Moterų klaidos: ko geriau nedaryti santykiuose ir seksualiniame gyvenime?

488.jpeg
 
Kad ir koks nuostabus vaikinukas būtų šalia, yra dalykų, kurių daryti tiesiog nevalia!

Nesimylėk su buvusiuoju. 

Kad ir kokia stipri būtų pagunda, seksas su buvusiu vaikinu ar net buvusiu vienos nakties nuotykiu – tarsi žaidimas su ugnimi. Sekso metu užplūstanti hormonų audra gali sukelti tavo jausmuose tikrą sumaištį, o kūnišką palaimą su tikra meile supainioti tikrai nesunku. Tik ar reikia užmiršti viską, kas buvo blogo ir dėl ko su juo išsiskyrei?

Neduok jam savo pikantiškų nuotraukų. 

Net jei dabar jūsų santykiai – kuo puikiausi, net jei juo pasitiki labiau, nei savimi... Ar esi tikra, kad tos nuotraukos nepateks jo draugui, broliui, ar merginai, kurią susiras jums išsiskyrus, į rankas? O po to – galbūt tiesiu taikymu į internetą? Verčiau tegul jis pagano akis į tavo albume tvarkingai sudėtas nuotraukas, o namo išsineša tik prisiminimus.

erotinės nuotraukos

Neskambink neblaivi buvusiajam. 

Kartais vyno taurė leidžia prikrėsti daugiau nesąmonių, nei galėtum įsivaizduoti. Viena dažniausių – ašaringi skambučiai buvusiajam. Stop! Tai padarys tave pažeidžiama. Kuo daugiau jam ašarosi – tuo labiau tikėtina, kad sukelsi jam gailestį arba pyktį. Tačiau abu šie jausmai – ne pats tinkamiausias pagrindas santykiams atgaivinti. Taigi jei dar turi vilties jį susigrąžinti – verčiau būk stipri.

vakarėlis. neblavi mergina

Neimituok orgazmo. 

Net jei to išties reikalauja vakaro scenarijus, verčiau nuoširdžiai prisipažink, kad buvo gera, bet esi pernelyg pavargusi (susijaudinusi, sunerimusi), kad pasiektum didįjį O". Kuo dažniau vaidinsi orgazmą – tuo mažiau tavo partneris stengsis, kad jį iš tikrųjų pasiektum: juk jis manys, kad viskas klostosi tiesiog puikiai! O ir pati netruksi patekti į užburtą ratą, kai pajutusi, jog orgazmui jau tinkamas momentas, nevalingai imsi vaidinti, užuot luktelėjusi minutėlę kitą iki kulminacijos.

Neignoruok savo draugių dėl vaikino. 

Tiek to, tebus pirmoji romantiška pažinties savaitė – tik jūsų. Bet ne ilgiau! Geras drauges susirasti ne ką lengviau, nei tinkamą vaikiną. Ir jei jau žinai, kad tavo draugės – nuostabios, tai dar vargu ar esi tikra, jog šis vaikinas – idealus. Jei susipyksi su draugėmis ar apleisi jas – nebebus nė kam ant peties paverkti, kai išsiskirsi su savo naujuoju draugužiu. Beje, net ir tobulas vaikinukas – ne pati geriausia kompanija einant apsipirkti, išgerti kavos ir papliurpti apie romantiškus serialus.

draugai, draugės

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras