LELO „Hex" prezervatyvai

245.jpg
 
Švedų kompanija LELO, garsėjanti aukštos kokybės ir modernaus dizaino vibratoriais, sukūrė tai, apie ką svajoja daugelis – naujos kartos prezervatyvą, kuris garantuos dar geresnę apsaugą nuo nepageidaujamo nėštumo ar lytiškai plintančių ligų. Į rinką ateina prezervatyvas LELO Hex.

Kuo jis toks ypatingas?  

Kaip rašė internetinis portalas health.com, naujos kartos prezervatyvo kūrėjams buvo svarbu pakeisti ne medžiagą, iš kurios jis yra gaminamas, bet jo struktūrą. LELO įkūrėją Filipą Sedicą įkvėpė grafenas – ploniausia dirbtiniu būdu gauta medžiaga, sudaryta iš vieno sluoksnio anglies atomų, išsidėsčiusių šešiakampėje gardelėje.

Jie neįtikėtinai ploni

LELO Hex prezervatyvai išsiskirs ne tik šiuolaikiška struktūra, bet ir dizainu. Kaip teigia gamintojai,  Hex" prezervatyvai ypač ploni, todėl neteks nerimauti dėl pasikeitusios sekso kokybės. 

lelo hex

Prezervatyvai Lelo „Hex“

Jie sugriaus visus pasiteisinimus

Prezervatyvai yra viena iš geriausių priemonių bandant išvengti lytiškai plintančių ligų. Jūsų partneris kiekvieną kartą nenoriai sutinka naudoti prezervatyvą teisindamasis, kad „tai nužudo malonumą“? Kaip teigia prezervatyvo kūrėjai, dabar jūsų partneris turės labiau pasistengti sukurdamas dar vieną pasiteisinimą, nes LELO Hex ne tik apsaugos nuo LPL, bet ir leis jums pasiekti dar neatrastus malonumo lygius. 

Prezervatyvai iš latekso

Dabar turėtų suklusti lateksui alergiški asmenys – pirmieji prezervatyvai bus gaminami iš latekso, bet gamintojai žada, kad ateityje bus sukurta speciali linija alergiškiems asmenims.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras