Vibratorius: kaip išsirinkti geriausią?

pexels-anna-shvets-5187378.jpg
 
Išsirinkti tinkamą vibratorių gali būti nelengva užduotis, ypač tiems, kuriems sekso žaislų pasaulis yra visiškai naujiena. Kadangi yra tiek daug skirtingų vibratorių tipų, dydžių, formų ir funkcijų, gali būti sunku žinoti, nuo ko pradėti. Šiame tekste pasidalinsime patarimais, kaip išsirinkti tobulą vibratorių pagal savo poreikius, kad galėtumėte gyventi pilnavertiškesnį ir didesnio malonumo persmelktą seksualinį gyvenimą

Į ką atsižvelgti renkantis vibratorių?

Tinkamo vibratoriaus pasirinkimas gali būti asmeninis ir individualus sprendimas, pagrįstas jūsų pageidavimais, poreikiais ir norais. Dalinamės keletu veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis vibratorių.

Dydis ir forma

Vibratoriai yra įvairių dydžių ir formų, tad svarbu toje įvairovėje nepasiklysti ir iš karto nusibrėžti, koks dydis yra priimtinas jums. Jei vibratorių naudojate pirmą kartą, galbūt norėsite pradėti nuo mažesnio dydžio arba tradicinės formos, pavyzdžiui, kulkos vibratoriaus ar klasikinio, universalaus vibratoriaus. Jei ieškote tikslingesnės stimuliacijos, galbūt norėsite naudoti vibratorių su lenktu arba kampuotu galiuku. 

Stimuliacijos tipas

Yra labai daug skirtingų tipų vibratorių. Kai kurie yra sukurti taip, kad imituotų masturbaciją ar oralinį seksą, kiti skirti naudoti su partneriu. Kai kurie net vibruoja skambant muzikai ar atsiliepia į balso komandas.

SATISFYER PRO NEXT GENERATION PINGVINIUKAS

Tačiau dažniau jie skirstomi į šešis tipus:

• Skirti išorinei stimuliacijai. Jie stimuliuoja klitorį arba lytines lūpas, dažnai ir kitas erogenines zonas. Dažniausiai jie yra šiek tiek trumpesni, bet platesni, kad galėtų apimti didesnį plotą. Tokie vibratoriai naudojami masturbacijai arba tada, kai norisi papildomos stimuliacijos lytinio akto metu.
• Skirti vidinei, G taško stimuliacijai. Tai vienas žinomiausių vibratorių tipų.
• Universalūs – juos galima naudoti tiek vidinei, tiek išorinei stimuliacijai. Dažniausiai tai būna „bunny“ vibratoriai, turintys atšaką, kuri skirta stimuliuoti klitorį.
• Prostatos masažuokliai. Jų forma lenkta, kad geriau pasiektų ir masažuotų prostatą. Kai kurie taip pat turi išlenktą dalį, kuri apkabina tarpvietę (t. y. sritį tarp išangės ir sėklidžių pagrindo).
• Vibruojantys penio žiedai. Jie užmaunami ant varpos, vibruoja ir užtikrina didesnį malonumą abiem partneriams.
• Porų vibratoriai. Jie sukurti taip, kad mylintis malonumą suteiktų abiems. Dažnai jie būna išmanesni nei įprasti vibratoriai, juos galima valdyti mobiliosiomis programėlėmis.

Galingumas ir vibracijų lygiai

Kitas žingsnis yra išsiaiškinti, kokio tipo pojūčio norite, o tai priklauso nuo vibratoriaus variklio tipo.

Vibratoriai tuo ir ypatingi, kad visi siūlo visiškai išskirtinius pojūčius. Vieni turi daugiau vibracijos modelių, kiti mažiau. Vieni šyla, kiti pulsuoja, trečius galima valdyti mobiliosios programėlės pagalba, o ketvirti stimuliuoja net ne vibracijomis, o garso bangomis. Svarbiausia nuspręsti, kad tiksliai domina, ir tuomet atidžiai skaityti aprašymus ir rinktis labiausiai patikusį variantą.

Tiems, kurie nėra tikri, kokia vibracija jiems patinka, yra keletas variantų, siūlančių skirtingus modelius ir stiprumus, kuriuos galite keisti ir perjungti savo nuožiūra.

LELO SMART WAND 2 MASAŽUOKLIS – LARGE (JUODAS)

Maitinimo šaltinis

Vibratoriai gali būti maitinami baterijomis arba įkraunami USB laidu. Baterijomis maitinami vibratoriai dažnai yra pigesni, tačiau gali greitai išsikrauti. Įkraunami vibratoriai yra ekologiškesni, galingesni, patogesni (nes nereikia nuolat rūpintis baterijomis), tačiau ir brangesni.

Medžiaga, iš kurios pagamintas vibratorius

Vibratoriai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, įskaitant silikoną, plastiką, stiklą ir net metalą. Svarbiausia rinktis tas medžiagas, kurios yra saugios kūnui.

Niekada nenaudokite želė primenančių vibratorių. Kadangi želė yra porėta, joje gali kauptis bakterijos. Taip pat turėtumėte vengti gumos, pigaus plastiko ar bet kokios medžiagos, kurioje yra ftalatų (plastiko minkštiklio).

Saugiausia vibratoriaus medžiaga yra silikonas. Jis neakytas, lengvai valomas, minkštas ir apskritai saugus. Svarbu žinoti, kad su silikoniniais sekso žaislais galima naudoti tik vandens pagrindo lubrikantą – silikoniniai lubrikantai gali pažeisti tokio žaislo paviršių.

Silikoniniai vibratoriai paprastai yra brangesni, todėl ieškantiems alternatyvos, ABS plastikas taip pat yra saugus, nes jis taip pat yra neakytas, jame nesikaupia bakterijos. Tačiau jis nėra toks minkštas, gali būti mažiau patogus.

Kaina

Vibratorių kaina gali svyruoti nuo nuo dešimčių iki šimtų eurų. Apsvarstykite savo biudžetą ir tai, kokios funkcijos jums yra svarbiausios.

Nepatariame rinktis paties pigiausio varianto – tokie vibratoriai gali būti pagaminti iš pigaus plastiko, silpni, greitai gendantys, kartais netgi nelabai saugūs kūnui, turintys mažai funkcijų.

Tuo tarpu brangesni arba vidutinio brangumo vibratoriai pasižymi itin gera kokybe, dažniausiai jie gaminami iš kūnui saugaus silikono arba ABS plastiko, turi daug įdomių funkcijų, yra galingesni ir pritaikyti dovanoti tikslų malonumą.

VIBRATORIUS TRYSTA (ROŽINIS)

Atsiliepimai

Kaip ir perkant bet kurią kitą prekę, verta atsižvelgti į vartotojų atsiliepimus. Ten neretai rasite ir gerų pastebėjimų, ir nuotraukų, ir paskatinimų įsigyti vieną ar kitą sekso žaislą.

Galų gale, tinkamas vibratorius yra tas, kuris jaučiasi gerai ir atitinka jūsų poreikius, todėl nebijokite išbandyti įvairių variantų, kol rasite sau tinkamiausią.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras