Masažo aliejai: kokį rinktis?

248.jpeg
 
Masažo aliejai yra ta priemonė, be kurios tikrai neišsiversite tuo atveju, jei norite savo antrą pusę palepinti puikiu masažu. Masažas, kurio metu naudojamas toks aliejus, suteikia kur kas daugiau malonių pojūčių. Jums belieka tik spręsti, gerai tai ar blogai, tačiau realybė tokia, jog šiandien užsukus į bet kurią internetinę ar įprastą parduotuvę, kurioje yra parduodamos prekės suaugusiems, galima išvysti daugybę pačių įvairiausių masažo aliejų ir netgi daug apie juos žinanti konsultantė negalės patarti, kurį rinktis, tuo atveju, jei patys nežinosite, ko norite.

Kas patinka jums?

Savaime suprantama, jums nebūtina iš anksto tiksliai žinoti, kokio kvapo masažo aliejus reikalingas, tačiau, tuo atveju, jei bent apytikriai  galėsite įvardinti savo norus, galite būti garantuoti, jog pasirinkti bus kur kas lengviau. Na, o jei atkreipsite dėmesį į šią informaciją, suprasti savo norus bus kur kas lengviau.

Vaisių kvapas

Vaisių kvapo aliejai idealiai tiks jaunatviškiems, gaivumą mėgstantiems žmonėms. Gera žinia ta, jog vaisinių masažo aliejų yra ypač daug: apelsinų, obuolių, citrinų, laimo, vynuogių, kokosų, greipfrutų kvapo aliejai sudaro tokį didelį pasirinkimą, jog net ir tuo atveju, jei esate užkietėję vaisių kvapo mėgėjai, kiekvieną kartą rasite kuo nudžiuginti tiek save, tiek partnerį.


masažo aliejus

Masažo aliejus MANGO+MARACUYA"

Uogų kvapas

Manote, jog vaisių kvapo masažo aliejai nėra tie aliejai, kuriais norėtumėte kvepėti? Tokiu atveju yra verta atkreipti dėmesį į tuos aliejus, kurie kvepia uogomis. Braškiniai, avietiniai, vyšniniai aliejai kvepia taip saldžiai, jog tikrai pradžiugins kiekvieną dailiosios lyties atstovę. 

Prieskonių kvapas 

Nenorite nei vaisų, nei uogų, nes esate tikras gurmanas? Tokiu atveju, šio požiūrio derėtų nepamiršti ir renkantis masažo aliejų. Reikia pastebėti, jog vaisiais bei uogomis kvepiantys aliejai, buvo tie aliejai, kurie pradėti gaminti  pirmiausiai, tačiau šių aliejų gamintojai netruko pastebėti, jog tokie kvapai palyginti greitai pabodo, todėl buvo pradėta ieškoti naujų, įdomių sprendimų. Būtent dėl šios priežasties rinkoje pasirodė prieskonių kvapo masažams skirti aliejai. Šios grupės aliejų asortimentą  sudaro vanilės, čili, šokolado, mėtų, cinamono kvapai. Galite net neabejoti – tai pats geriausias pasirinkimas visiems gurmanas.

Kombinuotas kvapas

Jau seniai praėjo tie laikai, kai pakako prieskonių kvapo masažo aliejaus ir šiuo metu norite dar kažko ypatingesnio? Tuomet būtinai atkreipkite dėmes į  kombinuoto kvapo masažo aliejus. Reikia akcentuoti, jog šios grupės masažo aliejų kombinacijų yra labai daug: apelsinų – vanilės, vyšnių – šokolado, cinamono – obuolių, citrinų – braškių, aviečių – laimo. Kiekviena kombinacija turi vis kitokį, unikalų aromatą, tad jums belieka eksperimentuoti tol, kol rasite labiausiai patinkantį. Idėja: atminkite, jog eksperimentuoti galite ne tik užsukę į parduotuvę, bet ir tiesiog savo miegamajame – tiesiog įsigyti keletą buteliukų skirtingų kvapų masažo aliejų ir, maišydami aliejus vienus su kitais, ieškokite pačių geriausių aromatų.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras