Valentino dienos dovanos

pexels-photo-6478782.jpeg
 
Jeigu šią Valentino dieną sutiksi kartu su partneriu (-e) ir neteks vakaro praleisti vienam (-ai) ant sofos valgant traškučius ir žiūrint romantinį filmą (ir šiek tiek ašarojant, žinoma), tuomet tikriausiai teks kaip reikiant pasukti galvą renkant dovaną. Žinoma, ši diena jokiu būdu nesisuka vien aplink dovanas – meilė, intymumas ir geros emocijos yra tai, kas šią dieną svarbu. Tad, jeigu ieškote dovanos, kuri apimtų visas šias sritis, paruošėme keletą puikių pasiūlymų.

Valentino dienos dovanos JAM

Rinkti dovanas vyrams nėra pati lengviausia užduotis – jie retai išduoda, ko iš tikrųjų nori arba tikina, kad dovanų jiems nereikia – užteks tiesiog dėmesio ir buvimo kartu. Vis dėlto, visi žinome, kad dovanos džiugina visus, tad išrinkome keletą idėjų vyrų dovanoms. 

Penio žiedas

Jeigu tavo partneris niekada nėra naudojęs penio žiedo, ši dovana jam tikrai tiks ir patiks. Nesvarbu, kokį nuspręsi dovanoti, vibruojantį ar įprastą, šis žaisliukas kaip reikiant pagerins jo seksualinį gyvenimą. Penio žiedas veikia taip: tvirtai apjuosdamas penį, pristabdo kraujotaką, tad erekcija tampa tvirtesnė ir tokia išlieka ilgesnį laiko tarpą. Tad jį dėvint galima mėgautis ilgesniu lytiniu aktu ir intensyvesniu orgazmu nei įprasta.

penio žiedas

Penio žiedas „Powerful One“

Vibruojantis penio žiedas daug naujų pojūčių padovanos ir partnerei – vibracijos stimuliuos klitorį ir padės greičiau pasiekti orgazmą. Argi ne puiki dovana Valentino dienos proga? Apsidairyk po skirtingas penio žiedų kategorijas ČIA.

Masturbatorius

Masturbatorius yra puikus žaisliukas norintiems artimiau pažinti savo kūną ir išmokti geriau valdyti ejakuliaciją. Būtent masturbatorių rekomenduojama naudoti treniruotėms, kurių tikslas – kuo labiau atitolinti ejakuliaciją, kad būtų galima mėgautis ilgesniu lytiniu aktu.

masturbatorius

Masturbatorius „Satisfyer Men Vibration“

Be to, masturbatorius yra tikra naujų pojūčių bomba. Skirtingos formos, vibracijų režimų gausa ir kitokios įdomios funkcijos leis mėgautis tokiais orgazmais, kokie net ir sapnuote nesisapnavo. Masturbatorių išrink ČIA.

Valentino dienos dovanos JAI

Valentino diena yra puiki proga skirti daugiau dėmesio vienas kito malonumui. Dažna priežastis, kodėl moteriai sunku patirti orgazmą sekso su partneriu metu yra ta, kad ji nežino, kas tiksliai jai patinka. O sužinoti galima tik vienu būdu – tyrinėjant! Kokios dovanos gali padėti tai padaryti?

Rinkinys jos malonumui

Geriausia dovana norinčioms atrasti kuo daugiau skirtingų malonumų yra sekso žaislų rinkiniai. Kiekvienas rinkinys yra skirtingas, tačiau visuose yra daugiau nei viena sekso prekė. Vibratoriai, lubrikantai, BDSM aksesuarai ir kiti smagūs dalykai vienoje dėžutėje! Visa tai padės sužadinti erotines fantazijas, atrasti jautriausias erogenines zonas ir išbandyti kažką naujo! Rinkinių ieškok ČIA.

rinkinys

Sekso žaislų rinkinys „Anos paslaptis“

Vibratorius arba dildo G taško paieškoms

Visi esame girdėję apie paslaptingąjį G tašką ir orgazmus, kuriuos jis gali padovanoti. Girdėti apie tai yra viena, tačiau pajusti – visai kas kita. Padovanok savo partnerei galimybę atrasti neįtikėtiną malonumą su būtent šioms paieškoms sukurtu vibratoriumi arba dildo.

g taškas, vibratorius

Vibratorius „Sassy“

Iš kitų sekso žaislų jie išsiskiria lenkta savo forma ir didesnį paviršiaus plotą turinčia galvute. Taip pat prigriebk ir lubrikanto buteliuką – jis tikrai pravers ieškant didžiojo malonumo. Kad G taško stimuliacija būtų sėkminga, moteris turi būti labai susijaudinusi, tad papildoma drėgmė tikrai padidins šansus atrasti tą stebuklingą tašką.

Valentino dienos dovanos jums abiem

Kadangi Valentino dieną švęsite dviese, puiki idėja yra pasidovanoti dovaną, skirtą jums abiem. Kas tai galėtų būti?

Sekso žaislas poroms

Ar gali būti geresnė proga pasidovanoti sau sekso žaislą nei Valentino diena? Tą ypatingą naktį visuomet norisi kažkokių išskirtinių pramogų – daugiau aistros, daugiau intymumo ir erotikos. Jeigu taip jautiesi ir tu, sekso žaislas poroms yra puikus įrankis šių norų įgyvendinimui.

vibratorius poroms

Porų vibratorius „Double Love“

Išsirink iš skirtingų modelių, turinčių skirtingas funkcijas, valdymą, naudojimo būdą. Jeigu dar neteko rinktis sekso žaislo poroms, iš pradžių tikrai gali apsisukti galva. Patariame išsiaiškinti, ko tiksliai norite. Ar žaisliukas turėtų būti valdomas mygtukais, ar telefono programėle? Ar jį reikia laikyti rankomis, ar vibratorius laikosi pats ir sekso metu nereikia rūpintis, kur jį padėti? 

Kai atsakysite sau į šiuos ir kitus panašius klausimus, galėsite pasinerti į vibratoriaus paiešką!

Linkime jūsų porai romantiškų švenčių ir daug intymumo – tegul meilė ir aistra šį ypatingą laikotarpį liejasi laisvai!

 
 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras