyti, nei valdyti nereikia – visas darbas bus atliekamas už jus. Skirtingai nuo įprastų vibratorių, pulsatorius stimuliuoja tris skirtingų tipų nervų galūnes vienu metu. Jis nukreiptas tiesiai į tinkamas vietas spaudžiant ir bakstelint, kad viskas dilgčiotų iš malonumo.

pulsatorius

Vibratorius „Fun Factory Sundaze"

Mums atrodo, kad atėjo laikas į savo seksualinį gyvenimą įnešti daugiau ugnies ir naujų orgazmų. Pabandom?

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras