4 klaidos naudojant lubrikantus

42-17153796(2).jpg
 
Sekso reikaluose apstu situacijų, kai vienas netinkamas pasirinkimas gerokai apkartina visą seksualinį gyvenimą. Kartais tai lemia vienos nakties nesėkmę, o kartais „galioja“ ilgiau. Šį principą vertėtų prisiminti ir renkantis lubrikantą. Arba nusprendus jį pakeisti kuo nors kitu.

Yra keletas priežasčių, kodėl lubrikantą galima pavadinti kiekvieno seksualinį gyvenimą gyvenančio žmogaus spintelės prie lovos „must have“. Visų pirma – tiesiog todėl, kad su juo seksualinis gyvenimas kur kas geresnis nei be jo.

Dauguma moterų seksą naudojant lubrikantą įvardija kaip malonesnį, teikiantį daugiau pasitenkinimo. Ir du trečdaliai apklaustų vyrų pripažįsta, kad naudojant lubrikantą tiek tradicinės sueities metu, tiek masturbuojantis, viskas vyksta sklandžiau ir jaudina labiau.

Ir vis dėlto šioje srityje kartais taip pat pasitaiko klaidų:

Naudojate lubrikantą ketindami pradėti kūdikį

Tiek vandens, tiek silikono ar aliejaus pagrindu pagaminti lubrikantai gali sumažinti spermatozoidų judrumą. Be abejo, šio poveikio tikrai nepakanka, kad galėtumėte naudoti lubrikantą kaip kontraceptinę priemonę. Tačiau poroms, kurios susidūrė su sunkumais pradedant kūdikį, šis spermatozoidų judrumo sumažėjimas gali būti lemiamas faktorius, kad šis aktas ir vėl bus nevaisingas.

Naudojate aliejaus pagrindu pagamintus lubrikantus ir prezervatyvą

Taisyklė paprasta: lateksas (iš jo dažniausiai gaminami prezervatyvai) nedraugauja su aliejumi, nes aliejus jį tirpdo. Nors prezervatyvas ir visiškai nepradings, didėja tikimybė, kad jis suplyš. Tad jei meilės žaidimuose naudojate prezervatyvus, rinkitės tik vandens pagrindu pagamintus lubrikantus.

Seilės kaip lubrikantas... jei jūs sergate

Tiesą sakant, seilės yra vadinamos seniausiu pasaulyje žinomu lubrikantu. Daugeliu atvejų jos iš tiesų gali būti kuo puikiausiai naudojamos. Tačiau nepamiškite, kad tai turi būti visiškai sveiko žmogaus seilės. Viršutinių kvėpavimo takų infekcija, sloga ar net tiesiog perštinti gerklė – tai infekcija, dėl kurios ligas sukeliančių bakterijų atsiranda ir sergančiojo seilėse. Pasistenkite, kad virusas nenukeliautų į intymias vietas.

Peršalimo bakterijos, patekę ant lytinių organų, gali išprovokuoti herpes viruso išplitimą. Seilėse ligas sukeliančių bakterijų atsiranda ir sergant įvairiomis kitomis užkrečiamomis ligomis. Tad šiuo periodu sintetinis lubrikantas – kur kas geresnis pasirinkimas.

Naudojate prausiklius

Lovoje, ko gero, tokių minčių nekyla. Tačiau greitukas duše kartkartėmis sugundo meilės žaidimus padaryti slidesniais pasinaudojus dušo želė ar šampūnu. Nepamirškite, kad muilai ir skysti prausikliai yra skirti naudoti tik kūno išorėje. Patekę ant makšties gleivinės arba į angelę penyje jie gali sukelti sudirgimą ir niežulį. O sudirgusi gleivinė yra imlesnė infekcijoms.

Taigi, vadovaukitės šiomis keliomis paprastomis taisyklėmis ir lubrikantų naudojimas taps kur kas paprastesnis.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras