Strap on: paskirtis, konstrukcijos, istorija

pexels-kamaji-ogino-5065876.jpg
 
Šiandien jau, ko gero, nieko nebestebina tokie sekso žaisliukai kaip metaliniai ar pūkuoti antrankiai, o galbūt odiniai botagėliai, tačiau reikia pastebėti, jog tokių žaisliukų gamintojai siūlo ne tik naujoves, bet ir suteikia puikią progą įsigyti to, kas jau seniai pamiršta. Vienas iš tokių reikmenų yra strap on. Daugelis išgirdę tokį įmantrų prekės pavadinimą gali pagalvoti, jog tai yra kažkas naujo, tačiau skyrę bent kelias minutes šiam straipsniui bei sužinoję apie šio žaisliuko paskirtį, konstrukcijas, o taip pat susipažinę su istoriniais faktais, suprasite, jog tai nėra jokia naujovė, o atgaivinta tai, kas sena. Tad apie viską nuo pradžių.

Tiesa, prieš pradedant kalbėti apie šio žaisliuko paskirtį, reikia pasakyti, jog šis žodis yra kilęs iš anglų kalbos. Strap on – tai ne kas kitas, o falo imitatorius, kuris gali būti pagamintas iš pačių įvairiausių medžiagų – plastiko, stiklo ar silikono. Reikia pabrėžti, jog kiekviena medžiaga turi tam tikrų privalumų bei trūkumų, todėl, jei nusprendėte, jog jūsų miegamajame kaip tik trūksta šio žaisliuko, prieš įsigydami nepatingėkite paieškoti informacijos apie tai, iš kokios medžiagos pagamintas strap on labiausiai tiktų jūsų atžvilgiu.

Bene vienas svarbiausių dalykų, kurį reikia paminėti kalbant apie šį žaisliuką, yra tas, jog jie yra universalūs, moteriški bei vyriški. Universalieji falo imitatoriai kuo puikiausiai tiks heteroseksualioms poroms, kurios nori apsikeisti vaidmenimis. Moteriški straponai yra skirti vaginalinei bei analinei stimuliacijai sukelti, tuo tarpu vyriški straponai sukelia analinę stimuliaciją bei yra tvirtinami specialiais dirželiais. Taigi, falo imitatoriaus paskirtis yra viena svarbiausių dalykų, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį perkant tokią prekę. Vis dėlto, reikia paminėti ir tai, jog nepriklausomai nuo to, kokį strap on planuojate įsigyti, yra dar keliones priemonės, kurios tiesiog neatsiejamos nuo šio žaisliuko. Tai – lubrikantai bei antibakterinis valiklis. Teisingas parinktas lubrikantas garantuos kur kas lengvesnį slydimą, tuo tarpu be antibakterinio valiklio tokie žaidimai yra tiesiog neįsivaizduojami – būtent ši priemonė garantuos visišką švarą bei saugumą. Taigi, šias dvi papildomas priemones reikėtų įsigyti kartu su strap on.

Jau sužinojome, kokie gali būti šie sekso žaisliukai pagal paskirtį, tačiau riekia pastebėti, jog jų įvairovė yra išties labai didelė, todėl būtina pakalbėti ne tik paskirtį, bet ir apie kitus veiksnius. Tai – ilgis, plotis, spalvų įvairovė. Kalbant apie šių prietaisų plotį, reikia pastebėti, jog patys populiariausi yra 18 cm ilgio, 3 - 4 cm pločio falo imitatoriai, tuo tarpu spalvos gali būti pačios įvairiausios – pradedant ryškiai rožine ar žydra ir užbaigiant krištolo skaidrumo.

Na, o dabar – pats metas sužinoti keletą svarbių dalykų apie šių gaminių konstrukcijas. Moteriški straponai nėra tvirtinami specialiais dirželiais, tuo tarpu vyriški straponai gali būti pritvirtinami specialiais dirželiais.

Kaip matyti, šiuo įmantriu žodžiu yra vadinami įprasti falo imitatoriai, kurių paskirtis – sukelti vaginalinę ar analinę stimuliacija. Ši prekė turėtų būti įsigyjama kartu su lubrikantu bei antibakteriniu valikliu. Drąsiai galima teigti, jog šios rūšies sekso žaisliukas yra labai universalus - kuo puikiausiai tinka tiek moterims, tiek vyrams, tiek heteroseksualioms, tiek homoseksualioms poroms.

Na, o sužinojus, kam yra skirtas šis gaminys, o taip pat susipažinus su konstrukcijomis, pats metas susipažinti ir su istorijos ištakomis. Jau kalbėjome apie tai, jog daugelis, išgirdę tokį įmantrų pavadinimą, gali pagalvoti, jog yra kalbama apie modernią 21 amžiaus naujovę, tačiau tereikia susipažinti su keliomis istorinėmis detalėmis ir kaip mat suprasite, jog tai – toli gražu ne naujovė. Pasirodo, jog pirmieji strap on išrasti dar tada, kai moterys mieliau rinkdavosi seksą su moterimis, o vyrai būdavo reikalinga tik tam, kad būtų pradėta nauja gyvybė. Natūralu, jog tokiu atveju buvo ieškoma sprendimų, kuris patenkintų dailiosios lyties atstoves. Savaime suprantama, šie žaisliukai anuomet gerokai skyrėsi nuo tų, kuriuos dabar galima įsigyti bet kurioje įprastoje ar internetinėje sekso prekių parduotuvėje – anuometiniai straponai buvo gaminami iš medienos, įvairių metalo liejinių. Belieka tik spėlioti, ar metalinius bei medinius straponus buvo taip pat malonu naudoti, kaip ir šiuolaikinius.

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras