Sqweel - autentiškas oralinio sekso žaisliukas moterims

yay-37142-digital_1409428645_670x0(1).jpg
 
Vibratorius, dildo ar vyrišką pasididžiavimą primenantys daiktai gali seksualiai patenkinti moterį ir atlikti varpos funkciją. Tačiau ne paslaptis, kad moterys ne mažiau mėgsta ir oralinį seksą , kada partneris liežuviu pamalonina jos klitorį. O ką daryti jeigu patirti šio malonumo neįmanoma, nes šalia nėra to, kas galėtų suteikti tokią palaimą?

Šiuo atveju sekso industrija taip pat turi ką pasiūlyti. Patirkite oralinio sekso džiaugsmą su Sqweel oralinio tipo vibratoriumi moterims. Šį daikčiuką išrado anglų kompanija Sqweel ir šis oralinis vibratorius greit įgijo populiarumą  tarp moterų Europoje ir visame pasaulyje. Jis kompaktiškas, atsparus vandeniui, jį paprasta įkrauti ir galima nešiotis tiesiog rankinėje. 
 

Paskirtis ir veikimo principas

Sqweel yra nedidelis (7,5 cm ilgio ir 4,5 cm pločio) ir kompaktiškas klitorio stimuliatorius, kuris skirtas pakeisti tikrą oralinį seksą - kunilingą. Dešimt minkštų silikoninių šerelių sukasi liečiant ir stimuliuojant klitorį , o šio žaislo forma primenanti ventiliatorių, leidžia patirti užplūstančias oro bangas. Tai leidžia pajausti autentiškus pojūčius, kada kunilingą daro vyras ir yra juntamas jo alsavimas.


Galbūt dievinate jausti šiltus jo lūpų prisilietimus intymioje zonoje? Tada masturbuojantis rekomenduojama žaisliuką naudoti kartu su šildančiu lubrikantu. O aštresnių ar neatrastų pojūčių geidžiančioms moterims vertėtų išmėginti oralinį vibratorių kartu su šaldančiais lubrikantais arba specialiais kremais, kurie pagerina kraujotaką ir sukelia intensyvesnius pojūčius oralinio sekso metu ar mastubruojantis. 


Medžiaga

Sqweel “liežuvėlių” medžiaga yra lygios tekstūros ir maloni liesti. Medicininio silikono šereliai yra pagaminti iš aukštos kokybės silikono ir yra hipoalerginiai. Platsmasinė dalis taip pat pagaminta iš saugaus ir patvaraus plastiko, kuris nesukelia alergijų, jame nėra ftalatų, toksinų ar kitų kenksmingų medžiagų.


Forma, dizainas ir ergonomika

Vibratoriaus forma yra aptakių formų, o pats žaisliukas  - kompaktiškas ir tikrai tilps į moterišką rankinę. Tačiau svarbu pažymėti, kad prie šio žaisliuko formos teks prisitaikyti. Pirmųjų kartų naudojimo metu, gali atrodyti, kad vibratorių yra sudėtinga laikyti. Tačiau nesijaudinkite, jau po trečio ar ketvirto karto visus nepatogumus pamiršite ir greit priprasite prie šio naujo oralinio žaislo. Sqweel yra ergonomiškas, o visi funkcijas lengvai galėsite reguliuoti paspaudus reikiamą mygtuką, kuris yra tiesiai po ranka. 

Sqweel įkūnija klasiką ir tradicijas, todėl galite rinktis juodos ar baltos spalvos oralinį vibratorių.
 

Funkcionalumas

Šis oralinis žaisliukas veikia labai paprastu principu. Tiesiog pasirinkite norimą sukimosi greitį iš trijų galimų, paspaudžiant mygtuką. Intensyvesnis ar lėtesnis “liežuvėlių” sukimosi greitis suteiks jaudinančių potyrių kiekvienai moteriai. Tačiau atminkite, kad stipresnis oralinio vibratoriaus prispaudimas prie vaginos gali šiek tiek sulėtinti žaisliuko sukimosi greitį.
 

Žaislo įkrovimas

Oralinį vibratorių Sqweel yra paprasta įkrauti naudojant USB jungtį. Tereikia žaislą prijungti prie kompiuterio arba specialaus įkrovimui skirto adapterio.  Įkrovimo trukmė - dvi valandos, o vibratorius veikia apie vieną valandą. Nenaudokite sekso žaisliuko, kada jis kraunasi.


Priežiūra

Kaip ir daugelį sekso žaisliukų, šį oralinį vibratorių galite nuprausti tiesiog po tekančiu vandeniu. Tačiau visada geriausia rinktis tam skirtas priemones žaislų dezinfekavimui. 

Taip pat rekomenduojama turėti tam skirtą vietą šiam žaislui. Sqweel laikykite mažoje uždaroje dėžutėje. Taip išvengsite dulkių patekimo į sunkiau prieinamas vietas. Naudodami šį vibratorių taip pat nepamirškite ir lubrikanto. Rekomenduojama naudoti vandens pagrindo lubrikantą.


Sekso žaislų būna pačių įvairiausių, o jų paskirtis - patenkinti tam tikrus seksualinius poreikius. Įsiskverbimas tikrai ne vienintelis dalykas, ko trokšta moterys. Nemaža dalis damų greičiau ir lengviau pasiekia orgazmą stimuliuojant klitorį. Leiskite patirti sau šį neapsakomą malonumą ir mėgaukitės geidžiamiausiais žaidimais tada, kada to tiesiog užsigeisite!www.suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras