Dažniausiai užduodami klausimai sekso prekių parduotuvėje

260.jpeg
 
Sekso žaisliuko paieška gali būti tikrai sudėtinga, tokia sudėtinga, kad sekso prekių parduotuvių darbuotojai gauna įvairiausių klausimų. Vienas dažniausiai užduodamų klausimų skamba taip: „Ar tai normalu?“ Mes, kaip visuomenė nelinkę kalbėtis atvirai apie seksą ir seksualumą, todėl daugelis mūsų mąsto ar mūsų interesai ir smalsumas yra „normalu“.

Ar šis vibratorius veikia garsiai?

Šis klausimas užduodamas tikrai dažnai. Ir jis tikrai labai reikalingas. Jei gyvenate ne vienas, šis klausimas jums tikrai svarbus. Ir nors visi masturbuojasi, masturbuotis žinant, kad yra kitų žmonių namuose, gali būti keista, ypač, jei jie tai gali išgirsti. Tačiau duosime gerą patarimą: jei jūsų sekso žaisliukas veikia gana garsiai, naudodamiesi juo po storesne antklode, sumažinsite jo skleidžiamą garsą. Galėsite masturbuotis ir nesijaudinti, kad kas nors išgirs.

Ar yra pigesnis modelis?

Sekso žaisliukų kaina gali siekti nuo kelių iki kelių šimtų eurų. Geros kokybės sekso žaislai  nėra pigūs. Ir nors yra mažiau brangių žaisliuko versijų, tačiau įsigiję pigesnę, negausite to paties malonumo ir pojūčio, kaip įsigiję brangesnę versiją. O tada galite paprasčiausiai nusivilti. Geriausias būdas nuspręsti kiek norite išleisti sekso žaislui yra žinoti sumą, kurią galite tam skirti. Naudotų sekso žaisliukų grąžinti negalima (nekalbame apie garantinius atvejus), todėl prieš pirkdami, nuspręskite kokią sumą galite tam skirti. Taip pat turime paminėti, kad kuo brangesnį žaislą išsirinksite, tuo geresnė bus jo kokybė ir tuo ilgiau jis jums tarnaus. Todėl geriau įsigykite vieną vertingą žaislą, kuris tarnaus jums ilgus metus.

Ar galiu naudoti jį su partneriu?

Šiais laikais sekso prekių pasirinkimas itin platus, todėl nuostabu, kad gyvename tokiame amžiuje ir turime iš ko rinktis. Daugelis žmonių klausia, ar galės įsigytą sekso žaisliuką panaudoti poroje. Ir nors daugybė sekso žaislų nėra sukurti būtent poroms, daugelis jų gali būti naudojami su partneriu. Neprivalote turėti klitorio, kad galėtumėte pasimėgauti vibratoriumi, taip pat neturite turėti penio, kad galėtumėte mėgautis penio žiedu. Sekso žaislai ne tik įneša pikantiškumo į miegamąjį, tačiau jie puikūs ir santykiams!

Ar galiu tapti priklausomas?

Kai kurie žmonės tikrai mano, kad gali tapti priklausomi nuo sekso žaisliukų, tačiau tai visiškas melas! Ir nors klitoris gali priprasti prie vibratoriaus stimuliacijos labiau, nei, sakykime, prie pirštų, tai nereiškia, kad jūsų klitoris taps „priklausomu“. Ir tai taip pat nereiškia, kad daugiau nebegalėsite pajusti orgazmo su partneriu. Svarbiausia keisti masturbacijos technikas. Jūsų klitoris neturi priprasti prie vieno ir to paties vibracijos greičio ar intensyvumo. 

Ar produktas saugus kūnui?

Taigi, taip, šis klausimas taip pat užduodamas itin dažnai. Ir šis klausimas, be abejo, yra vienas svarbiausių. Labai svarbu atkreipti dėmesį į medžiagą, iš kurios pagamintas žaisliukas. Pavyzdžiui, medicininis silikonas yra kūnui ypač saugi medžiaga, jame nėra kenksmingų ftalatų ir ant jo nesikaupia bakterijos.

Kaip jį išjungti?

Daugelyje sekso prekių parduotuvių rasite testerių stalus, ant kurių išrikiuotos populiariausios prekės, todėl galėsite paimti į rankas ir patys pajusti vibracijos intensyvumą, medžiagą ir tekstūrą. Ir, kai kuriais atvejais, klientai tikrai nemoka išjungti žaisliuko. Ir nors šis klausimas toks akivaizdus, tačiau, priklausomai nuo žaisliuko dizaino, kartais išjungimo mygtuką rasti būna tikrai keblu. 

Ar yra kito dydžio ir / ar kitos spalvos?

Kai kuriems spalva tikrai nekelia jokių rūpesčių tol, kol žaisliukas atlieka savo darbą, tačiau yra kam tai ypač svarbus klausimas. Laimei, daugelis sekso žaisliukų gaminami bent kelių spalvų, todėl yra iš ko pasirinkti. O kalbant apie dydį, jei domitės falo imitatoriais ar analiniais kaiščiais, juos taip pat rasite įvairaus dydžio.

Kaip jį valyti ir prižiūrėti?

Yra dvi svarbios priežastys, dėl kurių sekso žaislų priežiūra yra tokia reikalinga: pirmiausia, bakterijos. Net jei jūsų žaisliukas nėra įvedamas į vaginą ar analinę angą, bakterijų vis tiek yra, ypač, jei sekso žaisliukas turėjo sąlytį su kūno skysčiais. Antra, juk norite, kad sekso žaislas tarnautų ilgai! Jei investuojate nemenką sumą pinigų į vibratorių, analinį kaištį ar kitokį žaislą, juk nenorite, kad po kelių mėnesių jis staiga nustotų veikti, tiesa?

Ar galite padėti išrinkti dovaną?

Nepaisant to, kelintą kartą lankotės sekso prekių parduotuvėje, tai tikrai gali bauginti. Juk toks didelis pasirinkimas visiems! Darbuotojai yra tam, kad jums padėtų, todėl niekada nebijokite prašyti pagalbos. Todėl, kai nežinote nuo ko pradėti, darbuotojas užduos jums klausimus, kurie padės išsiaiškinti jūsų poreikį. Būkite atviras ir nesigėdykite. Nepamirškite, kad tai mūsų darbas!  Nėra kvailo klausimo, todėl nesidrovėkite ir klauskite to, ko norite!

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras