Penio pompa: kaip naudoti ir kam jos reikia?

pexels-photo-6376298.jpeg
 
Varpos pompa – nepakeičiamas instrumentas vyriškų žaisliukų arsenale. Vakumo masažas, tai puikus būdas suteikti partnerei daugiau džiaugsmo prailginant ne tik lytinį aktą, bet ir patį penį.

Penio pompos naudojimas padės sustiprinti erekciją, o pats lyties organas, jau po pirmojo vakuminio masažo sesijos, taps ženkliai tvirtesnis, stangresnis, kietesnis ir didesnis!

Kaip veikia vakuminė penio pompa?

Iš tiesų, vakuminė penio pompa veikia panašiu principu kaip ir dulkių siurblys. Varpo pompos pagrindinį principą sudaro siurbimo mechanizmas. Varpos pompą sudaro cilindras (į kurį reikia įkišti varpą) ir tam tikras valdymo mechanizmas. Priklausomai nuo konkrečios penio pompos (mechaninė, elektroninė, vandens ar kt.) yra sukuriamas siurbimo efektas.

Penio pompos naudojimas yra gana paprastas, tačiau tam, kad vakuuminis masažas teiktų maksimalią naudą, svarbu įsidėmėti dar šį bei tą:

  • Jog penio pompa gerai priglustų prie kūno ir pro jos briaunas neprasiskverbtų oras, prieš naudojimą svarbu pompos briaunas sutepti lubrikantu. Tada įkiškite varpą ir ją įjunkite (naudokite mechaniškai). Lubrikantas padės užtikrinti penio pompos sandarumą.
  • Cilindras yra tvirtai priglaudžiamas prie odos ties kirkšnimis. Tada kelis kartus spustelėkite varpos pompos valdymo mechanizmą.
  • Kai iš cilindro bus pašalinamas nereikalingas oras, bus užtikrintas žemas slėgis. Slėgis padidins kraujo spaudimą į varpą ir padidins kraujo pritekėjimą į lyties organus. Toks vakuuminis efektas padės pasiekti tvirtesnę nei įprastai erekciją, o po tokios masažo sesijos penio apimtys padidės, kadangi slėgio pagalba į varpą priplūs net kelis kartus daugiau kraujo nei masturbuojantis ar įprastai susijaudinus.
  • Vakuminio masažo sesija neturėtų trukti ilgiau kaip dvidešimt minučių!
  • Naudodami varpos pompą, oro slėgį didinkite palaipsniui.

Po tokio vakuminio masažo galite nedelsdami pereiti prie lytinio akto. Jeigu turite problemų dėl akto trukmės, jus vargina priešlaikinė ejakuliacija ar tiesiog, nė nebaigus, organas praranda stangrumą, prieš aktą, galite užsidėti ir varpos žiedą.

Kodėl penio pompa?

Daugelis stipriosios lyties atstovų yra tvirtai įsitikinę, jog varpos pompas naudoja tik tie, kurie skundžiasi erekcijos sutrikimais. Taip, tame tiesos yra, tačiau tai nėra vienintelė priežastis, kodėl vyrai pasisako už vakuminį masažą.

Didesnis penis. Yra pačių įvairiausių varpos pompų (rankinių, elektroninių ir netgi vandens). Tad priklausomai nuo kiekvieno vyro individualių poreikių, varpos pompos pagalba galima pasiekti net iki 6 cm ilgesnės varpos efektą!

Tvirta erekcija. Varpos pompos naudojimas ne tik suteikia peniui didesnį stangrumą, bet pats lyties organas tampa jautresnis. Todėl sekso metu įspūdžiai bus dar ryškesni.

Masturbacija. Varpos pompa kuo puikiausiai gali atlikti ir masturbacijos funkciją.

Oralinis seksas. Varpos pompa gali būti naudojama prieš oralinį seksą, tam, kad pojūčiai būtų dar įsimintinesni.

Ligų prevencija. Vyrams, kuriems yra 30 ar daugiau metų, gydytojai rekomenduoja vakuuminį masažą, jog išvengti erekcijos problemų ateityje.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras