Vibratoriai poroms: kaip išsirinkti?

1(2).jpeg
 
Išsirinkti vibratorių poros žaidimams gali būti pakankamai sudėtinga užduotis – kai nežinai, ko ieškoti, tikrai sunku nepasiklysti tarp niekada nesibaigiančios sekso žaislų įvairovės. Skirtingi dydžiai, vibracijų režimai, spalvos, paskirtys… atrodo, tiek daug visko reikia žinoti. Jaudintis nėra ko – po truputį supažindinsime jus su visomis sekso žaislų kategorijomis. Šio teksto dėmesio centre – vibratoriai poroms. Kurį rinktis? Į ką atkreipti dėmesį? Kuo jie skiriasi? Pirmyn į poroms skirtų vibratorių karalystę!

Vibratoriai poroms: kokių jų būna?

Jeigu miegamajame reikalai šiek tiek atvėso, investavimas į gerą vibratorių poroms gali būti puikus būdas iš naujo užkurti ugnelę. Jokios gėdos tame neturi būti – vibratorius į poros gyvenimą gali atnešti daugiau intymumo, atviresnius pokalbius, kurie, tikėtina, nuves į geresnį vienas kito pažinimą ir aistringesnį seksą.

Vibratorių poroms įvairovė yra pakankamai didelė. Dizainai varijuoja nuo skirtų tik moterims, iki skirtų abiems partneriams. Taip pat galima rasti nuo įprastų, valdomų mygtuku, esančiu ant paties vibratoriaus, iki išmaniųjų, kurių valdymas persikelia į pultelius arba mobiliąsias programėles. Yra ir tokių vibratorių, kuriuos galima valdyti per atstumą – tai tikras game changer poroms, kurias skiria didesnis atstumas.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis vibratorių poroms?

Nežinantiems, kaip išsirinkti vibratorių poroms, pateikiame keletą dalykų, į kuriuos galite atkreipti dėmesį renkantis svajonių sekso žaislą. Vibratoriai skiriasi ne tik savo funkcijomis, bet ir medžiaga, iš kurios yra pagaminti. Trumpai aptarkime dažniausiai pasitaikančias.

Silikonas

Populiariausi ir daugiausia dėmesio susilaukiantys vibratoriai gaminami iš kūnui saugaus silikono. Jis ypatingas tuo, kad nėra akytas (medžiagoje nėra porų), tad ant tokio žaislo nesikaupia bakterijos, jį lengva valyti. Tai kūnui saugiausias ir lengviausiai prižiūrimas variantas. O kur dar faktas, kad jis itin švelnus, lankstus (tad puikiai prisitaiko prie kūno linkių) ir dažniausiai atsparus vandeniui (tad visus žaidimus galima drąsiai perkelti į vonią ar dušą).

lelo, vibratorius, pora

Silikoninis vibratorius porai „Lelo Tiani 3“

ABS plastikas

ABS plastikas taip pat yra labai populiarus tarp sekso žaislų gamintojų. Plastikas labai gerai perduoda vibracijas ir užtikrina stiprią stimuliaciją. Iš plastiko pagamintus vibratorius taip pat lengva valyti, juos galima naudoti su visais lubrikantais, ant jų nesikaupia nešvarumai ir bakterijos.

Guma

Daug iš gumos pagamintų vibratorių nėra – dažniausiai ši medžiaga pasitelkiama dildo gamybai. Guma yra pigiausia medžiaga sekso žaislams gaminti ir kasmet ji vis labiau išeina iš mados. Nors guminiai sekso žaislai lankstūs, dėl gumoje esančių porų ant žaislo kaupiasi nešvarumai ir bakterijos, kurias sunku išvalyti. Taip pat kai kuriose gumose yra ftalatų, tad atsižvelkite, ar tai jums priimtina.

Išmanieji arba paprasti vibratoriai poroms

Šiais laikais vibratorių pasirinkimas poroms itin džiugina tuos, kuriems patinka šiek tiek pagyvinti savo seksualinį gyvenimą. Tad jeigu renkatės jau ne pirmą sekso žaislą, tikrai verta apsvarstyti išmanųjį variantą. Santykiams per atstumą labai tinka vibratoriai, kurių valdymui nebaisūs jokie kilometrai. Pasidalinkite sekso žaislus ir valdykite vienas kito malonumą per atstumą. Susiskambinkite ir mėgaukitės nauja patirtimi.

Į santykius įnešti naujos ugnies gali padėti ir kitokie panašaus pobūdžio smagūs žaisliukai, pavyzdžiui, vibruojančios kelnaitės. Vien mintis apie tokių kelnaičių dėvėjimą viešumoje, kai vibracijų valdymas priklauso partneriui, gali jaudinti. Tad galbūt atėjo laikas į savo seksualinį gyvenimą įnešti šiek tiek neišbandytų technologijų?

išmanusis vibratorius

  Išmanusis vibratorius We Vibe „Chorus“

Masažuokliai

Jeigu nusprendėte, kad vibratorius turi teikti malonumą ir stimuliuoti abu partnerius, žaislo paieška taps šiek tiek lengvesnė – tokiu atveju galėsite iš karto atmesti įprastus vibratorius bei dildo, skirtus tik vieno žmogaus malonumui. Abiejų partnerių stimuliacijai puikiai tinka masažuokliai – sekso metu vibracijos pasieks tiek klitorį, tiek penį. Dažniausiai tokie masažuokliai turi ne vieną vibracijos režimą, tad galima juos kaitalioti pagal tai, kokio intensyvumo norisi. Kadangi masažuoklių galvutės apima gana didelį plotą, jį galima naudoti ir kitokių erogeninių zonų stimuliacijai. Tai puikus pasirinkimas mėgstantiems ilgas glamones.

masažuoklis

Masažuoklis „Wanda“

Porų vibratoriai

Taip pat poros dažnai renkasi vadinamuosius porų vibratorius, kurie sukurti taip, kad įsiskverbimo metu suteiktų malonumą abiems partneriams. Dažniausiai viena tokio vibratoriaus atšaka įvedama į makštį, kita laikosi ant klitorio. Tuomet įsiskverbimo metu partneris taip pat jaus malonias vibracijas. Patogu ir tai, kad tokių žaislų dažniausiai nereikia laikyti rankomis – visas valdymas vyksta mobiliąja programėle arba pulteliu. Tad jeigu mėgstate sekso metu vienas kitą liesti ir nenorite užsiimti vibratoriaus laikymu, toks sekso žaislas yra puikus pasirinkimas.

Rinkitės drauge

Peržiūrėjus visus šiuos punktus belieka susidėlioti savo prioritetus, nusistatyti kainą ir nerti į paieškas. Darykite tai kartu: susėskite prie kompiuterio ir leiskite savo fantazijoms klaidžioti laisvai. Taip pat nebijokite išbandyti net keleto skirtingų variantų – juk negali žinoti, kas labiausiai tiks jums, jeigu jų neišbandysite, tiesa?

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras