Bendra masturbacija. Vadovas

shutterstock_514793383-599ac5a514852(2).jpg
 
Dažnai laikoma solo aktu, masturbacija yra ne tik pagrindinė seksualinio intymumo kolona su savimi, tačiau ir galingas įrankis savo asmeninių fantazijų ir troškimų išsakymui seksualiniam partneriui. Tai metas, kai galite žadinti meilę sau aukščiausia forma. Masturbacija taip pat gali būti intymus partnerių užsiėmimas, kai fizinis aktas neįmanomas.

Bendra masturbacija yra puikus pasirinkimas: yra daugybė smagių būdų sukurti lūkesčiui ir seksualinei energijai be kito žmogaus prisilietimo. Nesate tikras kaip tai veikia? Štai viskas, ką turite apie tai žinoti.

Kam masturbuotis, jei galima mylėtis?

Masturbacija nemiršta, kai esate santykiuose. Tiesą sakant, masturbacija yra pirminis būdas suprasti kas jums patinka ir kaip tai pasakyti partneriui. Be to, bendra masturbacija yra puikus būdas intymumui kurti, kai skverbtis neįmanoma. Ir dar – yra didelė tikimybė, kad judu su partneriu dažnai norite mylėtis ne tuo pačiu metu. Mūsų nuotaika ir troškimai prisilietimui keičiasi kasdien ir ne visada sutampa su partnerio. Bendra masturbacija praplatina mūsų požiūrį į seksualinį intymumą, pozityviai keičia tai, kaip matome savo seksualinį gyvenimą su partneriu.

Kaip apie tai kalbėti

Priklausomai nuo to kaip judu komunikuojate, tai gali būti paprastas ir greitas pokalbis, arba pokalbis apie tai gali būti iš skirtingų požiūrio kampų, ar netgi kaip žaidimas. Nėra jokių taisyklių, nusakančių kaip toks pokalbis turi prasidėti, svarbiausia čia atvirumas ir jokio smerkimo.

Kaip minėjome, tai gali būti staigus momentas, kai tiesiog pakviečiate partnerį prisijungti. Tai puiki galimybė panaudoti mėgiamiausias sekso žaisliukus priešais partnerio akis ir jaudintis dėl to, kad esate stebimas. Taip pat labai smagu šią veiklą paversti įmantresne masturbuojantis kartu ant sofos, skirtinguose kambario kampuose, ar skirtinguose lovos galuose, kol žiūrite porno, gaminate vakarienę... galimybės neturi ribų!

Išmėginkite pasimatymą, skirtą diskusijai apie seksą

Ne visi yra pasiruošę imti masturbuotis prieš partnerį ir tai visiškai normalu. Seksas ir visos jo formos yra sudėtinga tema. Mes buvome mokomi nutylėti tai ir neliesti savo lytinių organų. Visai neseniai masturbacija buvo siejama su aklumu. Ir dėl to labai sudėtinga kalbėti apie fantazijas. Jei norite tapti laisvesni seksualiai ir daugiau tyrinėti savo seksualumą su partneriu, sutarkite dėl pasimatymų, skirtų tai aptarti.

Toks pasimatymas turi būti skirtas vakarienei mėgiamiausiame restorane ir pokalbiui apie jūsų seksualinį gyvenimą. Abu galite sudaryti sąrašus klausimų ir seksualinių fantazijų arba pasikalbėkite apie tai, ko norite miegamajame. Restoranas bus neutrali erdvė, kurioje abu galėsite kalbėtis apie savo troškimus.

Kūrybingai nurodykite partneriui ko norite

O dabar, kai žinote kaip vienas kitą patenkinti, laikas imtis veiksmų. Bendra masturbacija yra labai kūrybiškas procesas, kuriuo užsiimti galite ant lovos, sofos, virtuvėje, duše ir t.t. Čia net yra vietos vaidmenų žaidimui ir galios rodymui.

Naudokite atstumą įtampai kurti, arba būkite itin arti vienas kito, kad abu įsijaustumėte į kiekvieną judesį. Bendra masturbacija nebūtinai turi būti be partnerio prisilietimų! Integruodami jausmingus prisilietimus ar net pliaukštelėjimus gali sukurti jėgos dinamiką tarp jūsų ir partnerio. O dar intensyvesniems pojūčiams, išmėginkite skirtingas pozas

Sukurkite tinkamą atmosferą: apsivilkite gundančius apatinius ir leiskite partneriui pagauti jus besimasturbuojančią miegamajame. Uždekite žvakių, paleiskite švelnią muziką ir kartu masturbuokitės gamindami vakarienę. Bendra masturbacija yra gražus ir karštas būdas sukurti ryšį su partneriu!

Likite susitelkę

Nepaisant to kokia karšta jūsų masturbacija ar koks galingas jūsų sekso žaisliukas, lengva prarasti dėmesį. Labai lengva nuklysti mintimis ir galvoti ar partneriui patinka matomas vaizdas. Tiesiog leiskite sau iš tikro pajusti save ir leisti smegenims visiškai būti momente su jūsų partneriu. Jei pajusite, kad mintys ima nuklysti, sustokite ir pamėginkite pakeisti pozą. Ir svarbiausia prisiminkite, kad jūsų partneris puikiai leidžia laiką, nepaisant nieko. Jūs esate čia darote tai kas jums malonu, jaučiatės ypač seksualiai, o partneriui tai labai patinka, todėl nesijaudinkite!

Stebėkite partnerio seksualinę topografiją

Masturbacija kartu leidžia sustiprinti komunikaciją, sukuria pasitikėjimą ir leidžia pamatyti kaip partneriui patinka būti liečiamam. Ši seksualinė topografija yra momentas, kai galite stebėti kaip partneris save pamalonina. Visa ši scena yra vilionė ir erzinimas, kur vienas pradeda, o kitas prisijungia. Pastebėkite kaip partnerio lytiniai organai ima didėti ar keičiasi jų spalva susijaudinus, stebėkite kas sakoma ar daroma ir kas jus abu užveda, stebėkite kur partneris mėgsta save liesti. Jūs turite puikią progą pamatyti visus partnerio malonumo taškus, kurie suteiks pranašumą seksui!

Suaugusiems.lt

Ar masturbuojatės kartu su partneriu?
 
Komentarai
Naujas komentaras