Sekso lėlės: kurią pasirinkti?

05384690000_nor_e.jpg
 
1 komentaras
Pirmą kartą nusprendus įsigyti sekso lėlę, reikia daug ką apsvarstyti. Tiems, kuriems sekso lėlės nėra naujiena, išsirinkti yra daug lengviau nei tiems, kurie tokio žaislo ieško pirmą kartą. Tai yra pakankamai didelė investicija, tad svarbu apgalvoti visus variantus ir susipažinti su skirtingomis sekso lėlėmis.

Šiame tekste trumpai aptarsime, į ką atsižvelgti renkantis sekso lėlę ir kaip išsirinkti tokią, kuri suteiks daugiausia malonumo ir nenuvils.

Sekso lėlės: kurią pasirinkti?

Iš tiesų, žiūrint dešimt metų atgal, galime pastebėti, kaip stipriai pasikeitė sekso lėlės ir jų kokybė. Ypač kalbant apie tikroviškos išvaizdos lėles. Šiais laikais yra tokių, kurios gali imituoti sekso pozas ir jas riboja nebent tik žmogaus vaizduotė.

Taip pat pasikeitė ir prie lėlių pridedami priedai, aksesuarai. Galima maišyti jų dalis, rinktis įvairiausių dydžių, spalvų lėles. Kitaip sakant, gerai paieškojęs kiekvienas ras sau tinkamiausią variantą. Tačiau į ką dar atkreipti dėmesį, renkantis tokį sekso žaislą?

Ko tikitės iš sekso lėlės?

Tai turbūt svarbiausias klausimas, į kurį turite atsakyti pradėję apsipirkinėti. Kiekvienas žmogus sekso lėles perka dėl skirtingų priežasčių.

Ar norite paprasčiausiai paįvairinti masturbaciją? Galbūt jūsų tikslas išbandyti seksą trise, bet nenorite į santykius atvesti trečio žmogaus? Jaučiatės vienišas ir ieškote kažko, kas galėtų praskaidrinti vakarą? Norite tik pajuokauti ir įteikti tokią dovaną draugui? Ieškote kažko pigaus? Ilgaamžiško? Kokybiško? Matote, tikrai yra ką apsvarstyti.

Kai nuspręsite, ko tiksliai norite, išsirinkti bus daug lengviau. Juk vienkartiniam pažaidimui tikrai nepirksite lėlės už 1000 eurų. 

Sekso lėlių rūšys

Yra kelios skirtingos sekso lėlių kategorijos, iš kurių galite pasirinkti:

Pripučiamos – bene paprasčiausias variantas, kurį turbūt visi esame matę komedijose, galbūt net teko dovanoti tokią draugams. Pats pigiausias variantas, tad puikiai tiks tiems, kurie nori tik paeksperimentuoti. Lengvos, lanksčios ir puikiai susipakuoja, kai nėra naudojamos.

Vaginos arba viskas žemiau liemens – tokias sekso lėles paprasčiau vadinti masturbatoriais, kadangi pačios lėlės čia nėra, pateikiamos tik atskiros dalys, sukeliančios malonumą. Visos anatominės savybės yra tokios pačios (pavyzdžiui, įsiskverbimo angų dydžiai), tačiau tokios lėlės neturi galūnių. Joms taip pat nesunku rasti vietą namuose.

Tikroviškos sekso lėlės – brangiausias ir tikroviškiausiai atrodantis variantas. Tokios lėlės dažniausiai būna įprasto žmogaus dydžio, tad atrodo tikrai įspūdingai. Tačiau jų kaina yra daug didesnė nei, pavyzdžiui, pripučiamų lėlių, todėl tokias lėles dažniausiai renkasi jau patyrę mėgėjai ar netgi kolekcininkai. Tiesa, prieš perkant pilno dydžio lėlę reikia gerai apgalvoti, ar namuose turėsite vietos jai – galbūt kartu reikės įsigyti ir kokią nors laikymo dėžę.

Viskas aukščiau liemens (krūtinė, galva). Itin panašios į tikroviškas sekso lėles, tik mažesnės, lengvesnės ir pigesnės. Tokias lėles renkasi oralinio sekso mėgėjai ir tie, kurie nori išbandyti šiuos sekso žaislus, tačiau nežino, nuo ko pradėti.

Kainos

Kaina yra turbūt vienas iš svarbiausių dalykų, stabdančių nuo sekso lėlės įsigijimo. Jos svyruoja nuo 30 Eur. (nuo tiek prasideda pripučiamų arba pačių paprasčiausių sekso lėlių kainos) iki 3000 Eur., tad kainų tarpas tikrai nėra mažas. Ir kitaip, nei kiti sekso žaislai, sekso lėlės tikrai nėra prieinamos visų kišenėms.

Didesnių kainų modeliai pasižymi geresnėmis savybėmis, tokiomis kaip tvirtesni metaliniai karkasai, itin tikslūs kūno anatomijos atkartojimai (ypač krūtų ir makšties srityje) ir aukštesnės kokybės medžiagos.

Vidutinės klasės (arba vidutinio brangumo) lėlės yra daug mažiau tvirtos, tačiau vis dar yra labai pajėgios. Bene didžiausias skirtumas tarp šių ir brangesnių modelių yra metalinio karkaso storis. Vidutinės klasės produktai yra daug plonesni ir daug greičiau praranda standumą.

Medžiagos, iš kurių pagamintos sekso lėlės

Sekso lėlėms gaminti yra naudojama daugybė skirtingų medžiagų, tačiau dažniausiai naudojamos yra šios: vinilas, lateksas, audinys, silikonas ir termoplastinė guma (TPE). Taip pat pakankamai dažnai naudojama ir guma. 

Vinilas ir lateksas puikiai tinka pripučiamoms sekso lėlėms. Abi medžiagos turi savų pliusų ir minusų. Vinilas yra šiek tiek stipresnis, bet labiau linkęs į raukšles. Lateksas atrodo šiek tiek geriau ir yra malonesnis prisilietimui, tačiau yra labiau linkęs plyšti.

Kai pereiname prie realesnių lėlių, siūlomos medžiagos susitraukia iki dviejų pasirinkimų: termoplastinės gumos arba silikono. Abi jos pasižymi didžiausia kokybe, tikroviškiausiu dizainu ir tekstūra. 

Manoma, kad iš termoplastinės gumos pagaminta  sekso lėlė yra lankstesnė nei silikoninė. Šios lėlės labiau orientuojasi į odos minkštumą ir gali atrodyti neįtikėtinai tikroviškos, veikiamos šiltesnės temperatūros. 

Silikoninės sekso lėlės yra brangesnės dėl jų patvarumo. Jas lengviau valyti ir jos gali atlaikyti atšiauresnę temperatūrą. Silikonas yra atsparus dėmėms, todėl tokią lėlę galima naudoti lanksčiau, prigalvojant įvairiausių žaidimų būdų. 

Nepriklausomai nuo to, ar pasirinksite termoplastinę gumą ar silikoną, tikėtina, kad šios lėlės bus tvirtos ir tarnaus daug metų.

Tai yra pagrindinės taisyklės, ką reikia pagalvoti renkantis sekso lėlę. O visa kita priklauso tik nuo jūsų fantazijos. 

 
fantazijos
Komentarai (1)
Labai gaila, bet šioje srityje technologijos atsilieka beviltiškai. ...
Jeigu tik būtų galimybė, kad į kažkokią laiko kapsulę įsėsti.... 2035-ais gaminamą lėlę - tikrai nusipirkčiau :)
Naujas komentaras