Erotinio masažo ABC (VI)

gettyimages-625489292_0(1).jpg
 
5 komentarai
Penio masažas, dažniausiai priskiriamas masturbacijai, gali būti puikus būdas pamaloninti stipriosios lyties atstovą ir net suteikti jam orgazmą.

Žinoma, partneris tai gali padaryti pats... tačiau moters prisilietimai – be abejonės kur kas labiau jaudinantys!Jeigu norite suteikti dar didesnį malonumą – šį masažą galite derinti su analiniu masažu pirštais ar oraline stimuliacija. Taigi, pateikiame jums visą eilę erotinio penio masažo technikų. Beje, nors tai nėra būtina, paprasčiau ir maloniau bus jei naudosite lubrikantą.

Spaudimas

Viena ranka atsmaukite apyvarpę į viršų – link ten, kur prasideda penis. Pirštais apjuoskite tą vietą (penio žiedo imitacija).  Kita ranka švelniai ir ritmiškai spustelėkite įvairius taškus išilgai penio, kartu spaudžiant ir tą pačią vietą kitoje pasididžiavimo pusėje. Vos suspaudus iš abiejų pusių turėtumėte nedelsiant atitraukti pirštus ir galite lėtai glamonėdama pereiti prie kito taško. Galite greitinti ir lėtinti spaudimo tempą, svarbiausia stebėti partnerio reakciją.

Ugnis

Trinkite penį tarp delnų taip, kaip trintumėte du pagaliukus, siekdami užkurti ugnį. Beje, nepamirškite daugybės lubrikanto ar aliejuko.

Varpos galvutės masažas

Partnerio penį laikykite vienoje rankoje (taip, kad galvutė būtų pakelta). Kitą ranką gausiai ištepkite lubrikantu ar aliejuku ir ja lėtai, švelniai masažuokite varpos galvutę. Kartas nuo karto pakeiskite rankos judėjimo kryptį ar judesių greitį.

Sukimas ir šauksmas

Viena ranka odelę atsmaukite iki penio pagrindo. Kita ranka draugo pasididžiavimu judėkite spirale/zigzagais. Tai padaryti galite naudodami nykštį bei didįjį pirštą ar net viso delno suspaudimus.

Priekalo mostas

Viena ranka lengvai, bet kiek grubiau nei visada, pradėkite judėti penio viršūnėle. Tuomet mostelėkite pasididžiavimą link partnerio sėdmenų. Kai penis palies sėdmenis, lengvai jį paleiskite. Po kurio laiko glamonių, kita ranka pakartokite tą patį. Neįprastas ir tikrai nepaprastas malonumas garantuotas!

Knygų atramėlė

Rankomis suspauskite partnerio penį iš abiejų pusių (rankos turi sudaryti panašią poziciją, kaip knygų atramėlės). Stipriai suspauskite varpą, atleiskite ir judėkite aukštyn-žemyn. Kartas nuo karto pabandykite judėti neatleidžiant pasididžiavimo.

Durų rankenos bumbulas

Pasukite stipriosios lyties atstovo penio galvutę taip, kaip tai darytumėte bandydama atidaryti labai slidžią durų rankeną (tą su bumbulu). Pasukite į kitą pusę, tuomet pakartokite iš naujo. Beje, malonumą padvigubinti galite kita ranka kartas nuo karto atsmaukdama apyvarpę aukštyn-žemyn.

Dvigubi kerai

Rankas išsitepkite lubrikantu ir apglėbkite jomis partnerio penį. Jei šis nėra labai didelis – tikriausiai užteks ir vienos rankos. Tokiu atveju kita ranka galite švelniai žaisti sėklidėmis ar tiesiog glamonėti penį. Jei vis gi apglėbėte varpą abejomis rankomis – judėkite jomis aukštyn žemyn (tipiškas judesys). Keiskite greitį, kryptį, pabandykite vieną ranką slinkti į viršų, kitą žemyn tuo pačiu metu.

„Melžimas“

Viena ranka atsargiai sugriebkite už penio apačios, tuomet mostelėkite jį į priekį (į viršų). Kai tai padarysite, paleiskite partnerio pasididžiavimą. Po kurio laiko glamonių, tą patį pakartokite kita ranka.

Begalinis įsiskverbimas

Viena ranka atsargiai sugriebkite už penio apačios, tuomet mostelėkite pasididžiavimą link sėdmenų, leisdama varpai „įsiskverbti“ į jūsų kumštį. Kad neišsikištų penio galvutė, leiskite jai „įsiskverbti“ į kitą kumštį. Tuomet atitraukite pirmąjį, dar kartą leiskite prasiskverbti ir taip be galo. Tokie judesiai sudarys imitaciją, tarsi penis skverbtųsi vis giliau ir giliau į begalinę vaginą. Nepakartojamas malonumas, tik svarbu užtikrinti judesių sklandumą.

Žiedas

Nykščiu ir smiliumi apglėbkite penį (tarsi žiedas) ir judėkite aukštyn žemyn. Kai priartėsite prie viršūnėlės, „uždarykite“ žiedą. Slysdama atgal priverskite mylimąjį šiek tiek suglausti kelius – dvigubas malonumas garantuotas.

Gudrybė

Rankomis glamonėkite partnerio varpą, visiškai neliesdama galvutės. Pastebėsite, jog ši ims brinkti ir taps raudona. Tuomet pereikite prie „Durų rankenos bumbulo“, „Penio galvutės masažo“ ar „Begalinio įsiskverbimo“.

Lengvas gnybtelėjimas

Masturbacijos metu švelniai pirštu glostykite apatinę penio pusę. Paklauskite partnerio (ar stebėkite reakciją), kuris taškas čia jautriausias – tuomet jį spustelėkite, lengvai gnybtelėkite, galite net krimstelėti ar lyžtelėti. Priverskite mylimąjį drebėti iš malonumo!

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai (5)
kaip man smaukyti savo peni merginos parašykit.
:D
http:/www.erotinis-masazas.lt/
kam kas patinka ,tas ir pasirenka
Man geriausi duru bumbulas ir ugnis :D nesekmes atveju uzjauciu stipriosios lyties atstovus :DDDD
Naujas komentaras