Kaip prižiūrėti sekso lėlę?

pexels-photo-545014.jpeg
 
Sekso lėlių populiarumas bėgant metams vis dar auga – ir tikrai ne veltui. Tai puiki priemonė slapčiausioms seksualinėms fantazijoms išlaisvinti. Ir nors daugelis sekso lėles prilygina pigiems, pripučiamiems daiktams, jie nustebtų, kokių kokybiškų ir tikroviškų sekso lėlių galima rasti šiais laikais! Jeigu žinosi, kaip prižiūrėti sekso lėlę, ji tarnaus ir linksmins labai ilgą laiką. Tiesa, kad sekso lėlė neprarastų savo savybių ir tarnautų daug metų, būtina jai skirti šiek tiek išskirtinio dėmesio. Kaip tai padaryti?

Kaip prižiūrėti sekso lėlę?

Kaip ir kiekvienam sekso žaislui, taip ir sekso lėlei reikia tinkamos priežiūros nepriekaištingam jos veikimui ir ilgaamžiškumui išlaikyti. Neužtenka vien tik nuvalyti jos po kiekvieno naudojimo – taip pat reikia nepamiršti apie tinkamą lėlės laikymą, temperatūrą ir kitus smulkius, tačiau svarbius dalykus, apie kuriuos kartais net nepagalvojame.

Lėlės laikymas

Kol vieni savo sekso žaislus laiko tiesiog savo miegamajame, kiti po naudojimo juos mėgsta sudėti kur nors, kur nenukryps svečių akys. Dėl savo dydžio sekso lėlės reikalauja kiek daugiau erdvės – jų nepaliksi kasdieniškai gulinčių ant sofos arba nepaslėpsi spintoje, nes ji ten paprasčiausiai netilps.

Kokios yra pagrindinės sekso lėlės laikymo taisyklės?

• Venkite laikyti lėlę tiesioginiuose saulės spinduliuose, nes jie gali pakeisti lėlės spalvą;
• Laikykite lėlę kambario temperatūroje, sausoje aplinkoje. Venkite vonios kambarių/ garažų ar kitų vietų, kurios yra drėgnos arba linkusios į pelėsį;
• Saugiam lėlių laikymui galite įsigyti tam skirtas dėžes arba laikyti dėžėje, kurioje prekė buvo pristatyta;
• Ilgą laiko tarpą nelaikykite lėlės sulenktos ar esančios kitokioje nenatūralioje padėtyje. Dėl tempimo medžiaga gali suskilti, susiraukšlėti ar būti kitaip pažeista;
• Net jeigu atrodo, kad lėlė yra pakankamai tvirta, jokiu būdu jos nemėtykite arba nelaikykite už galūnių, tai gali ją pažeisti.

Pudravimas

Įsitikinkite, kad sekso lėlė visada yra gerai pudruojama. Galite naudoti neutraliai kvepiančius kūdikių miltelius ar bet kokį variantą, kurio aromatas jums patinka. Pudra padeda išlaikyti lėlės kokybę, jos oda tampa lygesnė ir minkštesnė, o tai daugiau malonumo suteikia ir jums. Jeigu savo lėlę naudojate dažnai, pudros miltelius naudokite dažniau. O šiaip tikrinkite kas mėnesį ir jeigu pudros trūksta – uždėkite jos šiek tiek daugiau. Paprasčiau nebūna.

priežiūros pudra

S8 priežiūros pudra „Atkūrimas“

Tinkamas valymas

Jeigu įsigijote pakankamai brangią sekso lėlę, tikrai norisi išlaikyti jos kokybę ir išvaizdą kuo ilgiau. O tai padaryti padės paprasčiausias valymas ir žinojimas, kaip, kada ir ką daryti. Jeigu ką tik nusipirkote sekso lėlę, reikia ją išvalyti prieš pirmą naudojimą. O paskui ją rekomenduojama prižiūrėti po kiekvieno naudojimo ar bent jau kas 2-4 savaites (dažnas valymas gali prisidėti prie greitesnio lėlės susidėvėjimo). Reguliariai valyti sekso lėlę svarbu ne tik dėl jos kokybės išlaikymo, bet ir dėl jūsų sveikatos. Jeigu nesirūpinsite savo žaislu, jo angose pradės kauptis bakterijos, kurios gali tapti įvairių uždegimų ar infekcijų sukėlėjomis. Jeigu jūsų turima sekso lėlė yra su išimamomis angomis, problemų valymo metu kilti neturėtų. Tereikia išimti specialias rankoves iš visų naudojamų angų ir nuplauti šiltu vandeniu bei tinkamu sekso žaislų valikliu, kad kruopščiai dezinfekuotumėte. Tuomet tiesiog palikite jas išdžiūti.

Sekso žaislų valiklis S8

Jeigu jūsų lėlė neturi išimamų angų, valymas bus sudėtingesnis. Valykite kaip ir įprastas angas, o džiovinimui gali pasitelkti tamponus, kurie sugers drėgmę ir padės greičiau išdžiūti. Džiūvimo metu nedėkite lėlės arti radiatorių ar ugnies – leiskite jai išdžiūti natūraliai.

Kad valymo būtų mažiau, naudodami sekso lėlę galite dėvėti prezervatyvą – tai padės išvengti papildomų skysčių. Taip pat prisiminkite, kad ant silikoninių sekso lėlių negalima naudoti produktų, savo sudėtyje turinčių alkoholio (servetėlių, kvepalų ir kita) arba silikono pagrindo lubrikantų. Venkite ir kietų kempinių ar kitokių priemonių, kurios gali pažeisti lėlės paviršių. Paprasčiau sakant, elkitės labai atsargiai.

Ar reikia plauti lėlės peruką?

Atsakymas vienareikšmiškai yra TAIP – peruką tikrai reikia plauti, tačiau nebūtina tai daryti po kiekvieno lėlės naudojimo. Prieš plaudami peruką visuomet nuimkite jį nuo lėlės galvos. Tuomet atsargiai jį iššukuokite, pradedant nuo plaukų galiukų ir pamažu kylant į viršų. Plovimui geriausia naudoti vonią arba didesnį dubenį. Užpildykite jį šaltu vandeniu (šiltas vanduo gali paveikti šukuoseną, pavyzdžiui, išleisti garbanas) ir įlašinkite šiek tiek muilo arba šampūno be sulfatų. Panardinkite peruką ir švelniai pamaišykite, tada palikite jį mirkti bent 5 minutes, kad vanduo įsigertų. Tuomet išskalaukite visas putas ir iš karto peruką dar kartą iššukuokite. Tuomet palikite jį išdžiūti ant kokio nors stovo (jokiu būdu nedėkite šlapio peruko ant lėlės galvos). Kai perukas išdžiūna, nenaudokite jokių šukuosenų formavimo priemonių (putų ar karščiui atsparaus purškiklio), nes jos gali pažeisti lėlės paviršių, spalvą, tekstūrą.

perukas

Perukas „Bob“

Jeigu laikysitės šių kelių paprastų taisyklių, jūsų sekso lėlė tarnaus ilgai ir nepraras savo pagrindinių savybių. Nors iš pradžių gali pasirodyti, kad priežiūros reikia daug, laikui bėgant pastebėsite, kad visa tai užtrunka vis mažiau laiko ir valymas taps visiškai įprasta rutina.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras