Penio žiedas: viskas, ką turi žinoti

4(1).jpeg
 
Sekso prekių parduotuvėje šiais laikais rasime visko, kas galėtų pagerinti žmogaus seksualinį gyvenimą. Smagu tai, kad didelė dalis tų prekių yra pakankamai nebrangios, tad tiesiog kviečia išbandyti. Penio žiedas yra vienas iš tokių sekso žaislų, kurį itin lengva naudoti: nusiperki, užsimauni ir mėgaujiesi. Tad jeigu nusprendėte jį išbandyti ir įnešti į savo seksualinį gyvenimą daugiau spalvų, šiame tekste rasite viską, ką reikia žinoti apie penio žiedus.

Kam reikalingas penio žiedas?

Penio žiedas yra tas sekso žaislas, kurį nors kartą turėtų išbandyti kiekvienas. Jis turi net keletą privalumų. Visų pirma, penio žiedas padeda mėgautis seksu ilgiau. Kaip tai veikia? Kai penio žiedas apjuosia varpą, jis šiek tiek pristabdo kraujotaką. Tuomet erekcija tampa tvirtesnė ir laikosi ilgiau. Tai leidžia mėgautis ilgesniu lytiniu aktu be jokių kitų stebuklingų priemonių. Paprasta, tačiau labai efektyvu – galbūt todėl daugelis vyrų taip mėgsta šį sekso žaislą.

penio ziedas

Ejukuliaciją atitolinantis žiedas iš „Fifty Shades of Gray kolekcijos“

Pagalba partnerei

Taip pat džiugina penio žiedų įvairovė, kurios dėka didesnį malonumą gali patirti ir moteris. Vibruojantys penio žiedai sukurti taip, kad sueities metu stimuliuotų ne tik varpą, bet ir moters klitorį. Tad seksas trunka ilgiau ir tampa dar malonesnis abiems. Plius, penio žiedas ne tik padeda vyrams atitolinti orgazmą, bet ir padaro jį daug intensyvesnį, kai jis yra pasiekiamas.

Ar naudoti penio žiedą yra saugu?

Atsakymas labai paprastas – taip. Turbūt daugelis yra girdėję mitą, kad jeigu per ilgai naudosi penio žiedą, nukris varpa. Skamba juokingai ir tokiam rezultatui pasiekti reikėtų nešioti penio žiedą visą parą ir dar ilgiau jo nenuimant, kuomet dėl sutrikusio kraujo tekėjimo gali būti pažeidžiamos ląstelės.

Taip pat daug ką neramina mintis, kad užsidėjus penio žiedą, nebepavyks jo nusiimti. Kad taip neįvyktų, svarbu tinkamai išmatuoti dydį. Visų žiedų išmatavimai dažniausiai būna parašyti prekės aprašyme, tad jums belieka išmatuoti savo varpos apimtį. Tai galite padaryti labai paprastai: virvele apjuoskite varpos dalį prie gaktikaulio, o tuomet išmatuokite virvutės ilgį liniuote. Taip pat nereikėtų nerimauti ir dėl to, kad dažniausiai penio žiedai yra pagaminti iš medžiagų, kurias lengva perkirpti ir kurios gana lengvai tempiasi, tad bijoti nėra ko. Penio žiedą naudojant tik sekso metu tikrai nieko blogo nenutiks. Tačiau jeigu jaučiate nemalonų tempimą ar kitokius nemalonius simptomus, penio žiedo naudoti nereikėtų. 

Penio žiedas: kaip išsirinkti?

Rinktis penio žiedą — labai įdomi patirtis, nes tik pradėjus nardyti tuose vandenyse, pastebėsite, kiek daug skirtingų variantų galima rasti. Patys populiariausi yra paprasti, lankstūs penio žiedai. Paprastai jie pagaminti iš silikono, kartais iš gumos. Dažniausiai tokie penio žiedai yra pigesni už kitus, tad tai yra puikus pasirinkimas pirmam kartui. Jį naudojant galima prailginti lytinį aktą ir vyrui patirti intensyvesnį orgazmą nei paprastai.

Vibruojantys žiedai

Vibruojantys penio žiedai itin populiarūs tarp porų, kadangi vienu metu stimuliuoja tiek penį, tiek klitorį. Pirmą kartą naudojant tokį penio žiedą gali atrodyti, kad pojūčių netgi per daug, tad rekomenduojama nepradėti nuo pačių aukščiausių vibracijos režimų – intensyvumas gali netgi atbaidyti. Tačiau tinkamas vibruojančio penio žiedo naudojimas gali atnešti labai daug malonių patirčių.

vibruojantis penio žiedas

Vibruojantis žiedas „Padūkęs zuikis“

Užveržėjai

Taip pat populiarus variantas yra penio užveržėjai. Jie pigūs, reguliuojami, tad „neprašausite“ nei su dydžiu, nei su suveržimo stiprumu. Lengva naudoti, o ir funkciją jie puikiai atlieka – jį naudojant galima ilgiau mėgautis visais kūniškais malonumais.

Kaip užsidėti penio žiedą?

Jeigu įsigijote netamprų penio žiedą, lengviausia jį užsidėti su šiek tiek lubrikanto (geriausiai tinka vandens pagrindo lubrikantas). Jeigu žiedas yra tamprus, lubrikanto galima ir nenaudoti – tokiu būdu jis laikysis tvirčiau ir nenuslys. Užveržėjus užsidėti lengviausia – tiesiog apjuoskite jį aplink arčiausiai gaktikaulio esančią varpos dalį ir suveržkite tol, kol jis tvirtai priglus. Persistengti nereikia – veržkite tiek, kiek atrodys patogu.

Kur galima naudoti penio žiedą?

Visų pirma, turbūt pats akivaizdžiausias atsakymas yra – sekso su partnere (-iu) metu. Naudojant paprastą penio žiedą nereikia sukti galvos nei dėl pozų, nei dėl greičių – viskas vyksta įprastai, tiesiog ilgiau ir maloniau. Naudojant vibruojantį penio žiedą reikėtų pagalvoti apie du dalykus: sekso pozą ir įsiskverbimo greitį. Kadangi vibracijos yra malonios abiems partneriams, svarbu niekur neskubėti, kad tomis vibracijomis galėtų pasimėgauti ir moteris. Lėtų judesių dėka žiedas stimuliuos ir klitorį, o judant greitai tų vibracijų moteris beveik nepajus. Taip pat, jeigu penio žiedas yra su didesniu atsikišimu, skirtu būtent klitorio stimuliacijai, geriausia yra rinktis pozą, kai moteris yra viršuje. Tuomet abu galėsite „išspausti“ iš žiedo viską, kas geriausia. Vibruojančius penio žiedus galima naudoti ir masturbacijos metu. Užsimaukite jį ant pirštų ir mėgaukitės. Kadangi šiaip penio žiedai tam nesukurti, būkite atsargūs, nespauskite per stipriai.

Saugiai naudojami penio žiedai gali atnešti labai daug smagių naujovių į jūsų seksualinį gyvenimą, tad jeigu visada dvejojote, ar verta išbandyti – šiandien yra jūsų proga tas dvejones nustumti į šalį ir išsirinkti sau tinkamiausią penio žiedą.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras