Dvigubo įsiskverbimo vibratorius: pirma patirtis

016.jpeg
 
Visada norėjau išmėginti dvigubo įsiskverbimo vibratorių. Atidariusi dėžutę ir išvydusi šį solidžių matmenų gražuolį, kaip mat panorau jį išmėginti. Ne kartą mėginau naudotis dviem vibratoriais vienu metu, tačiau tai nėra patogu. Manau daugelis merginų su manimi sutiks.

Išvaizda

Vibratorius įpakuotas į paprastą peršviečiamą plastikinę dėžutę. Išėmus, žaisliuko medžiaga nepasirodė itin glotni. Vibratoriaus išorė – lyg tikras penis su galvute bei ryškiomis venomis. Apačia yra plati ir smagi paimti į ranką. Analinė vibratoriaus dalis – į viršų mažėjantys burbuliukai. 

Dydis

Man šio vibratoriaus dydis – tobulas, žaisliukas yra 19 cm ilgio, storis apie 3.5 cm. Analinės vibratoriaus dalies ilgis kiek trumpesnis, tačiau pakankamas, 9 – 10 cm. Storis apytikliai nuo pusės centimetro iki centrimetro apačioje.

Mano įspūdžiai

Smalsumo vedama, pirmiausia nusprendžiau išmėginti analinę vibratoriaus dalį. Pasirodo, jog  rutuliukai tobulai tinka analiniam seksui! Pojūčiai buvo nuostabūs. Vibratorius nepaprastai maloniai masažavo išangę ir suteikė nepakartojamų potyrių. Tuomet nusprendžiau pasinaudoti visomis vibratoriaus galimybėmis. Jausmas buvo neapsakomas. Abiejų atšakų dydžiai yra tobulų proporcijų ir nuostabiai atitinka visus poreikius, pasiekti orgazmą nereikėjo daug laiko. 

Visą sekančią dieną svajojau apie nuostabius potyrius ir laukiau vakaro, jog vėl galėčiau pasinaudoti šiuo smagiu dvigubo įsiskverbimo vibratoriumi. Tikrai rekomenduoju įsigyti šį žaisliuką visoms merginoms. Tai – nereali patirtis! Kaina nėra didelė, o malonumas toks, kurio ilgai nepamiršite.

vibratoriai
Daugiau apie vibratorių: Vibratorius "Dviguba jėga" 

Mano vertinimai:
Kokybė: 4 / 5
Smagumas: 5 / 5
Dydis: 5 / 5
Vibracija: 4 / 5  

 

AMŽIUS: 31
SANTYKIŲ STATUSAS: Susituokę
SEKSUALINĖ ORIENTACIJA: Heteroseksualūs
SEX PRAKTIKA: Praktikuoti seksą pradėjome nuo pilnametystės. Vedę 8 metus, taigi praktikos turime pakankamai. 
 

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras