Penio žiedas: maksimalus malonumas Jai ir Jam

264.jpeg
 
Iš visų sekso žaislų bene labiausiai paplitę yra vibratoriai, tačiau varpos žiedas taip pat gali užimti garbingą vietą Jūsų sekso žaisliukų kolekcijoje, o svarbiausia - šis išradimas leis mėgautis ilgai trunkančiu ir nepamirštamu seksu.

Kas tai?

Penio žiedas – tai apvalios formos sekso žaisliukas skirtas dėvėti ant penio. Jis gali būti užmaunamas ant varpos arba ant varpos ir sėklidžių, arba tik ant sėklidžių. Pagrindinė žiedo paskirtis - sulaikyti kraujotaką erekcijos metu, kas suteikia galimybę mėgautis ilgiau trunkančiais išdykavimais.

Medžiagos ir savybės

Varpos žiedas gaminamas iš skirtingų medžiagų, tokių kaip guma, silikonas, nailonas ir metalas, o kiekvienas tipas turi savų privalumų bei trūkumų. Metalinis varpos žiedas yra gana kietas, tvirtas ir nelankstus, tačiau būtent todėl jis yra toks mėgiamas tarp vyrų, nes puikiai atlieka savo pagrindinę funkciją - padeda varpai ilgai išlikti standžiai. Vienintelis minusas tas, jog jį gali būti sunkiau užsidėti (nusiimti).Todėl jeigu metalinius žiedus bandote pirmą kartą, pradėkite nuo didžiausio. Guminiai žiedai yra gana universalūs ir tinka bet kokio dydžio varpai, tačiau jie turi būti kruopščiai nuplaunami prieš naudojimą. Būkite ypač atidūs dezinfekuodami šį sekso žaisliuką, ypač jeigu dažnai keičiate partneres. Silikoniniai varpos žiedai turi visus elastingumo privalumus ir  yra labai tamprūs, todėl yra mėgstami tiek tarp patyrusių, tiek tarp sekso žaisliuką norinčių įsigyti naujokų. 

penio ziedas

PENIO ŽIEDAS CHARGED MONARCH (JUODAS)

Varpos žiedų įvairovė

Be abejo, varpos žiedas atlieką tikrai ne vieną funkciją ir gali būti naudojamas ne tik siekiant ilgiau išlaikyti standžią varpą, tačiau turi ir nemažai papildomų funkcijų. Šiandien, itin populiarūs žiedai turintys papildomą prietaisą, skirtą klitorio stimuliacija. Ši funkcija padidins tikimybę pasiekti nepamirštamą orgazmą moteriai, nes vaginalinė ir klitorinė stimuliacija vienu metu ženkliai padidina tikimybę patirti didijį "O". Taip pat rekomenduojame išbandyti vibruojančius varpos žiedus, kurie tuo pačiu gali turėti ir pastarąją funkciją, skirtą klitorio stimuliacijai. Šis derinukas tikrai atneš naujų vėjų į kiekvienos poros miegamąjį.

Svarbu žinoti

Prieš naudodami  penio žiedą nepamirškite naudoti lubrikanto. Procesas taps lengvesnis, o prireikus lengviau galėsite jį nusiimti.
Jei pasirinkote žiedą su klitorio stimuliatoriumi, įsitikinkite, kad žiedas bus pasuktas į reikiamą pusę.
Nenaudokite žiedo ilgiau nei reikia. Rekomenduojama naudojimo trukmė yra 30 minučių. Negalima užmigti su varpos žiedu ar jo dėvėti ne sekso metu, kadangi nuolatinė erekcija gali sukelti rimtų sveikatos problemų.
Jei užsidėję varpos žiedą jaučiate skausmą, tuoj pat jį nusiimkite.
Varpos žiedą taip pat sėkmingai galite naudoti ir  masturbuodamiesi.

Ar naudojate sekso žaisliukus, intymiam gyvenimui paįvairinti?
Ar turite varpos žiedą?
 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras