Valentino idėjos Jam ir Jai

shutterstock-529070848.jpg
 
2 komentarai
Iki Valentino dienos liko vos kelios dienos! Ar jau esate paruošę šį tą intriguojančio, seksualaus, begėdiškai drąsaus, linksmo bei mielo? Jei ne, siūlome nustebinti savo antrąją pusę malonia staigmenėle, nuteiksiančia tiek jus, tiek jūsų mylimą žmogų išskirtinai įdomiems Vasario 14 – osios eksperimentams!

Romantikos ištroškusioms porelėms

Daugelis vyrų ir moterų svajoja apie jausmingus, glotnius ir šiltus antrosios pusės prisilietimus bei jausmingą atmosferą. Paverskite judviejų  Meilės vakarą ypatingu ir padovanokite savo Valentinui šildantį  erotinį masažą.  Miegamajame uždekite žvakę, pripildytą vaistinių žolelių afrodiziakais. Lai natūralūs geismą žadinantys aromatai pripildo  jūsų kambarį aistra  ir noru. Po 15 - 20 minučių žvakę užpūskite  ir skystą, šiltą masažo aliejų pilkite tiesiai ant mylimojo odos arba į delną. Nesijaudinkite, aliejus bus reikiamos temperatūros ir nebus per kraštas, tačiau kaip reikiant įkaitins Jūsų Valentiną!

Aistros lašiukai  arba tabletės

Afrodiziakų panaudojimas gali būti labai platus. Jeigu jūsų nežavi erotinio masažo idėja  ir norite greito efekto iš vidaus, tada vertėtų pasirinkti geriamus papildus arba aistros lašiukus. Tablečių pavidalo ar skysti  afrodiziakai ne tik sužadins lytinį potraukį, bet padės išsaugoti seksualinę energiją ilgesnį laiką, suteiks pajėgumo ir nuteiks jus aistringam nuotykiui. Prieš renkantis geismo piliules ar lašiukus, atkreipkite dėmesį kam jie skirti, vyrams ar moterims! Taip pat atidžiai skaitykite vartojimo instrukciją!

Seksualių drabužėlių nusimetimas

Ar žinojote, kad viena populiariausių Lietuvių erotinių fantazijų, tai mylimojo arba mylimosios striptizas? Kodėl nesuteikus tokios palaimos savo antrosios pusės akims. Nebijokite, iš Jūsų tikrai nesitikima, jog darbą atliksite kaip  profesionali striptizo šokėja ar šokėjas. Jums reikės vos  kelių dalykų: 1. Patraukli  ir seksuali  apranga (pageidautina, kad ją sudarytų bent penkios sudedamosios dalys), 2. Lėta ir seksuali muzika 3. Tinkamas nusiteikimas.  Jeigu vis vieną nežinote nuo ko pradėti šokti viliotinį, naudingų video  pamokėlių galite rasti  youtube. Taip pat naudingų striptizo patarimų galite rasti straipsniuose internete. Visų svarbiausia, kad šiam žingsniui nepritrūktų noro ir ryžto!

Penio žiedas jam – palaima abiems 

Penio žiedas , antgalis arba užveržėjas yra skirtas erekcijai sustiprinti ir lytiniam aktui prailginti. Jūs tikriausiai norite, jog jūsų Valentino naktis tęstųsi kuo ilgiau, tad šiam jūsų norui išsipildyti kuo puikiausiai padės penio žiedai. Tačiau tai dar ne viskas, daugelis tokių žiedelių gali pasigirti papildomomis funkcijomis. Vieni vibruoja ir papildomai stimuliuoja klitorį, sėklides ar analinę zoną. Tai vienas paprasčiausių ir ekonomiškiausių būdų paįvairinti seksą!

penio žiedas

Penio žiedas „Ohare“

50 pilkų atspalvių Jūsų miegamajame

Šis prieštaringai vertinamas meilės romanas, gal ir ne pats puikiausias grubesnės erotikos pavyzdys, tačiau niekas jums  nesiūlo kopijuoti „50 pilkų atspalvių“ scenarijaus. Bet  jei jaučiate potraukį ne tik švelniems ir romantiškiems veiksmams, vertėtų  išbandyti šį tą grubesnio ir tamsesnio. Jūsų slaptas fantazijas kuo puikiausiai padės išpildyti pilkų atspalvių ar kitas BDSM rinkinukas, skirtas porelėms. Nenumokite ranka į Meilės dieną ir padovanokite sau ir savo antrajai pusei  galimybę patirti tai, apie ką ilgai svajojote, tačiau nedrįsote to  pasakyti!

 
fantazijos
Komentarai (2)
Valentino diena reik svest su zmona ir nereiks jokiu meiluziu
Kodel vyrai turedami meiluzes nepalieka zmonu
Naujas komentaras