Seksas telefonu: kodėl verta

faHs18J_-Ek.jpg
 
Telekomunikacijų ir interneto dėka, seksas telefonu šiandien yra vienas geriausių būdų išlaikyti dviejų mylinčių širdžių draugystę. Net partneriui esant už tūkstančių kilometrų, bendrauti vienas su kitu galite net keletą kartų per dieną, o seksas telefonu ar per video kamerą tik sustiprins kiekvienos poros santykius.

Be abejo, telefoninis seksas ne tik būdas išlaikyti poros santykius, tačiau tai saugi ir intriguojanti sekso rūšis, galinti patenkinti vienišių seksualinį apetitą. Sužinokite daugiau apie sekso telefonu techniką ir tam tikras ypatybes.


Seksas telefonu gali būti naudingas

Milijonai žmonių visame pasaulyje priversti dirbti toli nuo namų, o su savo šeima ir mylimuoju matytis tenka vos keletą kartų per metus. Psichologai teigia, kad meilė per atstumą yra  įmanoma, nes leidžia puoselėti šiltus ir taurius jausmus, tačiau kur kas daugiau porų susiduria su fizinio kontakto problema, kas gali lemti  įtemptus santykius. Kai to nėra, tenka ieškoti išeičių. 

Vienas efektyviausių būdų galinčių padėti išsaugoti santykius per atstumą – sekas per atstumą. Britai tokiam seksui net sukūrė atskirą terminą: seksting -  tai nuoširdus keitimasis nuotraukomis ir žodiniais pranešimais.

Ir tai naudinga ne tik tarpusavio santykiams, bet telefoninis seksas  leidžia suvokti savo, kaip individo seksualumą. Ir šiuo aspektu visai nesvarbu, užsiimsite seksing su mylimuoju, ar su nepažįstamuoju. 
 

Intymaus ryšio laidas
 

Kada įprasto sekso metu du žmonės patiria orgazmą, kraujyje vyksta sudėtingi cheminiai – hormoniniai procesai, kurie tiek fizine, tiek emocine bei psichologine prasme suteikia intymumo ir priklausomybės partneriui jausmą. 

Tačiau tas pats atsitinka ir virtualaus sekso metu. Nepaisant to, kad orgazmas pasiekiamas patenkinant save rankomis ar sekso žaislų pagalba, mylimojo balsas sklindantis iš telefono, leidžia pasiekti emocinį artumą. Taigi, jei aktu nesiekiama susilaukti palikuonių, mylėtis įprastai ar telefonu, moksline prasme neturi didelės reikšmės.


Gyvenantiems kartu 
 

Anaiptol, seksas telefonu nėra tik viena iš išeičių palaikyti tarpusavio santykius gyvenantiems atskirai. Net jei ir gyvenate kartu, pasinaudokite sekso nuotoliniu būdu teikiamais pliusais. Parašykite provokuojančią SMS žinutę, kai esate darbe ar tiesiog paskambinkite vienas kitam, kada būnate atskiruose kambariuose. Ar gi tai ne puikus būdas paįvairinti savo intymų gyvenimą?Sekso telefonu žingsniai:

Jeigu nusprendėte, kad norite pabandyti šią sekso rūšį,  turėtumėte būti tam pasirengę.

1. Privalu pasirinkti tinkamą momentą.  Jūs esate pasirengęs pasikalbėti su savo partneriu apie dalykėlius, kuriuos norėtumėte su juo krėsti lovoje, tai nebus labai patogu jeigu paskambinsite jam, kada jis bus susirinkime, dirbs biure ar vairuos.

2. Reikiama atmosfera. Tarp telefoninio sekso mėgėjų veiksmingą aplinką padeda sukurti: erotiniai kino filmai, vonia su putomis, aromatingomis ar kitokiomis žvakėmis, atpalaiduojanti muzika ar taurė vyno. Žinoma, įvairūs sekso žaisliukai ar geidulį sužadinantys meilės lašiukai , lubrikantai, kremai čia taip pat kuo puikiausiai tiks.

3. Nesijaudinkite ir nebijokite: jūs ir jūsų partneris ar partnerė yra visiškai tikri, kad jūs kažką pasakysite.


4. Dabar galite surinkti numerį ir pradėti pokalbį. Pokalbį pradėkite įprastai, paklauskite apie darbą ar trumpai papasakokite kas jums nutiko tą dieną. Pasakykite kaip nuobodžiaujate ir kaip pasiilgote kūniškos šilumos. Tada atskleiskite detales apie tai, kaip esate apsirengę, kur esate. Jūs net gi galite nusifotografuoti ir nusiųsti savo asmenukę partneriui. Tęskite pokalbį, pasakykite kur tuo metu yra jūsų rankos. Pavyzdžiui: "Mano dešinės rankos pirštai švelniai masažuoja spenelį, kurį esu pridėjusi prie pat savo išmaniojo...". Jūsų teisė ir pareiga išprovokuoti!


Galiausiai, kreipkitės į pašnekovą klausimu, kur jis yra, ką daro? Paklauskite, kiek tai jaudina jį? Tada paprašykite jo padaryti kažką dėl jūsų. Frazė galėtų skambėti panašiai: “Dabar aš noriu, kad tu atsisegtum ir iš kelnių energingai išsitrauktumei diržą”.

Nepamirškite pasakyti ir tai, kokie jo atliekami veiksmai jus žavi. Galite pasakyti kažką tokio, kas jus sujaudintų ir įaudrintų:

   “Yra keli dalykai, kuriuos norėčiau išbandyti su tavimi lovoje”.

Pokalbio metu galite paminėti, kokie dalykėliai yra šalia jūsų ir paklauskite jo nuomonės, kokie žaidimai kelia didžiausią jo jaudulį.
 

Kai matote, kad esate netoli finišo, pasakykite jam apie tai. Gali būti, kad žodžių ir pritrūksite, dejuokite ir kvėpuokite į mobilųjį. Kai abu pasieksite laimingą pabaigą, neskubėkite baigti pokalbio ir nepadėkite telefono ragelio. Galite paprašyti jo palaukti ir leisti minutėlę atsikvėpti. Po to, nepamirškite atsisveikinti, kad galėtumėte tikėtis sekso telefonu  sekantį kartą.
 

Klaidinga manyti, kad sekso telefonu scenarijus - paprastas. Kalbėdamiesi, nebijokite dalintis  savo seksualinėmis fantazijomis, tokiomis kaip  analinis seksas, fistingas ar grupinis. Seksas telefonu absoliučiai saugus, o  ir malonumų gali atnešti daugiau nei buvo tikėtasi.
 

- Kada nėra galimybės žmogaus  paliesti, belieka išsakyti tai, ko trokšti! -

www.suaugusiems.lt

Ar praktikuojate seksą telefonu?
 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras