Vibratorius sekso metu – patarimai

images(8).jpg
 
15 komentarai
Anksčiau buvo manoma, jog jeigu moteris sekso metu išsitrauktų vibratorių – vaikinas bėgtų neatsigręždamas. Laimei, tai netiesa.

Daugybė stipriosios lyties atstovų šiandien yra atviri jaudinantiems pojūčiams, kuriuos gali dovanoti šis nepaprastas žaisliukas.

Kaip jį panaudoti sekso metu? Duosime Jums keletą patarimų.

Pradėkite žaisti vibratoriumi anksčiau nei apnuoginsite partnerį

Pasidėkite nuostabųjį žaisliuką ant lovos, įjunkite jį, tuomet priglauskite prie vyro. Pradėkite nuo kelių, judėkite aukštyn prie šlaunų ir pradėkite vedžioti vibratoriumi per partnerio kelnaites. Tai padės vaikinui labiau atsipalaiduoti ir patogiau jaustis sekso metu.

Pradėkite nuo lėčiausio režimo, taip pat pasinaudokite patarimu pirma pažaisti su savo speneliais, tada ir su mylimojo. Pasukiokite vibratorių aplink savo spenelius, krūtis – taip „įkaitinsite“ partnerį. Žaisdama su partneriu, vibratorių kartas nuo karto pakeiskite savo lūpomis. Galų gale, galite tiesiog vibratoriaus pagalba glamonėti vienas kitą pakaitomis.

Įjunkite maksimalų galingumą (vaikino varpa ne tokia jautri, tad jam tai patiks). Judėkite su vibratorium aukštyn žemyn per visą partnerio pasididžiavimą – tokia stimuliacija sujaudins vyrą iki virpėjimo.

Oralinio sekso metu, laikykite vibratorių prie vieno savo žando – šlapia, virpanti burna nustebins ir dar labiau sujaudins partnerį.

Grįžkite prie silpnojo režimo ir įsidėkite vibratorių į kelnaites, mėgaukitės ir lieskitės prie vyro. Taip pat nepamirškite puikųjį žaisliuką panaudoti stimuliuojant partnerio sėklides, ypač tuomet, kai rankomis žaidžiate su jo pasididžiavimu. Sėklidės – iš tiesų labai jautrios, tad silpnasis režimas bus puikiausia išeitis.

Kai vyras jus tenkina liežuviu, paprašykite kartas nuo karto įeiti ir vibratoriumi, svarbiausia – kad žaisliukas judėtų link bambos. Vaikino glamonės ir vibratoriaus virpesiai leis jums pajusti G-taško stimuliacijos malonumus.Tokį intensyvų orgazmą, ko gero, galima pasiekti tik tokiu būdu...

Suteikite vyrui absoliučią kontrolę, leiskite naudoti vibratorių ir lytinio akto metu.  Yra poza, tobulai tinkanti tokiam žaidimui: vyras guli ant nugaros, atsigulkite viršuje taip, kad jūsų nugara liestų jo krūtinės ląstą. Partneris ne tik galės grožėtis, bet ir vibratoriumi žaisti su jūsų krūtimis ir net... klitoriumi.

Jo tarpvietė – mažas lopinėlis odos tarp sėklidžių ir išangės – be galo jautri vieta. Išsirinkusi mažą, kiaušinio formos vibratoriaus modelį stimuliuokite partnerio tarpvietę būdama viršuje. Sėdėdama raitomis pridėkite vibratorių ir... padvigubinkite malonumą.

Jei vyras drovisi ar nesiryžta, iš pradžių išbandykite vibruojantį penio žiedą. Tai silikoninis ar kitos medžiagos žiedas, uždedamas ant varpos sekso metu. Lengvas pulsavimas suteiks malonių pojūčių, tik būkite atsargus – nedėkite žiedo ant varpos galiuko, nes tai gali pažeisti klitorių.

Svarbiausia, kad vibratoriai yra labai įvairūs, nuo klasikinių iki pačių įmantriausių ar galingiausių. Visada galite pradėti nuo pigesnių, o paskui pasinerti ir į brangesnių vibratorių suteikiamus malonumus. 

Suaugusiems.lt

Ar naudojate sekso žaislus sekso metu?
 
fantazijos
Komentarai (15)
man vibratorius nuostabu , super ... ir as kol neisbandziau buvau skeptike
sekso ivairove yra gerai, aisku, dazniausiai zodis vibratorius siejasi su naturalios penio formos ir spalvos gumos ar plastiko gabalu, tai kiti vyrai nenori jog prie ju liestusi kitas penis, kad ir netikras. taciau yra vienas bet - vibratoriu yra visokiu, kurie absoliuciai neprimena peniu, ivairiu spalvu ir paskirciu. galu gale, porai tinka ne tik vibratoriai, bet ir akiu raisciai, panciai, varpu ziedai, botageliai, spaustukai speneliams, kaisciai ir t.t., kurie tik sustiprina antros puses teikiama malonuma
Kol mano partneris man suteikia orgazma be vibratoriaus pagalbos - sis daikciukas i musu lova kelio neras ! O toliau bus matyti... niekada nesakau niekada :P
nekliedekit :D
o man patinka zaist su vibriku,ypac kai tai stebi vyras.....:) juk vibriku yra tokiu originaliu...mmmmmm......:)orgazmas garantuotas...:)
Mylekites,vibruokites i sveikata:)
Nuo to laiko, kai nusipirkom pirmąjį vibratorių, jau savo "kolekciją" esame papildę ne vienu žaisliuku - skirtingų dydžių, skirtingų formų ir t.t....
Labai smagu priimti žaisliukus į savo sekso žaidimus, ir tikrai ne tik į lovą :DD

to Extazy - tikrai virbratoriai niekada neatstos vyro, nebent kai vyro nėra šalia :DDD
Toma =DDD uzskaitau =D
nieko nesupratau :D
Vienintelis dalykas, dėl kurio vibratoriai vis dar nepakeicia vyru yra tas, kad jie negali nupjauti zoles :)
Kol neišbandėm - buvom skeptikai. Dabar - kuo toliau, tuo dažniau jį priimam į savo lovą :))
jie neatstoja vyro, jie yra geriau uz vyra =D
extazy vyro niekada vibratorius neatstos :) o siaip tai cia raso ziaurias pievas :D
vybrikas geriausia sexo metu kokiu suniuku ar pan ir moeris dar pasizaidzia. orgazmas 100%
Tikiuosi vaikinas padovanos per valentino dieną mum žaisliuką..mm:)
bijau isileist vibratoriu, nes girdejau, akd jie atstoja vyra :P
Naujas komentaras