Kaip atlikti erotinį prostatos masažą?

1(3).jpeg
 
2 komentarai
Esame įpratę, kad žodis „prostata“ dažniausiai naudojamas kalbant apie ligas arba reklamose, kuriose pateikiami vaistai prostatos problemoms spręsti. Daugelis pamiršta (o galbūt net ir nežino), kad teisingai atlikta prostatos stimuliacija vyrams gali atnešti labai daug malonumo. Prostatos masažas sukelia daug intensyvesnius orgazmus nei stimuliuojant varpą, tad tikrai verta jį išbandyti. Nuo ko pradėti ir kaip taisyklingai atlikti prostatos masažą?

lubrikantas, analinis

Trumpai apie prostatą

Prostata yra maždaug graikinio riešuto dydžio ir formos, esanti tarp šlapimo pūslės ir varpos šaknies. Šlaplė (vamzdelis, per kurį šlapimas ir sperma išeina iš kūno) eina per prostatos centrą. Vyrui senstant, prostata linkusi augti. 60–70 metų ir vyresniems vyrams prostata gali pasiekti slyvos ar net didesnį dydį. Prostatos didėjimas gali sukelti daug nemalonių simptomų, susijusių su šlapinimusi.

Be viso to, prostata padeda iš varpos išstumti sėklą. Taip pat ją supa daugybė nervų galūnėlių, tad tinkamai atliekamas prostatos masažas gali apdovanoti itin maloniais pojūčiais. Prostatos orgazmas netgi gali būti naudingas sveikatai. Kartais prostatos masažas naudojamas erekcijos sutrikimams gydyti. Taip pat tai gali padėti išvengti prostatito ar netgi padėti jį gydyti. Vieni pliusai – kodėl nepabandžius?

Kaip pasiruošti prostatos masažui?

Kad patirtis būtų maloni, prieš masažą reikia pasirūpinti keliais paprastai dalykais:

• Pasirūpinkite savo higiena. Tam galite naudoti analinį dušą arba stipresnę vandens srovę. Kuo švaresni būsite, tuo labiau atsipalaiduosite.
• Žmogus, kuris atlieka prostatos masažą, turi pasirūpinti savo nagais: apkirpti juos, nudildinti, kad šie būtų trumpi ir neaštrūs. Tai padės išvengti įbrėžimų ir plyšimų tiesiojoje žarnoje. Taip pat rankos turėtų būti visiškai švarios ir sausos.
• Naudokite daug lubrikanto. Geriausiai tinka silikono pagrindo lubrikantas – jis yra sodresnis, tirštesnis, ilgiau išliekantis. 
• Jokiu būdu neatlikite prostatos masažo žmogui, kuris serga hemorojumi arba turi įtrūkimų išangės srityje. Tokie veiksmai gali sukelti kraujavimą ir padidinti infekcijos riziką.
• Jeigu prostatos masažas atliekamas jums, labai svarbu atsipalaiduoti ir pasitikėti savo partneriu (-e). Tai padės veiksmui vykti sklandžiau ir maloniau. Taip pat prieš masažą rekomenduojama nusišlapinti – prostatos stimuliacija gali sukelti norą šlapintis, tad viską geriau sutvarkyti prieš, kad masažo metu jaudintis nereikėtų.
• Taip pat nepamirškite, kad kuo labiau susijaudinęs vyras, tuo malonesnis masažas bus. Beje, tuo lengviau bus rasti prostatą ir stimuliuoti reikalingą tašką.

Kaip atlikti prostatos masažą?

Kai pasirūpinama higiena ir visomis reikalingomis priemonėmis, galima pradėti masažą. Visų pirma, reikia žinoti, kur „keliauti“. Prostata yra apie 5 cm. gylyje, tiesiosios žarnos viduje, tarp tiesiosios žarnos ir varpos. Nors stimuliacija per išangę yra tiesiausias kelias į masažą (ir malonumą), prostatą netiesiogiai stimuliuoti galima ir liečiant vietą tarp sėklidžių ir analinės angos. Kad prostatą būtų lengviau rasti, vyras turi būti susijaudinęs. Susijaudinimo metu prostata šiek tiek padidėja, tad ją užčiuopti yra daug lengviau. Ją palietus gali atsirasti noras šlapintis.

prostatos masažuoklis, prostata

Judesiai masažuojant pirštais

Kelios technikos, kurias galite išbandyti, jeigu masažas atliekamas pirštais:

• Judesys „Ateik čia“. Patepkite rodomajį pirštą lubrikantu, įveskite jį į išangę ir sulenkite jį aukštyn judesiu „ateik čia“ link bambos. Kartokite judesį, palaipsniui didindami greitį, taip kartu didindami ir malonumą.
• Durų skambutis. Piršto pagalvėlę atremkite į prostatos išorę ir švelniai spauskite, tarsi skambindami durų skambučiu. Eksperimentuokite su greičiais, spaudimo stiprumu, trumpesniais ir ilgesniais intervalais, kad sužinotumėte, kas veikia. Skverbimosi į išangę metu taip pat galite naudoti durų skambučio techniką.
• Ratų sukimas. Piršto galiuku lieskite prostatą ratu. Keiskite greitį ir spaudimą, ieškodami, kuri kombinacija suteikia daugiausiai malonumo.

Stimuliacija naudojant sekso žaislus

Šiais laikais galima rasti labai gerų, švelnių ir aukštos kokybės prostatos masažuoklių, kurie padės greičiau ir tiksliau atrasti tą mistišką malonumą. Jų forma dažniausiai skirta tiksliai ir sklandžiai stimuliacijai, o vibracijos režimai padeda greičiau pasiekti malonumo viršūnę.

Naudojant sekso žaislą daug patogiau užsiimti masažu vienam. Tad jeigu norite paeksperimentuoti vienumoje, masažuoklis yra dalykas, apie kurio įsigijimą tikrai labai verta pamąstyti.

Prostatos masažuoklis „Lovense Edge“

Kaip atpažinti prostatos orgazmą?

Prostatos orgazmai yra labai panašūs į įprastus, tačiau dažniausiai jie yra intensyvesni ir jaučiami visu kūnu. Kartais po tokio orgazmo kūnas gali pradėti drebėti iš malonumo.

Ejakuliacija

Kai kurie vyrai prostatos orgazmo metu ejakuliuoja, tačiau tai nėra taisyklė – kiekvienas kūnas yra skirtingas, todėl skirtingai reaguoja į stimuliaciją. Tačiau jeigu patyrėte orgazmą, kurio metu ejakuliacijos nebuvo, greičiausiai tai ir yra prostatos orgazmas.

Tad jeigu nusprendėte išbandyti prostatos masažą – nedvejokite. Vyrai dažnai dalijasi savo patirtimi ir tikina, kad prostatos stimuliacija apvertė jų seksualinį gyvenimą aukštyn kojomis (į gerąją pusę, žinoma). Tad jeigu jaučiate, kad jūsų seksualiniam gyvenimui trūksta ugnies – pirmyn į prostatos orgazmo paieškas.

 
fantazijos
Komentarai (2)
Ar yra mergina norinti paeksperimentuoti? Suintrigavo straipanis mane ????
Įdomiai.
Gal kada reikės :D
Naujas komentaras